Najlepszy test na płodność dla mężczyzn domowy

Ostatnio aktualizowane: 23.09.20

 

Badanie płodności często wywołuje u mężczyzn stres. Dlatego też coraz większą popularnością cieszą się domowe testy, które można wykonać dyskretnie. W aptekach dostępnych jest wiele produktów – jak wybrać najlepszy z nich? Warto w tym celu zapoznać się z opiniami konsumentów. Aby usprawnić Twoje zakupy zrobiliśmy to za Ciebie. Efektem naszych prac jest ranking domowych testów na płodność dla mężczyzn, w którym pierwsze miejsce zdobył FertilCount. W opakowaniu znajdują się 2 sztuki produktu, co pozwala na przeprowadzenie dwóch badań. To daje możliwość porównania obu wyników i tym samym zwiększa co do nich pewność. Instrukcja w jasny sposób wyjaśnia, jak należy postępować, aby poprawnie wykonać test. Istotną zaletą jest także krótki czas badania i oczekiwania na wynik. Dzięki temu możemy nieco zmniejszyć stres związany z tą czynnością. Na drugim miejscu w rankingu uplasował się domowy test na płodność dla mężczyzn Biovena Accu Sperm. Zestaw zawiera wszystkie akcesoria potrzebne do zrobienia badania.

 

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

 

 

Jaki test na płodność dla mężczyzn domowy wybrać?

 

Testy płodności dla mężczyzn pozwalają sprawdzić, czy u Panów występują problemy z nasieniem. Niektóre z nich można samodzielnie wykonać w domu, dzięki czemu unikniemy krępującej wizyty u lekarza. Wykonanie takiego badania jest bardzo proste, a wynik otrzymujemy w ciągu kilku minut. W niniejszym poradniku podpowiadamy, na co zwrócić uwagę przed zakupem tego typu produktu.  Z kolei z rankingu na końcu dowiesz się, czym charakteryzuje się najlepszy domowy test na płodność dla mężczyzn w 2020 roku.

 

Badanie przy użyciu testu przeprowadza się na próbce nasienia, której analiza pozwala określić, czy mężczyzna jest zdolny do zapłodnienia kobiety. Spermę sprawdza się zarówno pod kątem liczebności plemników, jak i ich jakości, to znaczy jaką mają budowę i czy są ruchliwe. Produkt dostępny jest bez recepty i kosztuje około 100 złotych.

Najlepsze domowe testy na płodność dla mężczyzn zawierają zazwyczaj pojemniczek na nasienie, roztwory testujące, zakraplacz i tester. Najlepiej nabyć produkt, który posiada dwa testy, by móc przeprowadzić badanie powtórnie. Dzięki temu zyskamy pewność, że wynik jest wiarygodny. Aby wykonać zabieg, do pojemnika należy oddać nasienie, nałożyć jego niewielką ilość na płytkę i zakroplić roztworem testującym. Po kilku minutach można odczytać wynik. Nasienie zmieni swój kolor, który należy porównać z barwami w dołączonej tabeli. Każdemu odcieniowi przypisana jest szacunkowa ilość plemników.

Przed wykonaniem testu warto zaznajomić się z informacjami zamieszczonymi na ulotce. Pamiętajmy również, że roztwór testujący jest toksyczny i może podrażniać skórę, oczy i drogi oddechowe, dlatego produkt należy trzymać z dala od dzieci.

Test płodności można wykonać nie tylko w przypadku podejrzenia niepłodności, ale również przed rozpoczęciem starań o dziecko. Zanim mężczyzna podda się badaniu, powinien na 3 dni wstrzymać się ze współżyciem i zażywaniem alkoholu, unikać wysiłku fizycznego, a także obcisłej bielizny. Po wykonaniu domowego testu warto pamiętać, że jego wynik nie może być interpretowany jako ostateczny. Badanie należy powtórzyć w laboratorium i dopiero konsultacja z lekarzem może potwierdzić, czy mężczyzna jest płodny.

 

 

Testy na płodność dla mężczyzn domowe – Ranking

 

 

 

FertilCount

FertilCount to szybki i dyskretny domowy test dla mężczyzn, sprawdzający czy nasienie uzyskało odpowiednią jakość do zapłodnienia. Po przeprowadzeniu badania dowiemy się, czy ilość plemników w nasieniu jest wystarczająca, aby zapłodnić komórkę jajową.

