Najlepszy nocnik Fisher Price

Ostatnio aktualizowane: 23.01.20

 

Jaki nocnik Fisher Price wybrać?

 

Każde dziecko zaczyna korzystać z nocnika we własnym tempie. Zazwyczaj jest to wiek około 18 miesięcy, chociaż niektórzy rodzice starają się sadzać dziecko na nocnik zaraz po tym, jak nauczy się siadać. W poniższym artykule doradzimy, jaki nocnik wybrać, tak by, jak najlepiej spełniał potrzeby naszego dziecka. Przedstawimy także kilka propozycji firmy Fisher Price.

Jednym z najbardziej cenionych producentów nocników (jak i zabawek oraz innych akcesoriów dla dzieci) jest Fisher Price. Ta amerykańska firma powstała już w latach 30 ubiegłego wieku. Marka dba o to, aby wykorzystywane materiały posiadały odpowiednie atesty i były bezpieczne dla zdrowia. Dowodem sukcesu marki jest fakt, że obecnie działa ona w aż 145 krajach.

Współcześnie wybór nocnika może być dla świeżych rodziców nie lada wyzwaniem. Producenci prześcigają się w coraz to śmielszych projektach, które mają za zadanie przyciągnąć uwagę zarówno rodziców, jak i maluszka. Pojawiają się w najróżniejszych modelach i kolorach, świecą i grają. Mimo że na początku może nam się to wydać dziwne i zbędne, to ma to swoje plusy – produkt powinien wzbudzać ciekawość dziecka i mu się podobać, tak by maluch chętnie z niego korzystał. Oczywiście nie może być także zbyt pstrokaty. To mogłoby się skończyć na odwróceniu uwagi bobasa od głównego przeznaczenia nocnika.

Podczas wyboru powinniśmy zwrócić uwagę przede wszystkim na kształt oraz wygodę użytkowania. Mimo że modele w kształcie uroczych zwierzątek będą się dziecku podobać, to są one dla niego niepraktyczne. Zazwyczaj siada się na nich okrakiem, co często uniemożliwia dziecku samodzielne użycie nocniczka.

Najlepsze nocniki Fisher Price mają komfortowe siedzisko o opływowych krawędziach, które nie będą raniły nóżek malca. Ponadto siedzisko powinno być szerokie, co zapewnia maksimum wygody. Bardzo ważne jest również higieniczne usuwanie zawartości nocnika. Nowoczesne modele posiadają wyjmowane pojemniki, z których wygodnie możemy usunąć nieczystości. Co ważniejsze, nie mają one styczności z miejscami, na których siada dziecko.

 

 

Nocniki Fisher Price – ranking

 

 

Fisher Price W1330

 

Fisher Price W1330 to model, który imituje prawdziwą toaletę. Posiada wszystkie jej detale, takie jak spłuczka czy klapa, przez co dziecko szybciej uczy się korzystania z prawdziwej toalety. Co więcej, maluch ma dodatkową motywację do skorzystania z nocnika w postaci zadań, które z kolei są nagradzane wesołymi piosenkami.

Nie dość, że produkt wspiera dziecko i motywuje je do nauki korzystania z toalety, to na dodatek jego realistyczny design ułatwia przejście do używania prawdziwego sedesu. Siedzisko jest szerokie i wyprofilowane tak, że maluchom jest na nim wygodnie i żadne krawędzie nie będą ich uwierać. Produkt w komplecie posiada specjalną nakładkę, która ułatwi chłopcom załatwianie się. Nie musimy martwić się o przewrócenie produktu, ponieważ dobrze on przylega do podłogi. Higieniczne sprzątanie zawartości produktu zapewnia nam wyjmowany wkład.

Oprócz wesołych piosenek model ten wydaje również dźwięki prawdziwej toalety, gdy dziecko pociągnie za spłuczkę. Produkt posiada również uchwyt na papier toaletowy. Model W1330 jest zasilany trzema bateriami AA. Gdy dziecko podrośnie produkt może służyć jako nakładka na sedes. Rodzice są zadowoleni z jakości wykonania.

 

 

 

 

Fisher-Price CBV50

 

CB V50 to wygodny nocnik Fisher Price w dobrej cenie. Siedząc na nim, dziecko poczuje się bezpiecznie i wygodnie. Zapewnia to szerokie siedzisko oraz brak ostrych krawędzi. Uroczy, jasnoróżowy kolor oraz brak wbudowanej osłonki dla chłopców sprawia, że produkt jest idealny dla dziewczynek.

Model CB V50 został wykonany z wysokiej jakości, bezpiecznego plastiku. Jest on zarówno bardzo wytrzymały, jak i lekki. Nie musimy więc martwić o zniszczenie produktu, a przy okazji dziecko może po niego sięgnąć samodzielnie, co jest niezwykle ważne dla maluchów w tym okresie. Dodatkową wygodę daje szerokie oparcie o regulowanej wysokości oraz dobrze wyprofilowane podłokietniki. Jednoczęściowy, zdejmowany pojemnik pozwala na szybkie usunięcie nieczystości, bez ich kontaktu z powierzchnią, na której siada dziecko.

Produkt jest zaprojektowany z myślą o dzieciach, które ukończyły szósty miesiąc życia. Rodzice są zadowoleni z wyboru tego produktu, zwłaszcza z antypoślizgowej podstawy, która sprawia, że dziecko może samo na siadać na nocniczku i z niego wstawać.

 

 

 

 

Fisher Price Tomek I Przyjaciele BDY85

 

Dla najmłodszych, a zarazem największych fanów lokomotywy Tomka (znanego z popularnej animacji Tomek i Przyjaciele), firma Fisher Price przygotowała model Tomek i Przyjaciele BDY85.  Produkt jest interaktywny, co zachęca do nauki samodzielnego korzystania z toalety.

Chcąc zapewnić maluchom maksimum wygody podczas korzystania z produktu producent wyposażył ten model w szerokie, stabilne oparcie i szerokie siedzisko. Z myślą o chłopcach wbudowano także specjalną, ochronną nakładkę. Dodatkową zachętą do nauki są dźwięki lokomotywy wydawane przez ten model. Higieniczne czyszczenie umożliwia wyjmowany pojemnik. Produkt zasila jedna bateria AA.

Rodzice zgodnie twierdzą, że najlepszy nocnik Fisher Price w 2020 roku powinien być wytrzymały i służyć przez długi czas. Taki jest model BDY85 – wytrzymuje on obciążenie aż do 90 kg. Jest to  produkt 3w1- służy jako nocnik, nakładka na sedes oraz podnóżek, który ułatwi dzieciom w późniejszym okresie siadanie na sedesie oraz sięganie do umywalki. Konsumentów cieszy wielofunkcyjność tego modelu.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status