Najlepsze pieluchomajtki dla dzieci powyżej 30 kg

Ostatnio aktualizowane: 24.11.20

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

 

 

Jakie pieluchomajtki dla dzieci powyżej 30 kg są najlepsze?

 

Jednorazowe pieluszki to świetny wynalazek, który ułatwił niejednej mamie opiekę nad swoim dzieckiem. Gdy maluch jest starszy i bardziej ruchliwy, nakładanie zwykłych pieluch może być trudne, dlatego ciekawą alternatywą są pieluchomajtki. Są one wygodne i odznaczają się wysoką chłonnością oraz możliwością neutralizowania nieprzyjemnych zapachów. Oferta rynkowa jest bardzo szeroka, dlatego przygotowaliśmy ten poradnik, dzięki któremu dowiesz się, jaki produkt wybrać. Na końcu zamieściliśmy również ranking, w którym znajdziesz trzy najlepsze pieluchomajtki dla dzieci o wadze powyżej 30 kg w 2020 roku.

 

 

Przy zakupie odpowiednich artykułów należy właściwie dobrać ich rozmiar. Produkt powinien idealnie przylegać do pachwin i pasa dziecka, jednak nie może go uciskać i stwarzać dyskomfortu. Z drugiej strony, pielucha nie może być za luźna, gdyż grozi to wydostaniem się jej zawartości podczas jakiegokolwiek ruchu. Często na opakowaniu znajduje się informacja, dla dzieci, do jakiej wagi lub do jakiego wieku przeznaczony jest produkt.

Przy zakupie artykułów dla dzieci warto zawsze zwrócić uwagę na bezpieczeństwo. Sprawdźmy, czy wybrany model jest certyfikowany przez uznane instytucje. Nie bez znaczenia jest także chłonność. Bardziej chłonne artykuły są praktyczne latem, kiedy dziecko przyjmuje dużą ilość płynów.  Warto również zaopatrzyć się w produkt, który pozwoli skórze oddychać. Poza tym najlepsze pieluchomajtki dla dzieci o wadze powyżej 30 kg powinny być wygodne, dyskretne i niewidoczne pod ubraniem. Przed zakupem upewnijmy się, że są miękkie i przyjemne w dotyku.

Coraz częściej producenci oferują pieluchomajtki rozróżnione ze względu na płeć. Są one dostosowane do budowy ciała dziewczynek oraz chłopców i mają im zapewniać większą wygodę. Również zakładanie pieluchomajtek nie powinno sprawiać problemu rodzicowi, czy nawet samemu maluchowi. Pamiętajmy także, że pieluchę należy regularnie wymieniać, aby nie narazić dziecka na dodatkowe cierpienia wskutek odparzeń, czy innych dolegliwości wynikających z kontaktu skóry z moczem.

 

 

Pieluchomajtki dla dzieci powyżej 30 kg – Ranking

 

 

Kimberly-Clark Drynites Boys

 

W naszym rankingu chcielibyśmy przedstawić Ci model Kimberly-Clark Drynites Boys. Są to pieluchy przeznaczone dla chłopców o wadze od 27 kg do 57 kg, w wieku od 4 do 7 lat, którzy moczą się w nocy. Zapewniają one ochronę i komfortowy sen.

Majteczki są bardzo cienkie i wyglądem przypominają zwykłą bieliznę. Dzięki temu są bardzo dyskretne i praktycznie niewidoczne pod piżamką czy ubraniem. Wyposażone są one w niezwykle chłonny wkład oraz zewnętrzną warstwę nieprzepuszczającą wilgoci, co sprawia, że rodzic nie musi martwić się o przeciekanie i zabrudzoną pościel.

Majtki posiadają elastyczne wstawki, które dopasowują się do ciała dziecka zapewniając mu wygodę. Dostępne są także w wersji dla dziewczynek, która różni się wzorami i kolorami.

Opinie o tym produkcie są pozytywne. Rodzice cenią go sobie przede wszystkim za jego wysoką jakość. W swoich ocenach podkreślają, że pieluchy są delikatne dla skóry i wygodne w użytkowaniu.

 

 

 

 

Tzmo Seni Kids Junior Extra

 

Jeśli szukasz oddychających pieluchomajtek dających poczucie suchości, model Tzmo Seni Kids Junior Extra może Cię zainteresować. Te pieluchomajtki dla dzieci o wadze powyżej 30 kg w dobrej cenie przeznaczone są dla dzieci w wieku od 4 do 7 lat, które mają problem z trzymaniem moczu w nocy.

Pieluszki są wykonane z chłonnego i przepuszczającego powietrze materiału, przez co są bezpieczne dla skóry i nie powodują odparzeń. Posiadają one podwójny system dopasowania, który stanowią elastyczny ściągacz taliowy w tylnej części oraz elastyczne rzepy. Gwarantują one swobodę ruchu i zabezpieczenie przed przeciekaniem. Dodatkowo bezpieczeństwo wzmacniają wewnętrzne falbanki boczne.

Pieluszki można wielokrotnie zapinać i otwierać za pomocą wygodnych rzepów. Pieluchy te bardzo miękkie i wygodne oraz gwarantują poczucie suchości przez całą noc. Są również bardzo dyskretne i niewidoczne pod ubraniem. Opakowanie zawiera 30 sztuk pieluchomajtek.

Osoby, które zdecydowały się na zakup tego produktu zgodnie twierdzą, że jest to przyzwoity artykuł dostępny za rozsądną cenę. Poza tym użytkownikom przypadły do gustu ich chłonność, wygodne zapięcie oraz dopasowanie do ciała dziecka.

 

 

 

 

Huggies Drynites Girl

 

W naszym rankingu nie mogło zabraknąć modelu Huggies Drynites Girl. Produkt jest skierowany do rodziców dziewczynek mających problem z nietrzymaniem moczu w nocy.

Model ten jest bardzo chłonny, a jednocześnie niezwykle miękki i wygodny. Majteczki zapewniają zatrzymywanie wilgoci zarówno w nocy, jak i w ciągu dnia. Posiadają one elastyczne boki, dzięki którym dziecko może samodzielnie je wkładać i zdejmować. Pieluszki są także bardzo dyskretne i praktycznie niewidoczne pod ubraniem. Ponadto, nie zawierają lateksu, są więc odpowiednie dla dzieci podatnych na alergie.

Warto wziąć także pod uwagę bardzo pozytywne opinie na temat tego modelu, które sprawiają, że sprzedaje się on bardzo szybko. Rodzice doceniają je przede wszystkim za ich chłonność i wygodę oraz idealne dopasowanie do ciała dziecka.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status