Sposób użycia testu jest bardzo łatwy i szybki, a producent zapewnia, że daje 97% dokładności. Test przeprowadza się na dwóch oddzielnych próbkach nasienia, z których druga powinna zostać przetestowana przynajmniej po 3 dniach od pierwszego badania. Wykonanie dwóch testów zapewnia większą pewność wyniku. Należy pamiętać, że przed wykonaniem testu powinno się zachować 3-dniową wstrzemięźliwość.

Opakowanie zawiera dwa zestawy testowe, które składają się z butelki z roztworem błękitu, fiolki z przezroczystym roztworem, pojemnika na próbkę, kroplomierza i instrukcji w języku polskim i angielskim. Konsumenci doceniają ten produkt za łatwość użycia oraz czytelną instrukcję.

Domowy test na płodność dla mężczyzn FertilCount sprzedawany jest w zestawie z dokładną instrukcją dotyczącą wykonania badania. Opakowanie zawiera 2 sztuki produktu.

Zalety
Skuteczność:

Jak wskazuje producent, test jest skuteczny w 97%. Oznacza to, że uzyskany podczas badania wynik jest miarodajny. Należy jednak pamiętać, że wynik negatywny nie oznacza bezpłodności - w takim wypadku warto skonsultować się z lekarzem i podjąć ewentualne leczenie czy rozpocząć suplementację.

Krótki czas badania:

Konsumenci wskazują, że czas, jaki trzeba poświęcić na wykonanie badania nie jest długi. Oczekiwanie na wynik zajmuje ok. 15 minut.

Dwie sztuki produktu:

Z uwagi na to, że w opakowaniu znajdują się 2 testy kasetkowe możemy przeprowadzić badanie dwa razy (w określonych przez producenta odstępach czasu) i mieć większą pewność, co do poprawności uzyskanego wyniku.

Dokładna instrukcja:

Przeprowadzenie testu nie jest trudne. Wszystko dzięki skrupulatnie opracowanej instrukcji, którą dołączono do opakowania.

Dyskretność:

Ze względu na to, że badanie trwa stosunkowo krótko i nie wymaga szczególnych umiejętności możemy zachować odpowiednią dyskrecję.

Wady
Opakowanie:

Niektóre osoby uważają, że jakość wykonania opakowania FertilCount mogłaby być lepsza.

 

 

 

 

Biovena Accu Sperm 

W Internecie znaleźć można wiele pozytywnych opinii o produkcie Biovena Accu Sperm, który określa stężenie plemników w nasieniu. Ten domowy test na płodność dla mężczyzn w dobrej cenie stanowi pomoc w określeniu stanu płodności mężczyzny.

Opakowanie zawiera dwa testy, dzięki czemu można uzyskać bardziej wiarygodne wyniki i łatwiej stwierdzić czasowe wahania w jakości nasienia. Każdy z zestawów składa się z płytki testowej, kubka na nasienie, butelki roztworu buforowego, plastikowej strzykawki do przenoszenia nasienia oraz ulotki ze szczegółową instrukcją wykonania i interpretowania wyników. Test wykonuje się poprzez naniesienie nasienia wymieszanego z roztworem na płytkę testową. Po 10 minutach należy odczytać rezultat.  

Biovena Accu Sperm to często wybierany produkt przez mężczyzn, którzy cenią sobie jego szybkość wykonywania I dyskrecję. W swoich opiniach podkreślają, że test jest bardzo pomocny oraz pozwala wyeliminować stres związany z niewiedzą w zakresie własnej płodności.

Biovena Accu Sperm to bardzo dobry domowy test na płodność dla mężczyzn do 40 zł. W zestawie znajduje się m.in.: kubek na nasienie, butelka roztworu buforowego i test pyłkowy.

Zalety
Czas oczekiwania na wynik:

Jak podaje producent, czas oczekiwania na wynik wynosi od 5 minut do 10 minut. Nie jest on długi, co pozwala ograniczyć stres.

Zestaw testowy:

Konsumenci doceniają to, że zestaw testowy zawiera wszystkie niezbędne do wykonania badania akcesoria.

Opakowanie:

Produkt ma szczelne i solidnie wykonane opakowanie. To daje pewność, że znajdujący się w środku test nie ulegnie uszkodzeniu np. podczas jego przenoszenia.

Odczytanie wyniku:

Istotną zaletą jest to, że odczytanie wyniku Biovena Accu Sperm jest bardzo proste. To pozwala ograniczyć występowanie sytuacji stresowych, które mają miejsce, kiedy nie jesteśmy do końca pewni, co do rezultatów przeprowadzonego badania.

