Najlepsza poduszka ciążowa „c”

Ostatnio aktualizowane: 17.07.18

 

Jaką poduszkę ciążową „C” wybrać?

 

Przewodnik zakupowy

Duża liczba kobiet w ciąży ma problemy ze snem. Wynika to z faktu, że przez cały dzień nasze ciało jest napięte. Niestety, aby stres opuścił nasze ciało potrzebne jest przyjęcie odpowiedniej pozycji. Jednak ze względu na brzuch ciążowy jest to dość trudne. W takiej sytuacji może pomóc tylko poduszka ciążowa w kształcie litery „C”. Jej kształt umożliwi Ci podparcie głowy i dolnych partii ciała, a to pomoże w zredukowaniu napięcia w mięśniach. Jednak, aby korzystanie z poduszki przynosiło odpowiednie rezultaty, należy zakupić dobry i wytrzymały model. Jeśli właśnie rozważasz zakup poduszki, radzimy zapoznać się z naszym poradnikiem. Umieściliśmy w nim kilka przydatnych porad o tym, na co zwrócić uwagę przy wyborze takiego produktu. Co więcej, na jego końcu znajduje się krótki ranking, w którym pojawiły się trzy najlepsze poduszki ciążowe „c”.

 

 

Choć poduszka ciążowa nie jest koniecznym zakupem to jej posiadanie zdecydowanie zwiększa komfort snu przyszłej mamy. Pozwala ona odpowiednio ułożyć się kobiecie, dzięki czemu napięcie w jej mięśniach jest zredukowane. Wielu lekarzy i położnych poleca zwłaszcza modele w kształcie litery „C”. Gwarantują one podparcie głowy i nóg, co pozwala na swobodny przepływ krwi.

Niezwykle istotne jest wykonanie poduszki. Bowiem, powinna być ona wykonana z najwyższej jakości materiału, który nie podrażni skóry i zapewni przyszłej mamie wygodny sen. Najczęściej polecane modele wykonane są z włókna poliestrowego lub silikonowego. Zdobyły one uznanie lekarzy i położnych, gdyż są niezwykle trwałe i w czasie relaksu na nich nie odkształcają się. Co więcej, materiały te są również hipoalergiczne, co sprawia, że korzystanie z nich jest w pełni bezpieczne.

Warto również przyjrzeć się wielkości poduszki. Powinna być ona dostosowana do wzrostu użytkownika, dzięki temu zapewni nam odpowiedni relaks. Gabaryty interesującego Cię produktu są również istotne, gdy ma Ci on posłużyć do karmienia dziecka. W takiej sytuacji niezbędny będzie zakup nieco większego modelu.

 

 

Poduszki ciążowe „C” – Ranking

 

 

Supermami Typ C 

 

Supermami Typ C to jedna z najczęściej polecanych poduszek ciążowych w kształcie litery „C”. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu, jest ona w stanie jednocześnie podpierać naszą głowę oraz nogi. Sprawia to, że przepływ krwi do dolnych części ciała odbywa się swobodniej, co redukuje obrzęki.

Poduszkę można używać na dwa sposoby. W pierwszym nasze plecy przylegają do modelu. Z kolei w drugim, jesteśmy odwróceni do poduszki twarzą. Dzięki temu między nami, a produktem jest pewna wolna przestrzeń, w którą zmieści się nowonarodzone dziecko. Takie ułożenie zdecydowanie ułatwi mamie karmienie piersią, obraz odgrodzi dziecko, co zwiększy jego bezpieczeństwo.

Długość prezentowanego modelu wynosi 115 cm, dlatego będzie on odpowiedni dla większości kobiet. Produkt ten jest w pełni bezpieczny, gdyż wszystkie materiały użyte do jego produkcji są hipoalergiczne i nie podrażniają skóry przyszłej mamy. W razie zabrudzenia, możemy bez przeszkód zdjąć poszewkę i wyprać ją w pralce. Nie wpłynie to na jakość tkaniny.

Opinie konsumentów są bardzo pochlebne. Wielu z nich jest zdania, że jest to najlepsza poduszka ciążowa „C” w 2018 roku. Gwarantuje ona dużą wygodę podczas odpoczynku.

 

 

 

 

Motherhood Classics

 

Poduszka ciążowa Motherhood Classics to wysokiej klasy specjalistyczny model, który pomoże przyszłym mamom zrelaksować się po ciężkim dniu.

Kształt przypominający literę „C” jest jednym z najpopularniejszych rodzajów na rynku. Co więcej, również specjaliści polecają go swoim pacjentom. Dzięki swojemu kształtowi, poduszka podtrzymuje zarówno głowę, jak i nogi kobiety, co wspomaga relaks. Takie ułożenie ciała pomaga zredukować napięcie w mięśniach na całym ciele. Dodatkowo jest on polecany kobietom w trzecim trymestrze ciąży, gdy rosnący brzuch może przeszkadzać w odpoczynku.

Wiele kobiet korzysta z niej nawet po porodzie, bowiem ze względu na swój kształt pomaga ona również w poprawnym ułożeniu dziecka podczas karmienia piersią. Wynika to z faktu, że zapewnia ona odpowiednie wsparcie dla główki malucha.

Dużą zaletą poduszki jest jej wykonanie. Wszystkie materiały, który zostały użyte do jej konstrukcji są hipoalergiczne i nie podrażniają skóry kobiety. Opinie konsumentów o tym produkcie są bardzo pozytywne. Wiele kobiet decyduje się na jego zakup, gdyż jest to bardzo dobra poduszka ciążowa „c” w dobrej cenie.

 

 

 

 

Motherhood Kojec

 

Poduszka ciążowa Motherhood Kojec w kształcie litery ,,C” jest jednym z najczęściej wybieranych modeli. Wiele kobiet używa jej w czasie ciąży, aby zapobiegać bólom mięśni, jak również po porodzie, by lepiej amortyzować główkę dziecka przy karmieniu piersią.

Dzięki specjalnemu kształtowi, zapewnia ona wygodne wsparcie dla całego ciała. Redukuje to napięcie w mięśniach oraz zmniejsza obrzęk nóg, który często pojawia się w czasie ciąży.

Prezentowany model jest bardzo wygodny, gdyż jego wnętrze zostało wykonane z włókna poliestrowego. Sprawia to, że w czasie użytkowania nie zapada się pod naciskiem naszego ciała.

Elegancka poszewka w niebieskie gałązki została wykonana z najwyższej jakości bawełnianego weluru, który zawiera w sobie 80% bawełny i 20% poliestru. W przypadku zabrudzenia może być ona prana w pralce.

Opinie konsumentów o tym modelu są bardzo pochlebne. Wiele położnych poleca go swoim pacjentkom, gdyż jest to jeden z najczęściej wybieranych sprzętów tego typu na rynku. Użyte do konstrukcji materiały sprawiają, że jest to bardzo wygodna poduszka.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...