Najlepszy nocnik grający

Ostatnio aktualizowane: 12.08.20

 

Jaki nocnik grający wybrać?

 

Każdy rodzic czeka, aż jego maluszek zacznie samodzielnie korzystać z toalety. Jednak wymaga to dużej cierpliwości. Dlatego warto zainwestować w nocnik, który zachęci dziecko do załatwiania swoich potrzeb nie w pieluszkę, a na nocniczku. Poniżej prezentujemy krótki poradnik, z którego dowiesz się, jak znaleźć taki produkt.

 

 

Poniższy artykuł skupia się głównie na tym, jaki powinien być najlepszy nocnik grający w 2020 roku. Tego typu sprzęty to ciekawe rozwiązanie, które na pewno zaciekawi malca. Wielu producentów oferuje produkty w kształcie zwierząt, jak kot czy pies. Po załatwieniu swojej potrzeby z niewielkich głośników wydobywa się wesoła piosenka, co ma stanowić nagrodę dla dziecka. Jest to bardzo dobry sposób, by nauczyć malca, że korzystanie z toalety to nic strasznego. W zależności od modelu nocnik może zagrać piosenkę, odgłosy zwierzęcia lub fanfary. Podejmując decyzję kieruj się gustem maluszka, a także upewnij się, że odgłos go nie wystraszy.

Najlepsze nocniki grające muszą być przede wszystkim wygodne. Ważny jest nie tylko komfort dziecka, ale też rodzica. Z tego powodu polecamy produkty, które mają specjalny uchwyt. Dzięki niemu szybko i sprawnie przeniesiemy nocnik wraz z zawartością bez obaw o zabrudzenie ubrań. Innym rozwiązaniem jest specjalne wgłębienie w dolnej części, co również ułatwia przenoszenie. Nie zapomnij również o komforcie swojego maluszka. Każdy model dedykowany jest dla dzieci w innym wieku i o odmiennej wadze. Jeśli wybierzesz zbyt mały produkt dziecko może mieć problemy z wygodnym korzystaniem.

Zwróć również uwagę na materiał, z którego wykonano produkt, który chcesz kupić. Nocnik musi być solidny i odporny na uszkodzenia, w przeciwnym razie będziesz musiał go regularnie wymieniać. Kupuj tylko modele, które posiadają certyfikaty i atesty. Jest to cenna informacja, że produkt jest w pełni bezpieczny. Koniecznie upewnij się, że wyczyszczenie nocnika nie będzie problemem. Po każdym użyciu należy go dokładnie umyć pod bieżącą wodą oraz regularnie wyparzać wrzątkiem w celu pozbycia się wszystkich bakterii. Słabej jakości model może ulec zniszczeniu na skutek działania wysokich temperatur i regularnego czyszczenia.

 

 

Nocniki grające – Ranking

 

 

MalPlay Maxx

 

Nocnik MalPlay Maxx to niewielki produkt, który ma wbudowaną pozytywkę. Tym, co wyróżnia model na rynku jest jego kolorowy design. Siedzenie jest niebieskie i posiada nadruki z królikami. Boczne oparcie jest czerwone i swoim kształtem również przypomina to zwierzę.

Wszystkie materiały, których użyto do produkcji, są w pełni bezpieczne. Posiadają one niezbędne atesty, które nie wykazały zagrożenia dla zdrowia dziecka. Sama konstrukcja jest bardzo stabilna. Masz więc pewność, że podczas załatwiania swojej potrzeby malec się nie przewróci. Dużym udogodnieniem jest niewielka przykrywka.  Model ma wygodny uchwyt, więc bez trudu wyniesiesz go do łazienki. Ze względu na prostą konstrukcję, umycie nocnika jest bardzo proste.

Według rodziców prezentowany sprzęt jest bardzo funkcjonalny i dobrze sprawdzi się podczas nauki korzystania z toalety. Wesoła muzyka na pewno zainteresuje malca i zmotywuje go do dalszego korzystania z nocnika.

 

 

 

 

Olmitos 3W1

Jeśli Twój maluszek dopiero zaczyna naukę samodzielnego załatwiania się to polecamy Ci Olmitos 3W1. Jest to kolorowy nocnik, który może posłużyć również, jako nakładka na toaletę oraz podstawka. Ze względu na swój różowy kolor sprzęt dedykowany jest dla dziewczynek, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by chłopcy też z niego korzystali.

Jest to wygodny model, który ma wgrane śmieszne odgłosy. Uruchamiają się one za każdym razem, gdy malec się załatwi. Gdy dziecko opanuje korzystanie z nocnika produkt można umieszczać na toalecie, by maluszkowi łatwiej było z niej korzystać. Dzięki temu pociecha będzie bardziej samodzielna. Nocnik wyposażony jest w elastyczną klapkę. Może być ona użyta do zamknięcia nocniczka, by nie wydobywały się z niego nieprzyjemne zapachy. Można też wykorzystać go, jako wygodny schodek, który pomoże malcowi w korzystaniu z ubikacji.

Produkt został wykonany z wytrzymałych materiałów, które są odporne na zniekształcenia. Podstawa jest pokryta powłoką antypoślizgową, więc nocnik nie przesuwa się po podłodze. Opinie konsumentów o tym modelu są bardzo pochlebne. Wiele osób doceniło atrakcyjny stosunek dobrej jakości wykonania do kosztów zakupu.

 

 

 

 

G-Mini Krecik Z Parasolką

 

Model G-Mini Krecik Z Parasolką to grający nocnik w dobrej cenie, który wyróżnia się niewielką grafiką z krecikiem. Jest to bardzo popularna postać z dziecięcej bajki, więc na pewno wzbudzi ciekawość malca. Produkt ma bardzo jasny, kremowy kolor.

Prezentowany model sprawdzi się podczas nauki korzystania z toalety. Po załatwieniu się dziecko usłyszy sygnał dźwiękowy gratulujący mu poprawnie wykonanej czynności. Wielu specjalistów jest zdania, że taka nagroda motywuje pociechy do dalszej nauki, a w efekcie rzadziej przytrafiają im się wypadki. Siedzenie zostało dobrze wyprofilowane i dopasowuje się do kształtu ciała. Sprawia to, że dziecko może wygodnie usiąść. Malec ma też możliwość oparcia się o wygodne plecy. Największym atutem produktu są antypoślizgowe krawędzie, które zapewniają stabilność.

Nocnik cieszy się dużą popularnością zarówno wśród maluszków, jak i rodziców. Jest on wygodny, a co ważniejsze, prosty w czyszczeniu. W swoich opiniach konsumenci docenili specjalny uchwyt, który pozwala bezpiecznie przenieść nocnik z zawartością.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status