Wady
Tylko jeden test:

W opakowaniu znajduje się tylko jeden test, dlatego chcąc uzyskać pewność, że jest on wiarygodny musimy kupić nowe opakowanie i porównać wyniki obu badań.

 

 

 

 

Hangzhou AllTest Biotech 

 

Wielu mężczyzn zdecydowało się na zakup domowego testu na płodność marki Hangzhou AllTest Biotech Co., Ltd., a co najważniejsze, są oni zadowoleni z podjętej decyzji. To stanowi dowód na to, że produkt spełnia oczekiwania konsumentów – jest miarodajny i pozwala w stosunkowo łatwy sposób przeprowadzić badanie.

W opakowaniu znajdują się 2 testy. Ich skuteczność oceniana jest na 98%, co zdaniem wielu osób jest bardzo dobrym wynikiem. Produkt jest szczelnie zapakowany, co ogranicza ryzyko jego uszkodzenia. Zestaw zawiera nie tylko niezbędne do przeprowadzenia badania akcesoria, ale także czytelną instrukcję w języku polskim i angielskim. Test na płodność ma certyfikat CE, który potwierdza, że jego produkcja przebiegała zgodnie z normami określonymi przez UE.

Konsumenci wypowiadają się pozytywnie na temat produktu m.in. z uwagi na krótki czas oczekiwania na wynik. Mężczyźni używają testu nie tylko, kiedy planują powiększyć rodzinę, ale także w celu kontroli poprawności przeprowadzonego zabiegu wazektomii.

Domowy test na płodność zawiera w opakowaniu 2 sztuki produktu. W zestawie znajduje się instrukcja w języku polskim i angielskim.

Zalety
Certyfikat CE:

Prezentowany produkt ma certyfikat CE, co potwierdza, że jest on zgodny z normami prawa europejskiego. Wiąże się to z określonym sposobem produkcji i odpowiednim doborem składników.

Dwie instrukcje:

Komplet zawiera 2 instrukcje użytkowania, co wydaje się bardzo dobrym rozwiązaniem. W efekcie z tekstu mogą skorzystać także obcokrajowcy posługujący się językiem angielskim.

Skuteczność:

Wiele osób poleca produkt argumentując to tym, że jest on miarodajny. Aby potwierdzić skuteczność testu można wykonać kolejne badanie. Nie musimy ponosić przy tym dodatkowych kosztów.

Wady
Odczytanie wyniku:

Niektórzy mężczyźni mają problem z odpowiednim odczytaniem wyniku, co często generuje dodatkowy stres.

 

 

 

 

» Przejrzyj produkty z poprzednich lat

 


Produkty te nie są już dostępne

 

Rovers FertilityScore

W naszym zestawieniu chcielibyśmy zaprezentować Ci produkt Rovers FertilityScore. Jest to test na płodność dla mężczyzn, który umożliwia szybkie skontrolowanie liczby ruchliwych plemników w próbce nasienia. Jeśli jest ich 20 milionów lub więcej aktywnych plemników na mililitr, oznacza to, że jakość spermy jest prawidłowa.

Test wykonuje się szybko i łatwo, a interpretacja wyników nie sprawia żadnych problemów. Niewątpliwą zaletą jest fakt, że badaniu podlega cała pobrana próbka nasienia, a nie tylko wybrana część.

Każdy z dwóch zestawów testowych składa się z karty kolorów, lejka, tuby testowej, pojemnika z pokrywą i termometrem, buteleczki zawierającej granatowy roztwór oraz ulotki informacyjnej w jaki sposób interpretować wyniki.  

Osoby, które zdecydowały się na zakup tego testu zgodnie twierdzą, że jest łatwy w użyciu i wiarygodny. Jest to chętnie wybierany produkt przez mężczyzn mających problemy z płodnością.

