Najlepszy kocyk dla dzieci na szydełku

Ostatnio aktualizowane: 23.01.20

 

Jaki kocyk dla dziecka na szydełku wybrać?

 

Zapewnienie maluszkowi przyjemnego wypoczynku jest bardzo ważne. Miękki i miły w dotyku kocyk sprawdzi się zarówno podczas popołudniowej drzemki, jak i w czasie zabawy. Na rynku znajdziesz wiele sklepów, które oferują produkty wykonywane  ręcznie, które ze względu na swoją jakość nadają się do użytku przez znacznie dłuższy czas. Aby ułatwić Ci zakupu, przygotowaliśmy poradnik, z którego dowiesz się,  jak kupić najlepszy kocyk dla dziecka szyty na szydełku w 2020 roku.

 

 

W pierwszej kolejności sprawdź, z jakiego materiału wykonano produkt, który Cię interesuje. Ważne jest bowiem, by kocyk był miękki. Maluszki bardzo lubią się tulić do miękkich rzeczy, więc zadbaj o ich komfort. Co więcej, przyjemny w dotyku materiał, na pewno nie podrażni delikatnej skóry dziecka. W tym poradniku chcielibyśmy polecić Ci produkty wykonane z bawełny, która jest nie tylko miękka, ale i elastyczna. Jest to bardzo ważne, gdyż otulenie się sztywnym kocem może być niewygodne. Jeśli produkt zrobiono z wysokiej jakości tkaniny, powyższe właściwości zostaną zachowane, nawet mimo wielu prań. Produkty szyte ręcznie, nie powinny mieć wystających nici, gdyż łatwo się wtedy niszczą.

Ważne jest, by dziecko mogło swobodnie otulić się kocykiem, dlatego zwróć uwagę na jego rozmiar. Rodzice najczęściej wybierają modele o wymiarach 75 cm x 100 cm, gdyż są najbardziej praktyczne, wystarczają dziecku na dłuższy czas. Co więcej, duży koc może służyć jako miejsce zabawy dla Twojej pociechy. Niewielkie produkty (65 cm x 75 cm) są głównie dedykowane dla noworodków. Za sprawą małego rozmiaru, dobrze używa się ich w wózkach i nosidełkach.

Najlepsze kocyki dla dzieci szyte na szydełku powinny mieć ciekawą kolorystykę i design, jednak nie jest to kluczowa kwestia. Znacznie ważniejsza jest odpowiednia grubość, gdyż wtedy model uchroni malca przed ujemnymi temperaturami. Pamiętaj jednak, że dodatkowo ocieplone kocyki są sztywne.

 

 

Kocyki dla dziecka na szydełku – ranking

 

 

Lorena Canals 90×120 

 

Kocykiem nie tylko otulimy pociechę w czasie snu, ale może on stanowić również matę do zabawy. Modelem wartym uwagi jest Lorena Canals 90×120, który został wykonany z różowej bawełny. Jest to produkt o wymiarach 90 cm x 120 cm.

Produkt wykonano ręcznie metodą szydełkowania. Samodzielne wyszycie gwarantuje dużą dokładność i dbałość o szczegóły. Warto też podkreślić, że ręczne szycie sprawia, iż każdy z oferowanych egzemplarzy jest oryginalny i niepowtarzalny.

Do wykonania produktu użyto najwyższej jakości bawełny, która spełnia wszelkie normy jakości oraz bezpieczeństwa. Nie musisz się więc martwić, że podrażni skórę lub uczuli pociechę. Do certyfikatów otrzymanych przez model zaliczamy: ISO 9001, ISO 14001 oraz ISO 18001.

Największą zaletą kocyka według konsumentów jest jego miękkość i oryginalne wykonanie. Z kolei sam kształt produktu przypomina ciasteczko, co na pewno wzbudzi uwagę malca.

 

 

 

 

Sillyu 7-361

 

Starannie uszyty kocyk Sillyu 7-361 to wysokiej jakości produkt, który polecamy wszystkim rodzicom i ich dzieciom. Model został uszyty ręcznie, metodą szydełkowania, co oznacza, że każdy ze sprzedawanych produktów jest unikatowy. Wymiary kocyka to 80 cm x 95 cm.

Sillyu 7-361 składa się z 6 pasków w kolorach: pomarańczowym, różowym, niebieskim, czarnym, czerwonym i błękitnym. Każdy z nich oddzielony jest od pozostałych białym materiałem. Dodatkowo, w górnej części wyszyty został różowy, uśmiechnięty stworek. Produkt jest bardzo miękki i przyjemny w dotyku, więc odpoczynek na nim będzie na pewno komfortowy. Ponieważ wykonano go z grubej przędzy bawełnianej, okaże się przydatny w czasie spacerów. Jeśli temperatura nagle spadnie o kilka stopni, wystarczy wyjąć kocyk i przykryć nim pociechę. Ze względu na użyte materiały i wykonanie, produkt można prać tylko ręcznie, w przeciwnym wypadku może ulec zniszczeniu.

Model został bardzo starannie wykonany, co doceniło wielu konsumentów. Osoby, które go zakupiły pochwaliły atrakcyjny wygląd i dużą miękkość kocyka.

 

 

 

 

SillyU Girl 7-360 

 

Kocyk SillyU Girl 7-360 to jeden z najczęściej wybieranych produktów. Ponieważ jest to produkt wykonany z bawełny w kolorze różowym, wielu rodziców wybiera go dla swoich małych księżniczek. Naturalnie, również chłopcy mogą z niego korzystać. Kocyk został uszyty ręcznie z dużą dbałością o szczegóły. Sprawia to, że wszystkie elementy wykonano bardzo dokładnie. Wymiary produktu to: 80 cm x 95 cm.

Design kocyka jest atrakcyjny – składają się na niego romby w kolorach: ciemno różowym, zielonym, jasno różowym i białym. Z kolei obrzeża zostały starannie wykończone czerwoną nitką. Materiałem, z którego wykonano produkt jest przędza bawełny. Jest to bardzo miękka tkanina o dużej elastyczności, więc jest ona odporna na uszkodzenia. Co więcej, kocyk stanowi bardzo dobrą izolację termiczną przed zimnem, więc sprawdzi się w czasie spacerów. Dodatkowo, można go użyć jako matę do zabawy.

Popularność produktu wynika z jego dobrego wykonania i użycia ciekawych barw. Poza tym ten kocyk dla dziecka szyty na szydełku w dobrej cenie jest również bardzo miękki, więc nie podrażni delikatnej skóry pociechy.

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status