Najlepsze podkłady poporodowe Seni

Ostatnio aktualizowane: 26.04.19

 

Jakie podkłady poporodowe Seni wybrać?

 

Podkłady poporodowe są jednym z pierwszych elementów wyprawki przyszłej mamy. Produkty tego typu są bardzo chłonne, duże oraz zwykle w 100% bawełniane. Z takich wkładów bez wątpienia będzie korzystać każda kobieta w połogu, ale i nie tylko – przydają się również po wszystkich zabiegach ginekologicznych. W wyborze odpowiednich podkładów pomoże Ci niniejszy poradnik oraz ranking kilku polecanych produktów.

 

 

Seni jest marką stworzoną przez Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych. Od wielu lat marka Seni towarzyszy osobom, które mają problemy z utrzymaniem moczu, poprzez dostarczanie im dobrej jakości produktów.

Najlepsze podkłady poporodowe Seni są duże i bardzo chłonne, dzięki temu pozwalają na wchłonięcie się wydzieliny poporodowej. Ponadto produkty te są przebadane dermatologiczne i w pełni bezpieczne w użytkowaniu. Dzięki temu, że wykonane są z materiałów bawełnianych ułatwiają dostęp powietrza, co pozytywnie wpływa na czas gojenia się ran poporodowych.

Podkładów poporodowych kobieta używa przez kilka pierwszych tygodni po porodzie. Można je zakupić w każdej aptece i w większości drogerii. Produkty występują w kilku rozmiarach, tak aby każda kobieta mogła dobrać odpowiedni do swoich potrzeb. Jeśli masz obfite krwawienia, wybierz podkłady w większym rozmiarze, a jeśli nie to zaopatrz się w produkty w małym rozmiarze 40 cm x 60 cm. Ilość sztuk w paczce również jest różnorodna, im większe podkłady, tym mniej sztuk w paczce. Należy je zmieniać, przy każdej wizycie w toalecie. Zachowanie odpowiedniej higieny i czystości w okresie połogu jest bardzo ważne z uwagi na odpowiednie gojenie się ran.

Jeśli mówimy o podkładach poporodowych, to wyróżniamy ich 2 różne typy. Pierwszy z nich to podkłado-ceraty przeznaczone na łóżko. Dodatkowym atutem takich produktów jest to, że można ich również używać jako podkład na przewijak dla dziecka. Drugim typem jest wkład poporodowy podobny budową do podpaski, który ma za zadanie wchłaniać krew i wydzielinę połogową.

Najlepsze podkłady poporodowe Seni w 2019 roku stanowią dobre zabezpieczenie przed zabrudzeniem łóżka czy pościeli. Zatem takie podkłady zapewniają kobiecie duży komfort. Ponadto wykonane są z miękkiej i delikatnej oraz w pełni bezpiecznej włókniny.

 

 

Podkłady poporodowe Seni  – Ranking

 

 

Seni Soft 90X60 

 

Seni Soft 90X60 to produkt w średnim rozmiarze, który stosowany jest, jako dodatkowy podkład na łóżko. Stanowi doskonałą ochronę przed przeciekaniem, aby kobieta miała dodatkową ochronę. Jednak to nie jedyne zastosowanie. Tego produktu możemy również używać podczas przewijania dziecka.

Podkłady poporodowe Seni Soft są delikatne oraz nie podrażniają skóry. Dobre materiały sprawiają, że podkłady nie elektryzują się. Natomiast górna warstwa wykonana jest z takiej włókniny, która jest delikatna i przyjazna dla skóry.

Użytkownicy chwalą sobie produkt Seni Soft z uwagi na to, że wyposażony jest w folię, która nie przesuwa się po łóżku, czyli jest antypoślizgowa. Natomiast wkład z pulpy celulozowej ma wpływ na zwiększenie chłonności produktu. W paczce znajduje się 30 sztuk podkładów poporodowych o wymiarach 90 cm x 60 cm.  Jest to produkt zaliczany do typu średniego.

 

 

 

 

Seni Soft 40X60 

 

Podkłady poporodowe Seni Soft 40×60 z wkładem chłonnym, to bardzo dobre, dodatkowe zabezpieczenie łóżka przed zabrudzeniem oraz zawilgoceniem pościeli. Produkty mają wkład chłonny wykonany z miękkiej warstwy celulozowej. Ta masa celulozowa to nic innego, jak produkt otrzymywany w wyniku procesu roztwarzania. Proces ten z kolei polega na chemicznym potraktowaniu roślinnego surowca włóknistego.

Te podkłady poporodowe Seni w dobrej cenie są od spodu zabezpieczone nieprzepuszczalną folią antypoślizgową, która sprawia, że podkład się nie przesuwa. Natomiast górna warstwa produktu wykonana jest z włókniny miękkiej i przyjaznej dla skóry. Użytkownicy chętnie wybierają podkłady Seni Soft 40×60 z uwagi na to, że może mieć kilka zastosowań. Możemy ich używać jako wkładów poporodowych, ale również jako przewijak dla dziecka czy zabezpieczenie dla osób, które mają problemy z utrzymaniem moczu. Produkty cieszą się również dużym powodzeniem dlatego, że nie podrażniają skóry i nie elektryzują się.

Dużą zaletą jest fakt, że wkłady można zakupić w opakowaniach o różnej wielkości. Seni Soft 40×60 sprzedawane są zarówno pojedynczo, jak i w większej ilości.

 

 

 

 

Seni Soft 90X170 

 

Od niedawna w ofercie Seni pojawiły się podkłady Seni Soft 90×170, które wyposażone są w dodatkowe skrzydła do zawijania pod materac. Tak samo, jak pozostałe produkty higieniczne z serii Seni Soft przeznaczone są do stosowania jako dodatkowe zabezpieczenie oraz dla osób z problemem nietrzymaniem moczu czy podkład przy przewijaniu dzieci.

Rozmiar tych podkładów zawiera 90 cm x 60 cm wkładu chłonnego oraz dodatkowe skrzydła po obu stronach o wymiarach 90 cm x 5 cm. Opakowanie zawiera 5 sztuk takich podkładów. Warstwę chłonną stanowi wielowarstwowy papier ekologiczny. Konsumenci chwalą sobie Seni Soft 90×170 właśnie za dodatkowe skrzydła włókninowe, które można zawinąć pod materac. Zabezpiecza to część chłonną przed niechcianym przesuwaniem się.

Duży komfort użytkownikom zapewnia górna warstwa podkładu wykonana z miękkiej włókniny. Natomiast od spodu produkt zabezpieczony jest nieprzepuszczalną folią, co zapobiega przedostawaniu się nieczystości na zewnątrz.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...