 

 

Wspólnie z partnerką starasz się o dziecko i chcesz upewnić się, że możesz mieć potomstwo? Jeśli tak, dobrym sposobem na sprawdzenie tego jest wykonanie testu płodności. W aptekach można znaleźć wiele produktów, co sprawia, że wybór jednego z nich zajmuje sporo czasu. Aby pomóc Ci w zakupie sprawdzonego testu przygotowaliśmy dla Ciebie zestawienie. Znajdują się w nim opisy wyrobów medycznych, które są najczęściej wybierane przez konsumentów. Najlepszym testem na płodność dla mężczyzn okazał się FertilCount. Jedno opakowanie zawiera 2 zestawy. Dzięki temu po upływie określonego czasu od wykonania pierwszego testu możemy upewnić się, że wyniki są prawidłowe. Wiele osób docenia, że wykonanie badania nie jest czasochłonne i skomplikowane. To sprawia, że poradzi sobie z nim każdy. EGENS to test na płodność dla mężczyzn, który znalazł się na drugim miejscu w rankingu. Stosowanie produktu jest bezpieczne, czego dowodem są uzyskane przez niego certyfikaty FDA i CE.

 

Jaki test na płodność dla mężczyzn wybrać?

 

Aby sprawdzić swoją płodność mężczyźni nie muszą odwiedzać specjalistycznej placówki, ani lekarza. W sklepach dostępne są specjalne testy, które można bez przeszkód wykonać w domowych warunkach. Ponieważ są to produkty wprowadzone na rynek stosunkowo niedawno większość konsumentów nie wie, czym się kierować robiąc zakupy. Poniżej znajduje się krótki poradnik ze wskazówkami na ten temat. Dodaliśmy do niego również ranking prezentujący trzy takie testy.

 

 

 

Zaleca się, aby mężczyzna sprawdził, czy nie ma problemów z płodnością jeszcze przed rozpoczęciem ze swoją partnerką starań o dziecko. Badania nasienia wykonuje się również przy podejrzeniu niepłodności. Zgłoszenie się w tym celu do kliniki często jest dla mężczyzn krępujące. Dlatego właśnie na popularności zyskują testy, które można samodzielnie wykonać w domu. Produkty tego typu są ogólnodostępne. W skład zestawu zazwyczaj wchodzi: pojemnik na nasienie, zakraplacz, tester oraz roztwory testujące.

Najlepszy test na płodność dla mężczyzn w 2020 roku jest łatwy do wykonania. Wystarczy oddać nasienie do pojemniczka, a następnie nim potrząsnąć. Później niewielką jego ilość trzeba nanieść na płytkę testową i zakroplić roztworem. Wynik przeważnie ukazuje się po kilkunastu minutach. Nasienie zmienia wówczas swój kolor. Im więcej jest w nim plemników, tym ciemniejsze się ono staje.

Najlepsze testy na płodność dla mężczyzn posiadają odpowiednie certyfikaty potwierdzające ich wiarygodność (przede wszystkim CE i FDA). Dzięki temu mężczyzna ma pewność, że uzyskany wynik jest prawdziwy. W każdym opakowaniu powinna znaleźć się jedna lub dwie sztuki testów (osobno i szczelnie zapakowanych). Takie rozwiązanie sprawia, że badanie można wykonać nawet w bardzo dużych odstępach czasu (lub od razu upewnić się, co do uzyskanego wyniku). W razie pojawienia się wątpliwości, warto po przeprowadzeniu domowego testu udać się do kliniki badania niepłodności i wykonać dodatkowe badania. W laboratorium sprawdza się nie tylko liczebność plemników, ale również ich budowę oraz ruchliwość.

Szacuje się, że problem niepłodności i nieudanych starań o dziecko w 50% przypadków leży po stronie mężczyzn. Dlatego warto kupić taki test. Nie kosztuje on zbyt wiele, a może być bardzo istotnym krokiem w procesie planowania ciąży i tym samym powiększenia swojej rodziny.

 

Testy na płodność dla mężczyzn – ranking

 

FertilCount

 

FertilCount to zestaw składający się z dwóch zapakowanych osobno, kasetkowych testów na płodność. Wynik ukazuje się już po 15 minutach. Powyższy produkt jest idealnym sposobem na szybkie, a jednocześnie dyskretne upewnienie się, czy nasienie jest w stanie zapłodnić uwolnione z kobiecego jajnika jajeczko.

Producent zaleca, by testy przeprowadzić w odpowiednim odstępie czasowym. Drugie badanie należy wykonać po upływie ok. 3 dni od przeprowadzenia pierwszego (nie później niż po 7 dniach). Działanie produktu opiera się na zabarwieniu na niebieski kolor plemników znajdujących się w próbce. Im więcej ich będzie, tym ciemniejszą barwę przyjmie badane nasienie.

Konsumenci docenili prezentowany test przede wszystkim za wiarygodność. Przeszedł on badania kliniczne, które oceniły dokładność uzyskiwanych wyników na 97%. Produkt jest bardzo prosty w użyciu. Z jego pomocą mężczyzna może zbadać swoją płodność w domu bez nadmiernego stresu i skrępowania.

