Opinie o Graco Junior Maxi

Ostatnio aktualizowane: 05.05.21

Ta strona utrzymuje się dzięki czytelnikom. Kiedy robisz zakupy za pośrednictwem naszych linków, otrzymujemy niewielką prowizję. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o nas.

 

Najważniejsze zalety:

Fotelik jest w ciemnym kolorze, dlatego można mieć pewność, że zabrudzenia nie będą widoczne. W razie potrzeby tapicerkę można odpiąć i wyprać w pralce, a później ponownie przypiąć. Analizując opinie Graco Junior Max, można dojść do wniosku, że nie są to czasochłonne czynności. Zaletą modelu jest też łatwy montaż w samochodzie.

 

Najważniejsze wady:

Co prawda fotelik dobrze sprawdza się podczas krótszych podróży, ale część kupujących uważa, że przy dłuższych trasach może okazać się za mało komfortowy. Zauważyli oni, że pociechy nie mogą się zdrzemnąć w wygodnej pozycji.

 

Werdykt: 9.4/10

Mimo że nie jest to model pozbawiony wad, uznaje się go za godny uwagi fotelik samochodowy 15-36 kg. Pozwala on na bezpieczne przewożenie w aucie starszych dzieci. Produkt został poddany wielu testom, ma homologację zgodną z normą ECE R44/04. W foteliku mogą podróżować pociechy w wieku od 4 do 12 lat.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Łatwy montaż

Zamontowanie fotelika w aucie nie stanowi dużego problemu. Należy przymocować go do kanapy za pomocą pasów bezpieczeństwa, co nie jest trudne. Wynika to m.in. z tego, że otwory służące do ich przeprowadzenia są wyraźnie zaznaczone i nie powinniśmy mieć wątpliwości czy dobrze zamocowaliśmy fotelik. W razie potrzeby szybko go zdemontujemy, np. aby przełożyć go do innego samochodu.

Regulacja wysokości i kąta pochylenia oparcia

Wysokość oparcia można samemu regulować, aby dopasować je do wzrostu dziecka i zapewnić odpowiednie podparcie jego plecom. Ponadto możemy zmienić kąt pochylenia, w efekcie czego dopasujemy fotelik do potrzeb pociechy. Przy siedzisku znajdują się szerokie podłokietniki, one również podlegają regulacji. Warto wspomnieć o tym, że kiedy dziecko podrośnie, możemy zdemontować oparcie i zostawić samo siedzisko. To w 100% bezpieczne rozwiązanie, co udowodnił przeprowadzony przez fachowców test Graco Junior Max.

 

Łatwe wywabianie plam

Może się zdarzyć, że podczas podróży dziecko rozleje napój lub wybrudzi siebie i sam fotelik jedzeniem. Jednak nie należy się martwić, że wywabianie plam okaże się kłopotliwe. Drobne zabrudzenia nie są widoczne na materiale, a tych większych możemy szybko się pozbyć, piorąc tapicerkę w pralce. Jeśli zastosujemy się do zaleceń producenta, a więc ustawimy właściwą temperaturę i użyjemy łagodnych detergentów, materiał bez wątpienia nie wyblaknie. Możliwość prania go w pralce znacząco ułatwia zachowanie odpowiedniego poziomu higieny. Niemniej jednak ryzyko przypadkowego pobrudzenia się batonikiem czy rozlania soku nie jest zbyt duże, ponieważ fotelik został wyposażony w dwie wysuwane tacki na napoje oraz przekąski.

 

Wytrzymałość

Ponieważ fotelik ma homologację zgodną z normą europejską ECE R44/04, nie ma wątpliwości, że zapewnia dziecku bezpieczeństwo w czasie podróży samochodem. Model jest lekki (waży ok. 4,5 kg), ale też wytrzymały. Ma on boczne wzmocnienia zapewniające ochronę przy bocznych uderzeniach w pojazd, czyli podwójny EPS oraz skorupę z tworzywa sztucznego. Jeżeli fotelik jest prawidłowo zamontowany w aucie i dobrze wyregulowany, możemy bez obaw jeździć samochodem razem ze swoją pociechą. Przypinanie pociechy pasami i późniejsze odpinanie jej po dojechaniu do celu nie zajmuje dużo czasu. To zachęciło wiele osób do zakupu produktu, podobnie jak atrakcyjna cena Graco Junior Max.

 

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status
film indirfilm indirmefull program indir