Najlepszy laktator elektryczny Lovi

Ostatnio aktualizowane: 21.04.19

 

Jaki laktator elektryczny Lovi wybrać?

 

Po narodzinach dziecka zdecydowana większość mam decyduje się na karmienie piersią, głównie ze względu na dobro dziecka. Mimo to, karmienie piersią nie zawsze jest dla świeżo upieczonej mamy wygodne, zwłaszcza gdy planuje ona powrót do pracy lub zwykłe, kilkugodzinne wyjście z domu. W takiej sytuacji można sięgnąć po laktator. Jeśli jesteś zainteresowana jego kupnem, ale nie wiesz, na jaki model się zdecydować zachęcamy do lektury poradnika, w którym wykażemy cechy, jakie posiada najlepszy laktator elektryczny Lovi w 2019 roku.  Poniżej znajdziesz kilka porad dotyczących wyboru sprzętu oraz przykładowe modele.

 

 

Lovi to popularny producent nowoczesnych laktatorów elektrycznych, opracowanych we współpracy ze specjalistami różnych dziedzin skupiających się na zdrowiu matki i dziecka. W Polsce, na mocy licencji za produkty Lovi odpowiada Canpol – lider produkcji akcesoriów dla matek i dzieci na polskim rynku.

Przy wyborze laktatora elektrycznego warto zwrócić uwagę na siłę ssania i możliwość jej regulacji. Dobre urządzenie imituje dwufazowy rytm ssania piersi. W praktyce będzie się to przekładało na szybkość przeprowadzania całego procesu odciągania pokarmu i komfort matki. Produkty nowej generacji pracują cicho, co pozwala odciągnąć pokarm również wtedy, gdy jesteśmy w pracy. Decydując się na wybór urządzenia każda matka powinna także pamiętać o swoim komforcie. W obecnych czasach laktatory nie powinny sprawiać użytkownikowi nawet najmniejszego dyskomfortu. Oczywiście, każdy organizm może inaczej reagować, jednak ilość produktów dostępnych na rynku sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Istotny jest także zestaw dodatków dołączany do laktatora. W nawet najbardziej oszczędnym wyposażeniu dodatkowym powinna znaleźć się ładowarka, butelka, zestaw do pielęgnacji urządzenia, no i oczywiście praktyczna torba lub walizeczka idealna do przechowywania i transportowania produktu.

Laktator to typ produktu, który ma wpływ na zdrowie matki, a co za tym idzie, również na zdrowie dziecka. Z tego powodu warto zwrócić uwagę na ilość atestów oraz organy, przez które owe dokumenty zostały wydane.

 

 

Laktatory Lovi – ranking

 

 

Lovi Prolactis 5/501

 

Wybór najlepszego laktatora nie jest łatwy, dlatego podczas zakupów warto zatrzymać się na chwilę przy jednej z propozycji marki Lovi- modelu Prolactis 5/ 501. Urządzenie cieszy się wieloma pozytywnymi ocenami konsumentów.

Jest  to laktator dwufazowy symulujący ssanie piersi przez dziecko, co w efekcie ułatwia wypływ mleka z piersi. Urządzenie posiada wbudowaną pamięć, na której gromadzone są ustawienia najbardziej odpowiadające mamie. Nie musi ona za każdym razem regulować pracę laktatora.

Opinie na temat produktu są bardzo pozytywne. Wiele mam podkreśla bezbolesność działania urządzenia, co nie jest oczywiste przy wszystkich tego typu produktach. Dodatkowym atutem jest możliwość wyboru zasilania przez konsumenta. Zależnie od potrzeb można wybrać ładowanie za pomocą prądu lub baterii. Niewielkie rozmiary i estetyczny design sprawiają, że laktator można zawsze zabrać ze sobą. Produkt sprzedawany  jest w zestawie z akcesoriami do ręcznego ściągania mleka, co pozwala nam użyć sprzętu również w ten sposób.

 

 

 

 

Lovi Expert 1

 

Model Lovi Expert 1 to nowoczesny, a zarazem delikatny produkt wykorzystujący innowacyjną technologię 3D PUMPING. Polega ona na zastosowaniu miękkiego, silikonowego lejka, który pracuje całą powierzchnią symulując tym samym naturalne zachowanie dziecka. Lejek kolejno masuje, naciska i zasysa brodawkę, by jak najlepiej imitować ssanie piersi przez dziecko, a w efekcie doprowadzić do płynniejszego i szybszego wypływu pokarmu z piersi – nawet do 100 ml mleka w 10 minut.

Lovi Expert 1, jak wszystkie najlepsze laktatory elektryczne Lovi posiada także opcję przechowywania odciągniętego pokarmu i zabezpiecza nas przed jego  przed rozlaniem. Pojemny akumulator zapewnia nam do 3 godzin pracy urządzenia.

Konsumenci doceniają łatwość obsługi urządzenia, co przekłada się na oszczędność cennego czasu. Produkt jest dostępny w sprzedaży razem z zestawem zawierającym butelkę o pojemności 150 ml, adapter, zestaw do ręcznego odciągania, zasilacz sieciowy i walizkę do przechowywania. Producent zapewnia nam także zestaw elementów wymiennych.

 

 

 

 

Lovi Prolactis 

 

Lovi Prolactis to wyjątkowy, dwufazowy laktator Lovi w dobrej cenie. Urządzenie bardzo dobrze odwzorowuje przebieg ssania w obu fazach, czyli w fazie stymulacji wypływu mleka oraz głębokiego ssania. Szybkość oraz efektywność pracy laktatora stwierdzono aż u 90% mam, które testowały produkt.

Urządzenie jest łatwe w obsłudze, posiada także przejrzysty wyświetlacz, na którym możemy ustawić siłę ssania na jednym z 8 różnych stopni, a wbudowana pamięć zapisze indywidualne preferencje każdej mamy. Jest to funkcja niezwykle przydatna, zwłaszcza gdy chcemy obserwować zmiany podczas odciągania pokarmu w dłuższym okresie czasu. By ułatwić nam planowanie sesji i zaobserwowanie najbardziej efektywnych pór dnia, zainstalowano alarm i wyświetlacz czasu w którym odciągany jest pokarm.

Użytkownik może wybrać pomiędzy zasilaniem sieciowym lub bateryjnym, przez co laktator zawsze będzie gotów do użytku. Produkt występuje razem z torbą oraz akcesoriami do higienicznego i bezpiecznego przechowywania pokarmu.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...