FertilCount to test na płodność dla mężczyzn pozwalający określić stężenie plemników w nasieniu. W opakowaniu znajdują się 2 testy kasetkowe.

Zalety
Dyskrecja:

Produkt jest przeznaczony do samodzielnego użycia w domowym zaciszu. Chcąc wykonać test nie musimy prosić nikogo o pomoc. Możemy zachować całkowitą dyskrecję.

2 testy w opakowaniu:

W jednym opakowaniu znajdują się 2 testy, które należy wykonać w określonym odstępie czasu. Z uwagi na to, że badania robimy dwukrotnie możemy upewnić się, czy pierwszy wynik był prawidłowy.

Łatwe użycie:

Konsumenci wskazują, że wykonanie testu jest proste. Do opakowania dołączono przejrzystą instrukcję, która w łatwy sposób wyjaśnia, co należy zrobić, aby badanie zostało poprawnie przeprowadzone.

Solidne opakowanie:

Produkt jest zapakowany w solidne opakowanie. To daje pewność, że znajdujące się w środku testy na płodność nie zostaną naruszone w trakcie przechowywania.

Odczytanie wyników:

Mężczyźni wskazują, że odczytanie wyników testu nie jest trudne. Jest to ważne, ponieważ zwykle w takich chwilach jesteśmy roztargnieni.

Wady
Precyzja:

Czasami zdarza się, że jedno z badań daje pozytywny wynik, a drugie negatywny. Wtedy konieczna okazuje się wizyta u lekarza.

 

 

EGENS

 

Chcesz wykonać test płodności, ale nie masz czasu na wizytę w klinice albo chcesz zachować maksymalną dyskrecję. Bez względu, co Tobą kieruje chcieliśmy polecić Ci dobrej jakości produkt, który zyskał uznanie wielu mężczyzn. Mowa tutaj o domowym teście na płodność EGENS. Sprzedawany zestaw zawiera 2 testy, co pozwala zweryfikować pierwszy uzyskany wyniki i zyskać pewność, że było on poprawny.

W opakowaniu umieszczono ulotkę w języku polskim i angielskim. Zawiera ona wszystkie, niezbędne informacje na temat składu produktu, jak również w prosty sposób wyjaśnia, co trzeba zrobić, aby poprawnie wykonać test. Warto wspomnieć o tym, że wyrób medyczny ma certyfikat CE i FDA – potwierdza on skuteczność i wysoką jakość EGENS.

Konsumenci doceniają to, że wszystkie,, znajdujące się w zestawie elementy są zamknięte w solidnych opakowaniach. Na uwagę zasługuje też wysoka skuteczność testów. Badania potwierdziły, że wynosi ona nawet do 98%.

Testy na płodność dla mężczyzn EGENS określają stężenie plemników w nasieniu. W opakowaniu znajdują się 2 zestawy.

Zalety
Bezpieczeństwo:

EGENS ma certyfikaty FDA i CE, które potwierdzają, że stosowanie testu jest w pełni bezpieczne dla zdrowia. Uzyskane atesty są również dowodem na wysoką jakość wykonania produktu.

Przeznaczenie:

Choć wydawać by się mogło, że testy na płodność wykorzystuje się tylko podczas starania o dziecko, w rezultacie jest inaczej. EGENS jest stosowany także przez mężczyzn, którzy chcą upewnić się, że zabieg wazektomii przebiegł poprawnie.

Instrukcja:

Dołączona do zestawu instrukcja jest czytelna, dzięki czemu nikt nie powinien mieć problemu z wykonaniem badania. Warto wspomnieć o tym, że ulotka jest dostępna nie tylko w polskiej, ale również angielskiej wersji językowej.

Skuteczność:

Badania potwierdziły, że skuteczność testu wynosi nawet do 98%.

Wady
Stosunkowo długi czas wykonywania badania:

Do pojemnika trzeba nie tylko wlać nasienie, ale także inne, znajdujące się w zestawie płyny. To wydłuża czas wykonywania badania.

 

 

Biovena Accu Sperm 

 

Osoby, które interesuje test na płodność dla mężczyzn w dobrej cenie, powinny przyjrzeć się produktowi Biovena Accu Sperm. Jest on wyjątkowo łatwy w użyciu, a uzyskany wynik jest wiarygodny. Pojawia się on po upływie 5 minut i jak wykazują badania, jego dokładność wynosi do 98%.

