Najlepszy fotelik samochodowy 15-36 kg Graco

Ostatnio aktualizowane: 13.04.21

Ta strona utrzymuje się dzięki czytelnikom. Kiedy robisz zakupy za pośrednictwem naszych linków, otrzymujemy niewielką prowizję. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o nas.

 

Jaki fotelik samochodowy 15-36 kg Graco wybrać?

 

Fotelik samochodowy to konieczne wyposażenie podczas podróży z dzieckiem. Dobrej jakości sprzęt gwarantuje maleństwu bezpieczeństwo w trakcie jazdy. Pojawia się jednak pytanie, jak wybrać solidnie wykonany model. Z pomocą przychodzi przygotowany przez nas poradnik. Zawarliśmy w nim najważniejsze informacje, które ułatwią Ci wybór produktu. Dodatkowo na końcu tekstu znajduje się zestawienie, a w nim najlepsze foteliki samochodowe 15-36 kg Graco. Zaprezentowane modele cieszą się uznaniem konsumentów i są przez nich polecane.

Część osób może się zastanawiać, dlaczego zdecydowaliśmy się umieścić w przygotowanym przez nas rankingu produkty marki Graco. Stało się tak, ponieważ jest to jedna z najpopularniejszych firm zajmujących się produkcją fotelików dziecięcych. Przedsiębiorstwu zaufało tysiące konsumentów. Użytkownicy potwierdzają, że oferowane przez Graco produkty są solidnie wykonane, gwarantują wysoki poziom bezpieczeństwa, a dodatkowo są dostępne w przystępnej cenie.

Fotelik samochodowy należy dobrać adekwatnie do wieku i wagi maleństwa. W naszym artykule skupiamy się na produktach przeznaczonych dla pociech, których waga mieści się w przedziale od 15 kg do 36 kg. Oznacza to, że prezentowane modele będą odpowiednie dla dzieci od 4. roku życia do ok. 12 roku życia.

Jedną z najważniejszych kwestii podczas wyboru fotelika samochodowego jest sprawdzenie, czy zapewnia on bezpieczeństwo w trakcie jazdy. Dlatego tak ważne jest to, aby upewnić się, że interesujący nas model posiada certyfikat ECE R44.04 lub ECE R44.03.

Rodzice zgodnie twierdzą, że najlepszy fotelik samochodowy 15-36 kg Graco w 2021 roku ma miękką w dotyku tapicerkę. Materiał pokrywający produkt powinien być przyjemny w dotyku, bo w innym wypadku może powodować dyskomfort i sprawiać, że dziecko nie będzie chciało siedzieć w foteliku. Dobrze, jeśli tapicerka jest zdejmowana i można ją prać w pralce. Wiele osób podkreśla, że wtedy pielęgnacja sprzętu i utrzymanie odpowiedniego poziomu higieny nie są trudne.

Dobrej jakości fotelik samochodowy powinien być stosunkowo lekki i łatwy w montażu. Konsumenci cenią także modele posiadające po bokach uchwyty na butelki z napojem. Według nich to praktyczne rozwiązanie – dziecko może swobodnie sięgnąć po picie, kiedy poczuje pragnienie.

 

 

Foteliki samochodowe 15-36 kg Graco – ranking

 

 

Graco Affix Stargazer 

 

Pozytywne opinie konsumentów na temat Graco Affix Stargazer sprawiły, że nie mogło zabraknąć tego modelu w naszym zestawieniu. Produkt przeznaczony jest dla dzieci, których waga wynosi od 15 kg do 36 kg. W efekcie ze sprzętu korzystają pociechy w wieku od ok. 4 lat do 12 lat.

Prezentowany fotelik ma następujące wymiary: 64 cm x 42 cm x 27 cm, a jego waga wynosi ok. 4,5 kg. Model ma certyfikat ECE R44.04, który stanowi potwierdzenie, że produkt zapewnia odpowiedni poziom bezpieczeństwa w trakcie jazdy. Użytkownik ma możliwość regulacji wysokości zagłówka i ułożenia oparcia. Jak zapewniają konsumenci, czynności te nie są czasochłonne. Fotelik montowany jest przodem do kierunku jazdy.

Pozytywne opinie na temat Graco Affix Stargazer sprawiają, że produkt sprzedaje się bardzo szybko. Osoby, które miały okazję przetestować fotelik zaznaczają, że jest on łatwy w montażu. Dodatkowo ma uchwyt na napój, co według konsumentów jest bardzo praktycznym i dogodnym dla dziecka rozwiązaniem.

 

 

 

 

Graco Assure Midnight Grey 

 

Jeśli nadal nie wiesz, na jaki fotelik samochodowy się zdecydować, polecamy zapoznać się z dokładnym opisem modelu Graco Assure Midnight Grey. Produkt zyskał popularność wśród konsumentów z uwagi na swoje solidne wykonanie. Materiał pokrywający sprzęt jest delikatny dla skóry, więc nie powoduje podrażnień. Dodatkowo tworzywo łatwo się czyści.

Prezentowany fotelik montowany jest przodem do kierunku – dziecko może w trakcie jazdy podziwiać otaczający je świat. Zastosowany w modelu system XP-PAD gwarantuje bardzo dobrą ochronę głowy i dolnej części pleców w razie wypadku. Produkt został poddany także wielu testom, które potwierdziły, że jest on solidnie wykonany i zapewnia odpowiedni poziom bezpieczeństwa podczas podróży.

Użytkownicy doceniają fotelik Graco Assure Midnight Grey, ponieważ można w szybki sposób ustawić wysokość zagłówka, co w konsekwencji ułatwia dostosowanie produktu do potrzeb dziecka. Model waży niewiele ponad 4 kg, więc jego przenoszenie nie stanowi problemu. Co więcej, sprzęt jest łatwy w czyszczeniu.

 

 

 

 

Graco Logico Wine 

 

Polecamy Twojej uwadze model Logico Wine, czyli fotelik samochodowy 15-36 kg Graco w dobrej cenie. Produkt jest chętnie polecany przez konsumentów, ponieważ wykonano go z dobrych gatunkowo materiałów. Niewątpliwą zaletą jest zdejmowana tapicerka, którą można prać w pralce. W efekcie utrzymanie sprzętu w czystości nie zabiera dużo czasu.

Fotelik ma następujące wymiary: 36 cm x 42 cm x 68 cm, a jego waga wynosi 3,79 kg. Jak wcześniej wspomniano, model przeznaczony jest dla dzieci mieszczących się w przedziale wagowym od 15 kg do 36 kg. Istnieje możliwość regulacji wysokości zagłówka, a także ustawienia pozycji oparcia. Produkt został wyposażony w dwa umieszczone po bokach, wysuwane uchwyty na kubek. Jest to bardzo użyteczne rozwiązanie gwarantujące odpowiedni komfort podczas jazdy.

W Internecie można znaleźć wiele pochlebnych opinii na temat Graco Logico Wine. Osoby, które zainwestowały w ten produkt zapewniają, że jest on łatwy w montażu, a jego pielęgnacja zajmuje niewiele czasu. Do produkcji tego modelu wykorzystano piankę EPS, która skutecznie pochłania energię w trakcie uderzenia.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status
film indirfilm indirmefull program indir