Najlepsze termoopakowanie do butelek Tommee Tippee

Ostatnio aktualizowane: 04.06.20

 

Jakie termoopakowanie do butelek Tommee Tippee wybrać?

 

Aby utrzymać wysoką temperaturę mleka dla dziecka, wiele osób inwestuje w termoopakowanie. Butelka schowana w takim opakowaniu przez długi czas zachowa wysoką temperaturę mleka, a my możemy przygotować je wcześniej i podać jedzenie maluchowi później. Wybierając się  w podróż z dzieckiem, z pewnością przyda nam się taki gadżet. Wcześniej jednak musisz zapoznać się z propozycjami i zobaczyć, co każdy produkt ma do zaoferowania.

Wielu konsumentów szukając odpowiednich gadżetów dla swojego dziecka, bardzo często szuka ich wśród produktów Tommee Tippee. Firma oferuje laktatory, kosze do pieluszek, butelki, smoczki, termoopakowania i inne produkty. Konsumenci wystawiają wiele pozytywnych opinii o akcesoriach tej marki, więc zdecydowaliśmy, że opiszemy tutaj kilka termoopakowań do butelek firmy Tommee Tippee.

Najlepsze termoopakowania do butelek Tommee Tippee bardzo dobrze izolują butelkę z mlekiem, a materiał jest pozbawiony toksycznych substancji. Jako izolator najczęściej stosuje się styropian. Koniecznie wybierzmy też produkt, który ma wszystkie potrzebne atesty. Polecamy również wybór modelu, który nie jest zbyt ciężki, a także taki, który łatwo się czyści.

Bardzo popularne są termoopakowania z miejscem na dwie butelki. Jest to dobre rozwiązanie w przypadku, kiedy wybieramy się na dłuższą wycieczkę, a maluch potrzebuje więcej pokarmu. Popularniejsze są jednak modele z jednym miejscem. Warto wybrać produkt, który ma jeden lub dwa uchwyty. Wtedy łatwiej nam będzie przenosić butelkę. Prezentowana firma oferuje produkty do przenoszenia butelek z tej samej serii, ale ma też w swojej ofercie modele uniwersalne.

Rodzice zgodnie podpowiadają, że najlepsze termoopakowanie do butelek Tommee Tippee w 2020 roku przez długi czas utrzymuje stałą temperaturę mleka. Najtańsze modele pozwolą nam przechować butelkę z mlekiem przez około 2 godziny. Jednak lepsze termoopakowania utrzymują stałą temperaturę nawet przez 6 godzin. Daje to więcej swobody podczas dłuższych wycieczek.

Niemniej istotny jest design produktu. Najlepiej wybrać termoopakowanie, które ma dobrze wyprofilowany kształt, aby trzymanie go nie było problemem. Dobrym pomysłem jest wybór modelu z ciekawymi, kolorowymi wzorami, które zainteresują dziecko.

 

 

Termoopakowania do butelek Tommee Tippee – ranking

 

 

Tommee Tippee Closer to Nature 

 

Tommee Tippee Closer to Nature to termoopakowanie do butelek, które bardzo łatwo się przenosi. Produkt ma dwa uchwyty, które są dobrze wyprofilowane. Oprócz tego z pomocą specjalnego zapięcia w postaci rzepu możemy doczepić termoopakowanie do wózka.

Opakowanie zostało wyprofilowane tak, abyśmy mogli zmieścić w nie butelki z tej samej serii, czyli Closer to Nature i ma bardzo dobre właściwości termoizolacyjne. Mleko w butelkach pozostaje ciepłe przez kilka godzin od momentu włożenia do opakowania.

W zestawie znajdziemy dwa produkty, lecz nie są one ze sobą połączone. Mają one uniwersalny, czarny kolor. Rodzice najbardziej chwalą prezentowany produkt za możliwość długiego przechowywania butelek z mlekiem. Doceniają oni również wytrzymałość, która sprawia, że termoopakowanie służy nam przez długi czas.

 

 

 

 

Tommee Tippee Termotorba 

 

Tommee Tippee Termotorba to termoopakowanie, które pozwoli nam na nakarmienie malucha ciepłym mlekiem poza domem. Butelka umieszczona wewnatrz przez długi czas (około 4 godziny) nie pozwala, aby ciepło się ulotniło. Jest to bardzo dobrze wykonany produkt, który nie niszczy się pod wpływem działania czynników zewnętrznych.

Model ma specjalny uchwyt, który możemy przyczepić do torby lub do wózka. W rezultacie nie musimy nosić termoopakowania w ręce. Jednak jeżeli chcemy, to noszenie umożliwia nam dobrze wyprofilowaną urączkę. Nie musimy przejmować się rozlanym mlekiem w środku opakowania. Jest to termoopakowanie do butelek Tommee Tippee w dobrej cenie, które łatwo się czyści, więc wypranie produktu nie jest problemem.

Model jest dostępny w kolorze czarnym. Ma on szczelne zamknięcie w postaci zamka, dzięki któremu ciepło nie ucieka z butelki. Właśnie dlatego duża liczba rodziców zdecydowała się na wybór prezentowanego termoopakowania. Rodzice uważają również, że produkt jest wytrzymały.

 

 

 

 

Tommee Tippee 312938

 

Jeżeli zastanawiasz się, jak przewieźć mleko, żeby było ciepłe podczas długiej podróży, to odpowiedzią jest właśnie ten produkt. Jest to Tommee Tippee 312938, czyli termoopakowanie, w które możesz włożyć butelkę z mlekiem. Termoopakowanie przez około 4 godziny utrzyma temperaturę mleka. W tym czasie możesz więc podać maluchowi ciepły posiłek.

Rączka prezentowanego modelu została przygotowana w taki sposób, aby jak najlepiej nam się ją nosiło. Jest miękka, a oprócz tego dobrze wyprofilowana. Jest ona zapinana na rzep, więc doczepienie jej do torby lub do wózka nie sprawia problemów.

Jest to poręczny gadżet, który można zabrać nawet na dłuższą wycieczkę. Produkt jest wykonany z mocnego materiału, dobrze izolującego ciepło od środka, a od zewnątrz nieulegającego uszkodzeniu, dodatkowo ładnie się prezentującego. Rodzice chwalą termoopakowanie za długie utrzymywanie ciepła, a także za ładny design.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status