W zestawie znajduje się: test płytkowy, pojemniczek na nasienie, butelka roztworu buforowego oraz plastikowa strzykawka (służąca do przenoszenia nasienia). Produkt jest dedykowany mężczyznom planującym powiększenie rodziny, a także tym, którzy z innych powodów chcą skontrolować swoją płodność. Pod wpływem użytego roztworu, pobrane do badania nasienie barwi wskaźnikowy pasek. Jeśli barwnik pojawi się zarówno w obszarze kontrolnym, jak i testowym, oznacza to wynik pozytywny (brak problemów z płodnością).

Jak twierdzą konsumenci, produkt jest godny polecenia głównie ze względu na dyskrecję i dokładność. Pozwala on mężczyźnie określić stan jego płodności. Jedną z najbardziej istotnych zalet testu jest to, że na wynik nie trzeba zbyt długo czekać. Poza tym zdobył on odpowiednie certyfikaty.

Biovena Accu Sperm to dobry test na płodność dla mężczyzn do 50 zł. Jest to produkt przeznaczony wyłącznie do stosowania w diagnostyce in vitro.

Zalety
Opakowanie:

Test jest szczelnie zapakowany, co daje gwarancję higieniczności i pozwala uniknąć przypadkowego uszkodzenia produkt w trakcie jego przechowywania czy transportu.

Czas oczekiwania na wynik:

Jak podaje producent, czas oczekiwania na wynik wynosi od 5 minut do 10 minut. Nie trzeba więc zbyt długo czekać, aby dowiedzieć się, czy nasienie zawiera wystarczającą do poczęcia dziecka ilość plemników.

Bezpieczeństwo:

Biovena Accu Sperm to wyrób medyczny, co stanowi dowód na to, że produkt przeszedł liczne testy, które potwierdziły bezpieczeństwo jego stosowania, jak również skuteczność działania.

Wady
Konieczność zakupu dwóch opakowań:

Aby mieć pewność, że wynik jest wiarygodny musimy powtórzyć badanie. Z uwagi na to, że w opakowaniu znajduje się tylko jeden test konieczny okazuje się zakup 2 sztuk produktu.

 

 

Rovers FertilityScore

 

Prezentujemy Rovers FertilityScore, czyli test na płodność dla mężczyzn, który pozwala sprawdzić liczbę ruchliwych plemników w spermie. Jego istotną zaletą jest to, że badaniu podlega cała próbka pobranego nasienia, a nie jego część. To gwarancja uzyskania wiarygodnego wyniku.

Opakowanie produktu zawiera: 2 tuby testowe, lejek, kartę kolorów, pojemnik z pokrywką i termometrem, a także buteleczkę z roztworem. Ponieważ w zestawie znajdują się dwa testy mężczyzna może upewnić się, że wykonane przez niego pierwsze badanie dało wiarygodny wynik. Nasienie pod wpływem roztworu zmienia swój kolor. Na podstawie porównania jego barwy z dołączoną kartą można więc samodzielnie sprawdzić, czy aktywność nasienia jest prawidłowa.

Jak wynika z opinii konsumentów, opisany wyżej produkt cieszy się dużym zaufaniem. Test przeprowadza się łatwo, a wynik można uzyskać już po 10 minutach. Nie trzeba więc zbyt długo na niego czekać. Dla wielu osób atutem jest również możliwość porównania rezultatu pierwszej próby z drugą, co zwiększa wiarygodność przeprowadzonego badania.

 

» Przejrzyj produkty z poprzednich lat

 

Subskrybuj
Notify of
guest
4 Comments
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
View all comments
cezary
cezary
1 year ago

Test AccuSperm poprawny, latwy w obsludze. Wart swojej ceny.

Zespół NR
Admin
1 year ago
Reply to  cezary

Dzień dobry,

Dziękujemy za opinię.

Pozdrawiamy,
Zespół NajlepszeRankingi.pl

Pawel
Pawel
1 year ago

Kupiłem ten 3 na ZbadajNasienie i problemów z odczytem nie miałem. Albo jest kolor, albo go nie ma 🙂

Zespół NR
Admin
1 year ago
Reply to  Pawel

Dzień dobry,

Dziękujemy za komentarz. Będziemy pamiętać o Pana sugestii podczas uaktualniania rankingu.

Pozdrawiamy,
Zespół NajlepszeRankingi.pl

DMCA.com Protection Status