Najlepsze laktatory Lovi

Ostatnio aktualizowane: 05.08.20

 

Jaki laktator Lovi wybrać?

 

Mając na uwadze dobro dziecka zdecydowana większość mam decyduje się na naturalne karmienie piersią. Nie oznacza to jednak, że jest to dla kobiety komfortowe. Na szczęście stworzono laktator,  który ułatwia życie wielu młodym mamom. Jeśli należysz do grona zainteresowanych takim rozwiązaniem, poniżej zamieściliśmy kilka porad ułatwiających wybór najodpowiedniejszego modelu. Przedstawiliśmy także 3 popularne modele marki Lovi.

Lovi to obecnie wiodący producent nie tylko laktatorów, ale całych zestawów akcesoriów dla mam i dzieci. Produkty tej marki cechują się zastosowaniem najnowszych technologii opartych na konsultacjach z lekarzami. Lovi skupia się przede wszystkim na zdrowiu matki i dziecka.

Laktator jest przedmiotem, który ma bezpośredni wpływ na zdrowie matki i dziecka. Mamy mogą wybrać klasyczny laktator ręczny lub nowoczesną, elektroniczną wersję. Obie opcje mają swoje wady i zalety, dlatego to właśnie od mamy zależy, który typ lepiej spełni jej oczekiwania. Sprzęt ręczny pozwala na ściąganie pokarmu bez hałasowania – jest to ważne, gdy kobieta musi odciągnąć pokarm w pracy. Jednak te urządzenia są wolniejsze i jeśli zależy nam na czasie lepiej wybrać sprzęt na baterie.

Jednym z głównych czynników, na które warto zwrócić uwagę w trakcie zakupów jest siła ssania i ewentualna możliwość jej regulacji. Urządzenia nieco droższe będą nie tylko wykonane z materiałów lepszej jakości, ale będą także imitować dwufazowy rytm ssania. W praktyce przekłada się to na skrócony czas odciągania pokarmu. W trakcie wyboru odpowiedniego modelu każda mama powinna pamiętać o swoim komforcie, dlatego odpowiednio dobrany produkt nie powinien sprawiać bólu czy dyskomfortu podczas użytkowania. Praca produktu powinna być także względnie cicha i wydajna.

Istotny jest również komplet dodatków zapewnionych przez producenta. W wyposażeniu najbardziej oszczędnym powinna znaleźć się ładowarka (urządzenie mechaniczne), przynajmniej jedna butelka do przechowywania pokarmu oraz zestaw do czyszczenia i pielęgnacji urządzenia. Najlepszy laktator Lovi w 2020 roku będzie posiadał również praktyczną torbę przeznaczoną do przechowywania i transportowania produktu.

 

 

Laktator elektryczny Lovi – ranking

 

 

Lovi Prolactis 5/501

 

Wybierając nowy laktator marki Lovi warto zastanowić się nad modelem  Prolactis 5/501. Jest to elektryczny, dwufazowy sprzęt zaprojektowany z myślą o mamach aktywnych zawodowo i fizycznie odciągających pokarm regularnie.

Lovi Prolactis 5/501 to laktator dwufazowy symulujący ssanie dziecka, co w efekcie ułatwia wypływ mleka z piersi. Efektem takiego zabiegu jest skrócenie czasu, który trzeba przeznaczyć na cały proces. Urządzenie ma wbudowaną pamięć, na której gromadzone są ustawienia najbardziej odpowiadające mamie.

Opinie na temat produktu są bardzo pozytywne – wiele mam podkreśla bezbolesność działania urządzenia, co nie jest oczywiste przy wszystkich tego typu produktach. Dodatkowym atutem jest możliwość wyboru zasilania przez konsumenta – zależnie od potrzeb można wybrać ładowanie za pomocą ładowarki lub klasycznych baterii. Niewielkie wymiary i estetyczny design sprawiają, że laktator można zawsze zabrać ze sobą. Produkt występuje w zestawie z akcesoriami do ręcznego odciągania mleka.

 

 

 

 

Lovi Protect 5/500 

 

Protect 5/500 to laktator Lovi w dobrej cenie zaprojektowany dla kobiet, które preferują klasyczne modele ręczne. Sprzęt zaprojektowano we współpracy ze specjalistami oraz lekarzami, by rozwiązać drobne problemy, które możemy napotkać podczas naturalnego karmienia piersią.

Przy użyciu tego sprzętu pokarm jest odciągany delikatnie i naturalnie, a samo używanie przedmiotu nie sprawia dyskomfortu. Urządzenie imituje dwufazowy cykl ssania dziecka, a dodatkowo jest wyposażone w regulację siły ssania oraz delikatną nasadkę masującą. Model jest dostępny w zestawie z praktyczną torbą, butelką Medical+ 150 ml, rączką, membraną, etui oraz zestawem części zapasowych.

Produkt cieszy się bardzo pozytywnymi opiniami. Młode mamy cieszy wygodna, antypoślizgowa rączka, która znacznie ułatwia użytkowanie laktatora oraz stosunkowo pojemna buteleczka przeznaczona do przechowywania odciągniętego pokarmu. Doceniona została również prostota modelu i jego intuicyjna obsługa.

 

 

 

 

Lovi Prolactis 

 

Lovi Prolactis to wyjątkowy, dwufazowy laktator elektryczny. Zapewnia także wsparcie przy rozwiązywaniu ewentualnych problemów laktacyjnych. Urządzenie bardzo dobrze odwzorowuje przebieg ssania w obu fazach, czyli w fazie stymulacji wypływu mleka oraz głębokiego ssania. Szybkość oraz efektywność pracy laktatora potwierdzona została aż u 90% mam, które testowały produkt.

Urządzenie jest łatwe w obsłudze. Wyposażone jest także w czytelny wyświetlacz. Możemy na nim ustawić siłę ssania, która najbardziej nam odpowiada, a wbudowana pamięć zapisze indywidualne preferencje każdej mamy. Jest to funkcja niezwykle przydatna, zwłaszcza gdy chcemy obserwować zmiany podczas odciągania pokarmu w dłuższym okresie czasu. Chcąc ułatwić nam planowanie odciągania pokarmu i ustalenie najbardziej efektywnych pór dnia zainstalowano wyświetlacz informujący nas o godzinach, w jakich odciągany jest pokarm.

Rodzaj zasilania urządzenia zależy od konsumenta. Może on wybrać pomiędzy zasilaniem sieciowym lub bateryjnym. W zestawie znajdziemy także akcesoria do czyszczenia i bezpiecznego transportowania urządzenia oraz butelkę do przechowywania pokarmu.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status