Najlepszy laktator elektryczny BabyOno

Ostatnio aktualizowane: 03.08.20

 

Jaki laktator elektryczny BabyOno wybrać?

 

Laktatory, zwłaszcza te elektryczne, cieszą się dużym zaufaniem i popularnością wśród młodych mam. Z ich pomocą można z łatwością odciągnąć pokarm dla dziecka w sposób łatwy i wyjątkowo komfortowy. Na rynku jest jednak wiele różnych produktów tego typu, a podjęcie decyzji bywa kłopotliwe. Dlatego postanowiliśmy ułatwić Ci zakup i stworzyliśmy poniższy poradnik z kilkoma cennymi wskazówkami. Na jego końcu znajdziesz również specjalny ranking prezentujący 2 laktatory marki BabyOno.

Wybraliśmy BabyOno, ponieważ jest to firma, która już od przeszło 20 lat dostarcza rodzicom wszelkie niezbędne produkty do tego, aby ich dzieci rozwijały się w sposób prawidłowy. W jej ofercie znaleźć można m.in. smoczki, elektroniczne nianie, sterylizatory czy właśnie laktatory. Zwłaszcza te ostatnie urządzenia wyróżniają się innowacyjnością oraz wygodą użytkowania, dlatego warto bliżej im się przyjrzeć.

Laktator elektryczny przyda się mamom wcześniaków, które swoje pociechy muszą karmić przy pomocy sondy. To również doskonałe rozwiązanie w przypadku, gdy jesteś zmuszona często zostawiać swojego malucha z opiekunką i musisz kilka razy dziennie odciągać pokarm. Ręczne odciąganie mleka dla wielu kobiet nie jest zbyt wygodne, ponieważ to wymaga użycia siły, a dodatkowo zajmuje zbyt dużo czasu. Jeżeli myślisz podobnie, laktator elektryczny jest dla Ciebie idealnym urządzeniem.

Tego typu produkty różnią się między sobą m.in. sposobem zasilania. Możemy wyróżnić modele zasilane tylko z sieci elektrycznej, z sieci elektrycznej i na baterie, a także te zasilane z sieci elektrycznej, przy użyciu samochodowej ładowarki oraz na baterie. Laktator zasilany wyłącznie z sieci będzie działać tylko wtedy, gdy podłączysz go do gniazdka. Jeśli interesuje Cię taki produkt, upewnij się, że w każdym miejscu w domu będziesz mogła swobodnie go używać.

Laktatory zasilane i z sieci, i na baterie, często wydają się bardziej komfortowym rozwiązaniem. Wszystko przez to, że z takiego produktu możesz korzystać niemalże wszędzie, bez ograniczeń. Jeśli dodatkowo zakupiony przez Ciebie model będzie zasilany również z samochodowej ładowarki, wówczas z łatwością odciągniesz pokarm nawet w czasie podróży.

Najlepszy laktator elektryczny BabyOno w 2020 roku powinien mieć regulowaną moc, aby korzystanie z niego było dla Ciebie jak najbardziej komfortowe. Dzięki takiej możliwości łatwiej nauczysz się prawidłowego korzystania z urządzenia i będziesz mogła je dostosować do swoich potrzeb. Uwagę należy zwrócić też na regulację siły ssania. Jeżeli zakupiony przez Ciebie sprzęt będzie miał taką opcję, wówczas z pewnością zwiększy się komfort użytkowania. Wszystko przez to, że działanie laktatora będziesz mogła bez problemów dostosować do własnych potrzeb i siły ssania dziecka, do której z pewnością już się przyzwyczaiłaś.

 

 

Laktatory elektryczne BabyOno – ranking

 

 

Babyono Sensi 051 

 

Z przyjemnością prezentujemy Ci produkt Babyono Sensi 051, czyli laktator elektryczny, który jest wyjątkowo łatwy w obsłudze. Ze względu na to, że jego konstrukcja opiera się na małej ilości elementów, składanie i utrzymywanie go w czystości z pewnością nie sprawi Ci zbyt dużych problemów. Opisywany produkt jest zasilany na dwa sposoby, a więc z sieci elektrycznej oraz na baterie. Takie rozwiązanie umożliwi Ci odciąganie pokarmu wszędzie tam, gdzie będziesz tego potrzebować i to bez żadnych ograniczeń. Laktator został wykonany ze specjalnego tworzywa, które jest przeznaczone do kontaktu z żywnością. Możesz więc mieć pewność, że jest to produkt całkowicie bezpieczny w użytkowaniu, pozbawiony szkodliwych i toksycznych substancji.

Cechą wyróżniającą laktator Babyono Sensi 051 jest regulowana siła ssania, za sprawą której jego działanie dostosujesz do własnych potrzeb. Z pomocą powyższego modelu szybko i niemal bezboleśnie odciągniesz pokarm dla swojej pociechy, a zaoszczędzony czas możesz wykorzystać na zabawę z maluchem. Dzięki ręcznemu systemowi odpowietrzania możesz dopasować rytm odciągania tak, by był on zbliżony do rytmu ssania Twojego dziecka.

Jak mówią konsumenci, opisany produkt to laktator elektryczny w dobrej cenie, który doceni każda mama. Model Sensi 051 jest godny polecenia, ponieważ cechuje go doskonała jakość wykonania, intuicyjna obsługa oraz praktyczność.

 

 

 

 

Babyono 050

 

Elektryczny laktator noszący nazwę Babyono 050 może okazać się bardzo pomocny, jeżeli borykasz się z problemem nadmiaru pokarmu lub jego braku. Za sprawą tego urządzenia możesz pobudzić pierś do wytwarzania większej ilości niezbędnego dla Twojego malucha mleka lub odciągnąć jego nadmiar. W efekcie piersi staną się bardziej miękkie i Twoja pociecha nie będzie miała problemów z prawidłowym chwyceniem brodawki. W zestawie poza laktatorem znajduje się także butelka o pojemności 125 ml ze smoczkiem i dysk uszczelniający. Ten element umożliwi Ci bezpieczne przechowywanie w lodówce odciągniętego już pokarmu.

Przedstawiony produkt został wyposażony w regulator siły ssania, który pozwoli Ci dostosować pracę urządzenia do swoich potrzeb. Z pomocą przycisku wstrzymania ssania z łatwością przerwiesz działanie urządzenia. To sprawia, że obsługa opisywanego laktatora staje się łatwiejsza i bardziej intuicyjna. Ze względu na to, że urządzenie może być zasilane sieciowo lub bateriami, możesz je stosować wszędzie tam, gdzie pojawi się taka konieczność.

Konsumenci docenili powyższy sprzęt przede wszystkim za niezawodność i łatwość obsługi. Wiele osób przekonuje, że najlepsze laktatory elektryczne BabyOno powinny być łatwe w utrzymaniu w czystości. Model 050 spełnia ten warunek, gdyż w komplecie znajdują się specjalne akcesoria do czyszczenia wszystkich jego elementów. Plusem jest również silikonowa nakładka z masującymi płatkami, która podczas odciągania pokarmu zapewnia przyjemny masaż piersi.

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status