Najlepszy nocnik Zapa

Ostatnio aktualizowane: 09.07.20

 

Jaki nocnik Zapa wybrać?

 

Obecnie nocniki mają już prawdopodobnie wszystkie kształty, jakie można sobie wyobrazić. Nic dziwnego, że w trakcie zakupów rodzice stoją przed sporym dylematem. Czy wybrać nocnik grający, z całym zabudowaniem czy może zdecydować się na model bardziej klasyczny i zachowawczy? W poniższym poradniku postaramy się ułatwić ten wybór przedstawiając kilka dostępnych modeli.

 

 

Zapa to polska, rodzinna firma, założona, by realizować innowacyjne projekty. Spółka kontroluje swoje produkty od pomysłu, przez cały proces produkcji aż do momentu, gdy gotowy produkt pojawia się na półkach sklepów. Pierwszym i najpopularniejszym produktem Zapa są jednorazowe nocniki Tron, które podbiły serca rodziców na całym świecie.

Wielu rodziców zadaje sobie pytanie o najlepszy moment na naukę korzystania z nocnika. Część twierdzi, że ich pociechy opanowały tę czynność już niedługo po tym, jak nauczyły się siadać. Mimo to mówi się, że najlepszym okresem na naukę jest 18. miesiąc życia, a świadomie dzieci zaczynają korzystać z nocnika nie wcześniej niż po ukończeniu 2 lat.

Co, gdy nasze pociechy już opanują tę sztukę i będziemy chcieli wybrać się z nimi w dłuższą podróż, na przykład samochodem lub na wycieczkę do lasu czy na plażę? Jako pierwsze na myśl przychodzą nam pieluszki, jednak są one dość kosztowne, zwłaszcza jeśli mamy więcej niż jedno małe dziecko. Poza tym znaczna część rodziców chce jak najszybciej wykluczyć je z wszelkiego użytku i jak najszybciej sprawić, że maluch nie będzie w ogóle o nich pamiętał. Rozwiązaniem są właśnie produkty turystyczne, które nie tylko zajmują niewiele miejsca, ale po załatwieniu się dziecka można złożyć nocniczek jak torebkę i bezpiecznie wyrzucić do najbliższego kosza. Najlepszy nocnik Zapa w 2020 roku będzie nocnikiem biodegradowalnym, idealnym dla rodzin, które dbają o środowisko i które jednocześnie chcą tej dbałości nauczyć swoje pociechy. Mimo swojego niepozornego wyglądu nocniki Zapa cechują się wysoką wytrzymałością. Mogą z nich korzystać dzieci do 30 kg.

 

 

Nocniki Zapa – ranking

 

 

Zapa Tron

 

Zapa Tron to nocnik Zapa w dobrej cenie, idealnie sprawdzający się podczas nagłej potrzeby dziecka w trakcie dłuższej wycieczki. Dzięki temu produktowi zarówno rodzic, jak i dziecko mogą spokojnie zrelaksować się poza domem. Niewielkie wymiary sprawiają, że nocnik można zabrać ze sobą niemal wszędzie, nie obciążając przy tym bagażu.

Tron to pierwszy na świecie, jednorazowy nocnik zaprojektowany z myślą o rodzicach, którzy nie chcą zabierać ze sobą zwykłego nocnika. Produkt można niezwykle łatwo rozłożyć. Zastosowano w nim nowoczesną, żelową wkładkę GelMax, która zamienia ciecz w gęsty żel zabezpieczając nas jednocześnie przed jakimkolwiek wyciekiem. Może ona pochłonąć aż 0,5 l w niecałą minutę.

Mimo swojego niepozornego wyglądu produkt wytrzymuje aż 30 kg nacisku. Konsumenci są bardzo zadowoleni z innowacyjności i wytrzymałości produktu. Zgodnie twierdzą, że jego użycie nie sprawia żadnych kłopotów.

 

 

 

 

Zapa Tron Eko 

 

Jednorazowy nocnik Zapa Tron Eko to idealny wybór dla rodziców, którym nie jest obojętny los środowiska naturalnego i którzy chcą tę samą świadomość zaszczepić w sercach swoich pociech już od najmłodszych lat.

Tron Eko to ekologiczny nocnik jednorazowy, zrobiony z materiałów, które są przyjazne środowisku. Jest on wyjątkowo wytrzymały – nie wygina się i nie łamie nawet przy obciążeniu wynoszącym 30 kg. Nie musimy się także obawiać jego przedarcia czy pęknięcia specjalnej torebeczki, która znajduje się wewnątrz produktu. Dodatkowo wyjątkowo chłonna wkładka, którą zastosowano podczas produkcji umożliwia bezpieczne przeniesienie zużytego nocnika do kosza. Ten polimerowy, biodegradowalny wkład SAP jest w stanie pochłonąć aż 250 ml w jedyne 30 sekund, a proces absorbowania następuje w momencie styczności wkładu z nieczystościami.

Model Tron Eko, tak jak inne najlepsze nocniki Zapa, ma mechanizm zamykający. Rodzice są bardzo zadowoleni z niezawodności tego produktu. Według wielu, dodatkowym atutem jest jego ekologiczność.

 

 

 

 

Tron Biodegradowalny

 

Tron Biodegradowalny marki Zapa to idealny wybór, jeśli chcemy komfortowo spędzać czas z dzieckiem poza domem bez ciągłego zastanawiania się, czy miejsce, w które się udajemy ma  toaletę. Mając przy sobie Tron, możemy w pełni cieszyć się czasem spędzonym z naszą pociechą. Nocniczek jest mały, więc nie zajmuje miejsca w naszym bagażu.

Tron jest idealnym rozwiązaniem dla rodziców, którzy starają się oduczyć swojego malucha korzystania z pieluch. Produkt jest również wielofunkcyjny – idealnie nadaje się, gdy dziecko musi zwymiotować. Dzięki chłonnej wkładce GelMax nie musimy obawiać się brzydkich zapachów czy ewentualnego zabrudzenia się. Wkładka ta już przy pierwszym kontakcie z cieczą zamienia ją w gęsty żel.

Wymiary nocnika są niewielkie. Złożony ma wysokość – 16 cm, szerokość – 9 cm, głębokość – 3 cm. Jednocześnie bez problemu znosi on obciążenie do 30 kg. Opinie rodziców, którzy zakupili ten produkt, są pozytywne. Konsumenci są bardzo zadowoleni zwłaszcza z jego wytrzymałości.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status