Najlepsze pieluchomajtki dla dzieci Pampers

Ostatnio aktualizowane: 26.04.19

 

Jakie pieluchomajtki dla dzieci Pampers wybrać?

 

Pieluchomajtki to specyficzny rodzaj jednorazowych pieluszek dla dzieci. Mogą one ułatwiać życie zarówno rodzicom, jak i dzieciom, jednak trzeba wiedzieć, czym kierować się na zakupach. Aby Ci to ułatwić, stworzyliśmy poradnik, w którym znajdziesz wskazówki, jakie cechy produktów sprawdzać. Natomiast umieszczone na końcu zestawienie ma na celu pokazanie Ci 3 różnych pieluchomajtek firmy Pampers.

 

 

Wybraliśmy Pampers, ponieważ jest to marka znana i ciesząca się zaufaniem rodziców na całym świecie, niezależnie od kontynentu. Stara się ona dbać o dzieci i ich komfort, dlatego tworzy pieluszki i szereg podobnych produktów dopasowanych do ich potrzeb. Już od wielu lat Pampers gości także w polskich sklepach, dlatego ofercie tej firmy warto przyjrzeć się bliżej.

Pieluchomajtki sprawdzą się w szczególności w przypadku bardzo ruchliwych dzieci, które nie potrafią długo usiedzieć w jednym miejscu. Często mamy mają problem z doborem właściwych pieluch, jeżeli ich pociecha jest wyjątkowo żywa. Podobnie, jak zwykłe pieluchy, takie produkty umożliwiają maluchom poruszanie się i zapewniają uczucie suchości. Nawet w przypadku niezwykle aktywnego dziecka można mieć pewność, że zawartość pieluchomajtek nie znajdzie się niespodziewanie na zewnątrz.

Idąc na zakupy musimy pamiętać o tym, że ten specyficzny rodzaj pieluch musi być wykonany z odpowiednich materiałów. Na stronie wewnętrznej powinna znaleźć się miękka i delikatna dla skóry bawełna, ponieważ dzięki temu można uniknąć bolesnych odparzeń.

Najlepsze pieluchomajtki dla dzieci Pampers w 2019 roku powinny być też łatwe w zakładaniu. Są one przeznaczone przede wszystkim dla nieco starszych maluchów, które potrafią już chodzić. Dlatego też wkłada się je na stojąco, a nie na leżąco, tak jak pieluchy tradycyjne. Z tego względu powinny być one na tyle łatwe do założenia, abyśmy nie przerywali dziecku zabawy na zbyt długo, ponieważ może się to skończyć np. płaczem.

Najważniejsza w pieluchomajtkach jest jednak ich chłonność. To od niej zależy, czy nasza pociecha będzie się czuła komfortowo. We wnętrzu takich produktów powinny znaleźć się specjalne wkłady, które dobrze wchłonął wilgoć, a jednocześnie pozwolą skórze oddychać.

Wybierając pieluchomajtki powinniśmy także patrzeć na rozmiar zaznaczony na opakowaniu. Dzięki temu zawsze wybierzemy produkt, który nie będzie ani za ciasny, ani za duży, przez co może on być kompletnie nieprzydatny.

 

 

Pieluchomajtki dla dzieci Pampers – ranking

 

 

Pampers Pants Rozmiar 4

 

Produkt Pampers Pants Rozmiar 4 to pieluchomajtki dla dzieci o wadze od 4 kg do 9 kg, które zapewniają im aż do 12 godzin suchości. Dzięki temu maluchy mogą się swobodnie bawić i nic nie będzie krępowało ich ruchów. Ze względu na rozciągliwe boczki, produkt z pewnością nie będzie uciskać skóry w żadnym miejscu. Z kolei jego przewiewny materiał skutecznie zapobiega odparzeniom.

We wnętrzu tych pieluchomajtek znajdują się specjalne mikroperełki. To właśnie one zatrzymują w środku wilgoć. Produkt wyróżnia się tym, że bardzo łatwo się go zakłada i zdejmuje. Wystarczy go wciągnąć, jak majteczki, aby maluch mógł wrócić do swojej zabawy. Elastyczna taśma znajdująca się wokół talii i nóg sprawia, iż te wyjątkowe pieluchy doskonale dopasowują się do kształtu ciała.

Konsumenci zgadzają się ze stwierdzeniem, że najlepsze pieluchomajtki dla dzieci Pampers dobrze spełniają swoją rolę i dodatkowo estetycznie wyglądają. Tak też jest w przypadku tego produktu, a wszystko ze względu na znajdujący się na jego powierzchni, kolorowy nadruk.

 

 

 

 

Pampers Premium Care Pants 5 Junior

 

Pieluchomajtki o nazwie Pampers Premium Care Pants 5 Junior są wykonane z wyjątkowo miękkich i delikatnych materiałów. Są one także niezwykle chłonne i dają uczucie suchości aż do 12 godzin. Produkt zakłada się i zdejmuje bardzo wygodnie, a do tego dobrze dopasowuje się do ciała malucha. Jest on polecany dzieciom o wadze od 12 kg do 18 kg.

Prezentowane pieluchomajtki pozwalają skórze oddychać i nie dopuszczają do powstawania odparzeń. Materiał ich wykonania jest na tyle miękki, że producent zapewnia, iż dzieci nawet nie poczują, że mają je na sobie. Produkt ma specjalny wskaźnik wilgotności, który pokazuje, kiedy należy zmienić pieluszkę na nową (wówczas wskaźnik zmienia kolor na niebieski).

Konsumenci twierdzą, że są to pieluchomajtki godne polecenia, które mogą z powodzeniem zastąpić zwykłe pieluchy. Zawierają one balsam pielęgnacyjny pomagający chronić skórę malucha, a także elastyczną taśmę wokół nogawek i talii gwarantującą komfort noszenia.

 

 

 

 

Pampers Pants 6 Extra Large

 

Prezentujemy Ci Pampers Pants 6 Extra Large. Są to pieluchomajtki z rozciągliwymi bokami, które nie tylko łatwo się zakłada, ale również zdejmuje. Są one wykonane z przewiewnego i miękkiego materiału, który na pewno nie podrażni delikatnej skóry dzieci. Produkt zawiera mikroperełki, które doskonale chłoną wilgoć.

Te pieluchomajtki są dedykowane dzieciom o wadze powyżej 16 kg i posiadają dwie tzw. strefy suchości. Wilgoć jest przez nie wchłaniana bardzo szybko, dzięki czemu maluch nic nie czuje aż do 12 godzin. Produkt zapewnia pełne dopasowanie do ciała dziecka, a wszystko za sprawą elastycznej taśmy i rozdzieranych boczków (które dodatkowo ułatwiają zdejmowanie).

Jak wynika z krążących w sieci opinii, są to pieluchomajtki dla dzieci Pampers w dobrej cenie. Sprawdzą się one w szczególności w przypadku bardzo żywych dzieci, które uwielbiają biegać. Dzięki temu produktowi każdy maluch może bez przeszkód bawić się, ponieważ nie przeszkadza on w poruszaniu się.

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...