Najlepsze podkłady poporodowe Canpol

Ostatnio aktualizowane: 18.02.20

 

Jaki podkład poporodowy Canpol wybrać?

 

Aby utrzymać odpowiednią higienę po porodzie, najlepiej zaopatrzyć się w specjalne podkłady. Podkłady zostały skonstruowane w taki sposób, aby skutecznie wchłaniały wszystko, co wydala z siebie organizm w okresie połogu. Abyś w tym szczególnym czasie czuła się komfortowo, wybierz odpowiedni produkt. Jeżeli czas porodu się zbliża, a Ty jeszcze nie wiesz, co sprawia, że podkład poporodowy jest dobry, to koniecznie przeczytaj nasz krótki poradnik znajdujący się poniżej.

 

 

Czemu do naszego artykułu wybraliśmy jedynie produkty Canpol? Jest to firma, która od wielu lat cieszy się bardzo dużą popularnością wśród kobiet. W asortymencie tej firmy znajdziemy wiele przedmiotów użytkowych dla dziecka, takich jak butelki, smoczki oraz inne. Firma ma w swojej ofercie również produkty dla mam, takie jak właśnie opisywane przez nas podkłady poporodowe.

Najlepsze podkłady poporodowe Canpol w 2020 roku są wygodne. Mają one bardzo prostą konstrukcję i nie obcierają żadnej części ciała kobiety. Niektóre z modeli mają niewielkie gumki na brzegach, które sprawiają, że podkłady nie zsuwają się na dół. Dobry produkt jest bardzo delikatny i nie podrażnia skóry.

Wiele osób uważa również, że najlepsze podkłady poporodowe Canpol są bezpieczne. Po porodzie miejsca intymne kobiety są narażone na infekcje. Najlepiej zrezygnować z finezyjnych produktów, które oferują nam neutralizowanie zapachów lub są nasączone sztucznymi zapachami. Dobre podkłady nie zagrażają w żaden sposób miejscom intymnym kobiety.

Warto również wspomnieć, że podkłady poporodowe powinny być chłonne. Jak wiadomo, w okresie połogu krwawienie bywa bardzo intensywne. Aby kobieta nie musiała zmieniać podkładu co godzinę, warto zaopatrzyć się w produkt, który będzie na bieżąco wchłaniał wszystko, co w tym czasie wydala z siebie organizm. Wybierając taki produkt musimy być jednak pewni, że podkład nie zahamuje prawidłowej cyrkulacji powietrza, która jest bardzo ważna podczas gojenia się ran związanych z porodem. Zaopatrz się więc w produkt, który ma specjalną siateczkę i zwróć uwagę, aby nie przylegał on zbytnio do ciała.

 

 

Podkłady poporodowe Canpol – ranking

 

 

Canpol Easystart 73/003

 

Canpol Easystart 73/003 to podkłady, które zapewnią Ci komfort podczas czasu połogu. Zostały one skonstruowane w taki sposób, aby cały czas noszenia nie zmieniały swojego położenia. Podkłady mają specjalnie wyprofilowany kształt, który sprawia, że podczas poruszania się czujemy się wygodnie, a co najważniejsze, nie są one widoczne pod ubraniami. Dzieje się tak dzięki bardzo cienkiej warstwie.

Prezentowane wkłady skutecznie wchłaniają wszystko, co wydala organizm. Z kolei specjalny wkład żelujący zatrzymuje wilgoć oraz pochłania zapachy. W rezultacie nie musimy zbyt często zmieniać podkładów. Opisywany produkt ma bardzo szeroki pasek, który swobodnie podtrzymuje go w miejscu.

Produkt jest bardzo miękki i nie podrażnia miejsc intymnych. Użytkowniczki chwalą wygodę prezentowanych wkładów. Bardzo często wspominają one także o dobrej chłonności produktu, dzięki której gwarantuje on suchość przez cały czas noszenia.

 

 

 

 

Canpol Ultra 

 

Jeżeli podczas połogu cierpisz na bardzo intensywne krwawienia, to polecamy zaopatrzenie się w Canpol Ultra. Podkłady zostały wyposażone w dodatkową warstwę, dzięki której są bardzo chłonne. Dlatego są one szczególnie polecane w pierwszych dniach połogu oraz w nocy, kiedy nie mamy możliwości zmieniania ich przez kilka godzin. Warto zaznaczyć, że produkt pozwala skórze oddychać, dzięki czemu ryzyko rozwoju infekcji jest bardzo niskie.

Te podkłady poporodowe Canpol w dobrej cenie są wyposażone w bardzo szeroki pasek, który przez cały czas utrzymuje je w jednym miejscu. Jest to miękki produkt, który nie przylega do skóry, więc tym samym nie sprzyja oparzeniom. Dobrze wyprofilowany kształt sprawia, że podkłady nie są widoczne pod ubraniami.

Grubość pojedynczego wkładki wynosi 7 mm. Zapachy zostają zneutralizowane, a wilgoć zatrzymana nawet przez całą noc, więc nie musimy się budzić, aby zmienić podkład. Użytkowniczki chwalą bardzo dobrą chłonność produktu oraz wyprofilowany kształt, który nie ujawnia obecności podkładu.

 

 

 

 

Canpol Babies 78001 

 

Canpol Babies 78001 to podkłady, z których z pewnością będziesz zadowolona. Samoprzylepny pasek sprawia, że zakładanie oraz utrzymanie się produktu w jednym miejscu jest ułatwione. Podkłady zostały skonstruowane w taki sposób, że nie przylegają do ciała, lecz nie są widoczne pod ubraniami. Dlatego komfort noszenia podkładu jest bardzo wysoki.

Produkt przepuszcza powietrze, więc nie musimy się obawiać o infekcje. Wilgoć, tak samo, jak i brzydkie zapachy zostaje zatrzymana w środku. Ze względu na to, że podkłady są bardzo szerokie, nawet gdy ciągle leżysz chłoną wydzieliny. Możemy więc używać je podczas spania.

Produkt charakteryzuje się bardzo dużą chłonnością. Nie musimy więc martwić się o to, że po kilku minutach noszenia będziemy musieli zmienić podkład na nowy. W opakowaniu znajdziemy 10 sztuk. Użytkowniczki donoszą, że produkt jest bardzo delikatny i nie podrażnia miejsc intymnych. Kobiety dodają również, że podkłady są wysokochłonne i wygodne.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status