Najlepsze podkłady poporodowe Bella

Ostatnio aktualizowane: 28.02.20

 

Jakie podkłady poporodowe Bella wybrać?

 

Podkłady poporodowe przeznaczone są dla kobiet w połogu oraz po innych zabiegach ginekologicznych. Różnią się od zwykłych podpasek m.in. tym, że nie mają kleju oraz foliowej warstwy ochronnej. Są zarazem przewiewne i chłonne – idealne w pierwszych dniach po urodzeniu dziecka.

 

 

Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych SA to producent oraz dystrybutor środków higienicznych przeznaczonych dla kobiet i dzieci, a sprzedawanych pod logo Bella. TZMO SA jest dostawcą produktów medycznych, artykułów kosmetycznych i higienicznych, jak również przodującym, globalnym producentem na rynek światowy. Jest to firma z wieloletnim doświadczeniem i nowoczesnymi technologiami produkcji.

Istotnym elementem wyprawki do porodu są podkłady poporodowe. Gwarantują optymalny dostęp powietrza, z drugiej strony są bardzo chłonne. Najlepsze podkłady poporodowe Bella w 2020 roku pozwalają zachować odpowiednią higienę w okresie połogu oraz są elementem profilaktyki stanów zapalnych.

Podkłady poporodowe Bella to jeden z najpopularniejszych, dostępnych na polskim rynku produktów. Matki chętnie po nie sięgają ze względu na ich koszt i dostępność. Ich powierzchnia jest duża i chłonna co niweluje zabrudzenia bielizny. Ponadto ryzyko wystąpienia alergii jest znikome, gdyż pokryte są delikatną włókniną, a całe wykonane są z celulozy.

Po porodzie naturalnym czy cięciu cesarskim wydzielina z dróg rodnych jest obfita. Dlatego lepiej używać podkładów poporodowych niż zwykłych podpasek. Te największe mają do 40 cm długości i zwykle pakowane są po 10 szt. Najlepsze podkłady poporodowe Bella to takie, które są duże, wykonane bez środków chemicznych i chłonne. Produkty te najczęściej można zakupić w drogeriach i aptekach. Ich kształt zwykle jest prostokątny.

Podkłady poporodowe Bella są dokładnie przebadane i w 100% bezpieczne dla kobiet. Jednak należy pamiętać, aby taką podpaskę poporodową zmieniać co 2-3 godziny, ponieważ zabrudzone wkłady to siedlisko wielu bakterii, które mogą doprowadzić do zakażenia.

Jedynie Bella ma w swoje ofercie zestaw higieniczny do porodu. Taka wyprawka dla młodej mamy zawiera kilka produktów niezbędnych dla kobiety w kilka dni po porodzie, które przydadzą się już na sali poporodowej. Zawartość takiego zestawu to: podkłady higieniczne, majtki siateczkowe, wkładki laktacyjne, żel i chusteczki do higieny intymnej oraz chusteczki nawilżane.

To, jak duże podkłady należy wybierać, zależy od indywidualnych potrzeb użytkownika. Im większe krwawienia w okresie połogu, tym lepiej wybrać większe i bardziej chłonne rozmiary podkładów. Zwykle produkty pakowane są po 10 sztuk w opakowaniu.

 

 

Podkłady poporodowe Bella – Ranking

 

 

Bella Zestaw 

 

Produkt Bella Zestaw zawiera podstawowe artykuły higieniczne, które przydadzą się każdej kobiecie w pierwszych dniach po porodzie. W skład zestawu wchodzą: podkład higieniczny, majtki siateczkowe, wkładki laktacyjne, żel i chusteczki do higieny intymnej oraz chusteczki nawilżane.

W zestawie znajduje się 10 sztuk podkładów higienicznych bez folii, które są przeznaczone dla kobiet w okresie połogu. Zmniejszają ryzyko powstania infekcji, a delikatna warstwa nie podrażnia skóry i daje poczucie komfortu. Rozmiar wkładek to 11 cm x 30 cm.

Opakowanie zawiera również 2 sztuki delikatnych majtek siateczkowych w rozmiarze M/L, które są przeznaczone do stosowania razem z podkładami higienicznymi. Co ważne, majtki można prać, natomiast siateczka zapewnia dobrą cyrkulację powietrza. Kolejnym produktem są wkładki laktacyjne w ilości 60 sztuk, które z kolei chronią przed zabrudzeniem biustonosza. Wyposażone są w przylepiec i dobrze dopasowują się do piersi. Zestaw Bella zawiera też żele i chusteczki do higieny intymnej, aby zapewnić kobiecie całkowity komfort w okresie połogu.

Jak twierdzą konsumenci, produkt Bella Zestaw jest godny polecenia, ponieważ oprócz podkładów poporodowych zawiera kilka dodatkowych artykułów bardzo przydatnych w okresie połogu.

 

 

 

 

Bella Absorgyn 10 Szt 

 

Godnym polecenia produktem są podkłady higieniczno-ginekologiczne Bella Absorgyn. Produkt ten idealnie sprawdza się u kobiet po zabiegach ginekologicznych lub w okresie połogu. Zewnętrzna warstwa podkładów jest bardzo delikatna, dlatego gwarantuje uczucie komfortu.

Podkłady nie powodują reakcji alergicznych i mają pozytywną opinię PZH. Bardzo dobrze sprawdzają się po porodzie, a co więcej są duże i chłonne. W opakowaniu mieści się 10 szt. o wymiarach 27 cm x 7,5 cm. Rozmiar i szeroki wkład podkładu gwarantują skuteczną ochronę dla kobiety, nawet w pozycji leżącej.

Produkt nie przykleja się do rany, dlatego jego wymiana jest bardzo łatwa. Co więcej, podkłady poporodowe wyposażone są we wkład celulozowy, który pokryty jest delikatną włókniną. Część izolacyjna to arkusz folii znajdujący się w dolnej części podkładu. Konsumenci cenią sobie produkt Bella Absorgyn, ponieważ jest bardzo chłonny i wydajny.

 

 

 

 

Bella Higieniczny

 

Jeśli szukasz podkładów poporodowych, które sprawdzą się w okresie poporodowym, to dobrym wyborem będzie Bella Higieniczny. Ten produkt charakteryzuje się większą chłonnością w stosunku do zwykłej podpaski. Zatem mamy gwarancję odpowiedniej higieny i poczucia komfortu.

Prezentowane podkłady poporodowe Bella w dobrej cenie mają wkład celulozowy pokryty delikatną włókniną. Produkt ma kształt prostokątnej pieluszki i jest przyjazny dla skóry. Sprawia to, że nawet w pozycji leżącej zapewnia maksymalną ochronę. W jednym opakowaniu znajduje się 10 sztuk o wymiarze 34 cm x 10 cm –  podkłady te zaliczane są do jednych z większych. Ich rozmiar co zapewnia większe poczucie bezpieczeństwa.

Użytkownicy są bardzo zadowoleni z podkładów poporodowych Bella Higieniczny, ponieważ są testowane dermatologicznie i nie powodują podrażnień skóry. Produkt jest miękki, chłonny i delikatny. Ponadto ten rodzaj podkładów można również stosować po wszystkich zabiegach ginekologicznych. Bella Higieniczny jest łatwo dostępny, możemy go zakupić w każdej aptece i wielu drogeriach.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status