Najlepsze wkładki laktacyjne Lansinoh

Ostatnio aktualizowane: 26.04.19

 

Jakie wkładki laktacyjne Lansinoh wybrać?

 

Na długiej liście rzeczy, które są niezbędne do wyprawki poporodowej znajdziemy między innymi wkładki laktacyjne. Który rodzaj wybrać i na co zwrócić uwagę przy zakupie? Poniższy poradnik na pewno ułatwi Ci podjęcie decyzji, gdyż podpowiada, co cechuje najlepsze wkładki laktacyjne Lansinoh.

Lansinoh to firma, która została stworzona z myślą o kobietach karmiących piersią. Dzięki dużemu doświadczeniu i szerokiej gamie nowoczesnych rozwiązań ta właśnie marka dostarcza lanolinę w najczystszej postaci. Tego surowca używa się między innymi przy produkcji wkładek laktacyjnych. Produkty tego typu sprawdzają się w zwalczaniu pęknięć i podrażnień brodawek, które pojawiają się w trakcie karmienia piersią.

Wkładki laktacyjne to higieniczny drobiazg, którego zadaniem jest ochrona bielizny przed poplamieniem. W pierwszych tygodniach po porodzie lub jeszcze przed wyciekający pokarm to częste zjawisko, nie tylko wówczas, gdy dziecko ssie. Od jakości wkładek zależy komfort każdej mamy.

Przede wszystkim musisz wiedzieć, że wyróżniamy dwa rodzaje wkładek: wielorazowe i jednorazowe. Pierwszy typ ma wewnątrz różne materiały, w zależności, którego producenta wybierzemy. Może być wykonany z miękkiej bawełny organicznej czy też dzianiny bambusowej. Dobrym rozwiązaniem są wkładki wykonane z wełny merynosów. Oprócz tego, że spełniają swoją podstawową funkcję to jednocześnie działają, jak okład na wrażliwą pierś, a także są ekologiczne i wystarczają na długo. Drugi typ, czyli wkładki jednorazowe są wygodne w użyciu, a po zużyciu po prostu się je wyrzuca. Według wielu mam typ nie ma znaczenia, zaznaczają jednak, że najlepsza wkładka laktacyjna Lansinoh w 2019 roku jest dobrze wyprofilowana, ma miękką powłokę i w pasek kleju, który mocuje się do bielizny.

Produkty jednorazowe sprzedawane są w różnych ilościach. Producenci wychodzą naprzeciw konsumentom i oferują opakowania po 10, 50 czy 100 listków. Ważne jest to, aby każdy produkt w opakowaniu zapakowany był oddzielnie.

Wybór rozmiaru wkładki laktacyjnej jest uzależniony od naszych preferencji. Ma być przede wszystkim wygodna, by zapewniała duży komfort. Trudno tutaj szukać porad, najlepszym rozwiązaniem jest testowanie. Nie zawsze te większe i grubsze okazują się najwygodniejsze. Niejednokrotnie jest tak, że to mniejsze i cieńsze wkładki są bardziej chłonne.

 

 

Wkładki laktacyjne Lansinoh – Ranking

 

 

Lansinoh Wkładki Laktacyjne 60 Szt 

 

Produkt Lansinoh Wkładki Laktacyjne 60 szt to komfortowa i dyskretna ochrona dla każdej mamy, która karmi piersią. Każda z wkładek pakowana jest oddzielnie, aby zachować sterylność i wysoką higienę. Dlatego łatwo wziąć kilka sztuk ze sobą do torebki, kiedy się gdzieś wybieramy, bez konieczności zabierania całego opakowania. Ten produkt jest uniwersalny, przystosowany do każdego rozmiaru oraz kształtu piersi mamy karmiącej.

Wkładki firmy Lansinoh mają 2 paski samoprzylepne, które zapobiegają przesuwaniu się produktu pod ubraniem i gwarantują duży komfort. Mają miękkie podszycie, które utrzymuje suchość i izoluje wyciekający pokarm od skóry oraz nie podrażnia wrażliwych piersi. Powłoka, której struktura przypomina plaster miodu, ma wodoodporną warstwę. Dzięki specjalnemu polimerowi pokarm wchłaniany jest bezpośrednio do wnętrza wkładki. Pozwala to cieszyć się suchą skórą i czystym ubraniem. Co ważne, wkładka wiąże wilgoć i nawet po zamoczeniu zachowuje swój pierwotny kształt.

Najpopularniejsze są wkładki pakowane po 60 sztuk, ale w ofercie producenta są też takie, które mają 24 sztuki w paczce. Kobiety, które zakupiły ten produkt są zadowolone z wyboru, ponieważ wkładki są bardzo chłonne i nie odkleją się od bielizny. Po zużyciu nie zostawiają żadnych pozostałości na brodawkach, dlatego przed kolejnym karmieniem nie ma konieczności przemywania piersi.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...