Najlepszy stojak pod wanienkę Tega Baby

Ostatnio aktualizowane: 07.08.20

 

Jaki stojak pod wanienkę Tega Baby wybrać?

 

Każdy rodzic wie, że mycie dziecka w wanience może być mało przyjemną czynnością. Niektóre maluchy są niespokojne, płaczą, a rodzice próbują na szybko umyć pociechę. W celu uprzyjemnienia sobie mycie dziecka możesz zaopatrzyć się w stojak pod wanienkę. Dzięki takiemu gadżetowi mycie malucha jest wygodniejsze. Przygotowaliśmy ten poradnik, abyś nie musiał zbyt długo zastanawiać się nad wyborem odpowiedniego produktu.

 

 

Tega Baby to firma działająca od 1990 roku. Specjalizuje się ona wyłącznie w produkowaniu różnych produktów dla bardzo małych dzieci. Tega Baby oferuje podstawy, baldachimy, różnego rodzaju pudła do zabawy dla dzieci, a także okrycia kąpielowe i zabawki. Firma nie jest bardzo znana, ale konsumenci cenią ją ze względu na wysoką jakość wykonania wszystkich produktów.

Czy najlepszy stojak pod wanienkę Tega Baby w 2020 roku ma możliwość regulacji? Zapewne nie będziesz miał tylko jednego miejsca na mycie swojego dziecka. Możliwe, że będziesz do tego celu używać różnych stolików oraz podwyższeń, poza tym zwykle mama jest niższa, a tata wyższy, a przecież każdy rodzic powinien mieć zapewniony komfort podczas pielęgnacji maluszka. Dlatego tak ważna jest możliwość swobodnej regulacji stojaka pod względem jego wysokości oraz możliwości poszerzania modelu. Ten ostatni aspekt jest przydatny, jeżeli używasz więcej niż jednej wanienki.

Warto wiedzieć, że najlepsze stojaki pod wanienkę Tega Baby są bezpieczne. Dlatego każdy z modeli ma antypoślizgowe podkładki, dzięki którym możesz być pewien, że stojak nie będzie się przesuwał podczas kąpieli.

Dobry stojak pod wanienkę musi być łatwy w obsłudze. Dlatego rozkładanie i składanie go nie powinno zajmować dużo czasu i nie może być zbyt skomplikowane. Co z wagą? Wiadomo, że zbyt ciężki stojak nie będzie można zbyt łatwo przesuwać, co może być niezbyt wygodne. Dlatego wybierz model lekki, lecz na tyle solidny, aby dobrze utrzymywał wanienkę. Nie zapominaj również, że produkt powinien mieć odpowiedni certyfikat. Tylko tak możesz się dowiedzieć, czy dany model może być w ogóle używany do podtrzymywania wanienki.

 

 

Stojak pod wanienkę Tega Baby – ranking

 

 

Tega 102 cm 

 

Tega 102 cm to użyteczny stojak pod wanienkę, który przyda się podczas kąpieli niemowlęcia. Największą zaletą, o której wspominają wszyscy rodzice jest to, że model można bardzo łatwo złożyć. Szerokość stojaka wynosi 45 cm. Z kolei odległość między ramionami to 96 cm.

Wysokość od podłogi do miejsca osadzenia wanienki wynosi 58 cm. Jest to idealny model do wanienki o długości około 102 cm. Stojak można łatwo rozłożyć, a po złożeniu jego wymiary to: 115 cm x 53 cm, grubość to 15 cm. Produkt jest wykonany z metalu, a na jego końcach znajdują się antypoślizgowe nakładki, które zapobiegają ślizganiu się.

Według opinii użytkowników ten stojak pod wanienkę Tega Baby w dobrej cenie jest bardzo stabilny, a odpowiednie ułożenie go jest łatwe. Schowanie modelu np. do szafy jest proste ze względu na małe rozmiary po złożeniu. Bardzo odpowiada to wszystkim rodzicom.

 

 

 

 

Tega 86 cm 

 

Tega 86 cm to stojak, dzięki któremu żaden rodzic nie będzie już narzekał na bóle kręgosłupa. Model jest wykonany w taki sposób, aby odciążyć rodzica i pomóc mu w szybkim umyciu malucha. Oprócz tego stojak jest bardzo bezpieczny w użyciu. Ma on antypoślizgowe nakładki, które zatrzymują stojak w jednym miejscu przez całą kąpiel.

Produkt jest wykonany z metalu i jest przeznaczony do wanienek o długości około 86 cm. Jest on dostępny w dwóch kolorach: białym oraz szarym. Model bardzo łatwo się składa, a po złożeniu nie zajmuje on zbyt dużo miejsca i dlatego można go schować nawet do szafy.

Stojak jest stabilny, a nawet rozłożony nie jest zbyt duży, jego długość to jedynie 72 cm. Z kolei szerokość to 40 cm. Rodzicom bardzo podoba się solidna konstrukcja i wykonanie modelu, dzięki któremu można czuć się pewnie podczas mycia malucha.

 

 

 

 

Tega Drewniany

 

Tega Drewniany to stojak przeznaczony do samodzielnego montażu. Podczas przewożenia nie zabiera on dużo miejsca i w każdym momencie można też go rozmontować. Sam montaż nie jest trudny i nie wymaga posiadania specjalnych zdolności. Stojak jest wykonany z drewna, a wszystkie części są bardzo dobrze przykręcone.

Drewno to mocna sosna, która jest polakierowana, więc nie jest podatna na wpływy z otoczenia, jak wilgoć. Produkt jest przeznaczony do wanienki, której długość wynosi około 100 cm. Model jest dostępny w kilku ciekawych kolorach, a wśród nich: niebieski, czarny, naturalny, różowy i biały.

Szerokość stojaka to 45 cm. Jego długość wynosi 115 cm. Metalowe wkręty bardzo dobrze utrzymują wszystkie części w jednym miejscu, a bezpieczeństwo zapewniają antypoślizgowe nakładki. Zapewnienie odpowiedniego bezpieczeństwa jest zaletą, o której najczęściej wspominają rodzice. Chwalą oni również ładny design oraz możliwość szybszego umycia dziecka i ustąpienia bólu pleców.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status