Najlepszy laktator ręczny Avent

Ostatnio aktualizowane: 05.03.21

Ta strona utrzymuje się dzięki czytelnikom. Kiedy robisz zakupy za pośrednictwem naszych linków, otrzymujemy niewielką prowizję. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o nas.

 

Jaki laktator ręczny Avent wybrać?

 

Każda karmiąca mama prędzej czy później staje przed wyborem laktatora. Jest to praktyczne urządzenie wyposażone w pompkę, która zasysa nadmiar pokarmu z piersi. W sprzedaży dostępne są różne rodzaje laktatorów, które różnić się mogą sposobem działania czy budową. W niniejszym artykule podpowiadamy, co mieć na uwadze podczas zakupów oraz jakie modele cechują się największą popularnością wśród konsumentów.

Avent specjalizuje się w produkcji przyrządów do karmienia dzieci, takich jak smoczki, butelki czy laktatory. Dzięki współpracy z marką Philips, firma jest znana na całym świecie, a jej wyroby charakteryzują się innowacyjnością oraz niezawodnością. Wysoka jakość produkowanych akcesoriów gwarantuje, że wybrany przez nas produkt sprawdzi się znakomicie.

Laktatory ręczne dzielą się na modele gruszkowe, tłokowe i z pompką. Pierwszy typ zasysa pokarm z piersi dzięki rytmicznemu zaciskaniu i puszczaniu specjalnej pompki w kształcie gruszki. Drugi rodzaj działa na podobnej zasadzie, z tą różnicą, że wyposażony jest w tłok. Należy go miarowo naciskać, aby wytworzył podciśnienie odciągające mleko. Oba rodzaje angażują obie ręce, gdyż jedną należy przytrzymać nakładkę, a drugą naciskać gruszkę lub tłok. Z kolei laktatory z pompką wymagają użycia tylko jednej ręki, gdyż zarówno nakładka na pierś, jak i pompka zamontowane są na butelce.

Modele ręczne dobrze sprawdzają się w sytuacji, gdy chcemy odciągać pokarm okazjonalnie lub często robimy to w miejscach publicznych i zależy nam na dyskrecji. Zwróćmy uwagę, czy wybrany produkt wyposażony jest w funkcję dwufazowego odciągania mleka. Najlepsze laktatory ręczne Avent można ustawić na dwie fazy ssania – szybsze ruchy w pierwszym etapie odciągania oraz wolniejsze i głębsze w fazie drugiej. W ten sposób urządzenie odwzorowuje sposób ssania piersi przez niemowlę.

Najlepszy laktator ręczny Avent w 2021 roku ma również regulację siły ssania. Umożliwia ona dostosowanie siły do wrażliwości piersi. Przy zakupie urządzenia sprawdźmy również, czy jego rączka lekko pracuje oraz, czy produkt posiada silikonową nakładkę masującą, która delikatnie stymuluje wypływ pokarmu.

 

 

Laktatory ręczne Avent – Ranking

 

 

Philips Avent Natural SCF330/20 

 

W naszym ranking chcielibyśmy zaprezentować Ci produkt Philips Avent Natural SCF330/20. Jest to urządzenie, które umożliwia odciąganie pokarmu z piersi w każdych warunkach i niezależnie od pozycji, w jakiej siedzimy.

Ten laktator ręczny Avent w dobrej cenie ma specjalną konstrukcję, dzięki której mleko trafia bezpośrednio do butelki, nawet wtedy, gdy siedzimy prosto. Sprawia to, że podczas odciągania pokarmu nie musimy się pochylać do przodu. Możemy usiąść w wygodnej dla nas pozycji i się zrelaksować, bo gdy jesteśmy odprężone mleko łatwiej i szybciej wypływa.

Sprzęt wyposażony jest w nakładkę masującą, która stymuluje wypływ pokarmu. Wykonana jest ona z miękkiego i przyjemnego w dotyku silikonu, który nie podrażnia skóry. Butelka o pojemności 125 ml posiada rączkę do odsysania mleka, którą można łatwo zdjąć. Po nałożeniu smoczka dołączonego do zestawu otrzymujemy butelkę do karmienia. Dzięki niewielkiej liczbie części, całość można łatwo złożyć, rozłożyć i umyć.

Oprócz laktatora w zestawie otrzymujemy również miękki smoczek dla noworodków, a także specjalne pokrywki na lejek i zamykającą oraz dwa opakowania z próbkami wkładek laktacyjnych (1 na dzień i 1 na noc).

Opinie rodziców o tym modelu są bardzo pozytywne. Mamy doceniają laktator Philips Avent Natural SCF330/20 za  łatwość w utrzymaniu w czystości, atrakcyjny wygląd oraz trwałość i wysoką jakość. W komentarzach podkreślają, że odciąganie pokarmu odbywa się sprawnie i wygodnie.

 

 

 

 

Philips Avent SF330/13

 

Nasze zestawienie nie byłoby kompletne bez modelu Philips Avent SF330/13. Jest to laktator ręczny o wyjątkowej konstrukcji, która umożliwia wygodne odciąganie pokarmu. Urządzenie zostało zaprojektowane tak, aby karmiące mamy mogły w wygodnej dla siebie pozycji odessać mleko z piersi.

Przyrząd wyposażony jest w ciepłą w dotyku, miękką nakładkę masującą. Delikatnie stymuluje ona wypływ pokarmu oraz symuluje odruch ssania dziecka. Rozmiar nakładki jest uniwersalny i odpowiedni dla większości kobiet, jednak jeśli okaże się na mała istnieje także możliwość wymiany na większy model.

Dzięki niewielkim wymiarom laktatora można nim szybko i sprawnie operować. Posiada on wygodną rączkę, która ułatwia proces odciągania mleka przy użyciu jednej ręki. Kompaktowa konstrukcja i niewielka waga sprawiają, że urządzenie można zabrać ze sobą wszędzie i dyskretnie odciągnąć pokarm w podróży.

Czyszczenie sprzętu jest bardzo łatwe za sprawą niewielkiej liczby części. Wszystkie elementy nadają się do mycia w zmywarce. Są one również wizualne dopasowywane do siebie, co umożliwia intuicyjne składanie produktu. W zestawie z laktatorem otrzymujemy trzy uniwersalne pojemniki: do odciągania pokarmu, przechowywania go w lodówce oraz do karmienia dziecka.

Laktator Philips Avent SF330/13 jest pozytywnie oceniany przez konsumentów, którzy zdecydowali się na jego zakup. W swoich opiniach mamy podkreślają, że przyrząd jest łatwy w użyciu oraz wygodny do zabrania w podróż.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status
film indirfilm indirmefull program indir