Najlepsze nożyczki do paznokci dla dzieci

Ostatnio aktualizowane: 18.01.20

 

Jakie nożyczki do paznokci dla dzieci wybrać?

 

Tak samo, jak dorośli dbają o wygląd swoich stóp oraz nóg, powinniśmy jako rodzice pielęgnować paznokcie naszych dzieci. Wynika to nie tylko z kwestii estetycznych, ale również praktycznych. Jeśli nasz malec ma zbyt długie i ostre paznokcie, może się bardzo prosto zranić. Z tego powodu, polecamy Ci lekturę naszego poradnika. Zawarliśmy w nim wiele cennych informacji o tym, jakie cechy powinny mieć najlepsze nożyczki do paznokci dla dzieci oraz jak je wybrać. Co więcej, na końcu tekstu zamieściliśmy niewielkie zestawienie, w którym opisaliśmy trzy produktu, na które warto zwrócić uwagę w czasie zakupów.

Kupując produkt tego rodzaju, powinieneś zwrócić uwagę na ostrze, jakie się w nim znajduje. Element ten jest kluczowy, gdyż gwarantuje precyzyjne cięcie. Nie jest bowiem tajemnicą, że maluchy nie lubią siedzieć w miejscu. Dobre ostrze sprawi, że obcięcie paznokci zajmie Ci tylko chwilę. Jeśli element ten będzie lekko przytępiony, nie uda Ci się wykonać zadania za jednym razem, co nie tylko wydłuży czas, ale sprawi, że efekt będzie nieprecyzyjny. Najlepsze nożyczki do paznokci dla dzieci w 2020 roku zostały wykonane ze stali nierdzewnej lub chirurgicznej. Bardzo prosto utrzymać je w czystości. Do tego, są one bardzo odporne na rdzę oraz korozję. Pamiętaj, że na powierzchni takich produktów, jak nożyczki czy cążki rozwija się dużo bakterii, które przenoszą grzybicę. Dlatego przed każdym użyciem powinieneś zdezynfekować całą powierzchnię.

Koniecznie zwróć również uwagę na wielkość produktu. Jeśli ma być on dopasowany do wielkości palca malucha, nie może być zbyt duży. W tym poradniku chcielibyśmy polecić Ci modele, których wielkość nie przekracza 3 cm. Dzięki temu w czasie obcinania paznokci nie wyrządzisz maluchowi krzywdy.

Ostatnim, istotnym elementem jest wygoda pracy. Pamiętaj, że zwłaszcza w początkowych latach życia Twojego malucha to obowiązkiem rodzica jest przycinanie paznokci. Dlatego dopilnuj by miejsce na umieszczenie palców było na tyle duże, by pomieściło dłonie osoby dorosłej. Ważnym elementem jest również sprężyna, która wprawia w działanie ramiona nożyczek. Istotne jest, aby cała konstrukcja działała miękko, co sprawi, że obetniemy paznokcie przy pomocy tylko jednego cięcia.

 

 

Nożyczki do paznokci dla dzieci – ranking

 

 

BabyOno 066

 

Jeśli poszukujesz wysokiej jakości nożyczek do paznokci, które mogą być używane do obcinania paznokci u dzieci, to zachęcamy Cię do zapoznania się z ofertą BabyOno 066. Jest to wysokiej jakości produkt, który pomoże zadbać o dłonie. Jest to bardzo ważne, gdyż zbyt długie paznokcie mogą sprawić, że malec się skaleczy.

Dużym atutem modelu są zaokrąglone końcówki, dzięki czemu nożyczki są w pełni bezpieczne. Nawet jeśli w czasie cięcia obsunie nam się ręka, nie skaleczymy malca. Wielu rodziców doceniło to, że produkt nie posiada żadnych kolorowych dodatków, zatem nie wzbudza zainteresowania u dziecka. Pozwala nam to na swobodne obcinanie poszczególnych paznokci. Produkt został wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej, zatem noże są bardzo ostre. Dzięki temu uporasz się z każdym paznokciem przy pomocy pojedynczego cięcia.

W swoich recenzjach wielu konsumentów doceniło bezpieczne wykonanie produktu. Dodatkowo liczna grupa klientów jest zdania, że za sprawą stalowego wykończenia produkt będzie zdatny do użytku przez wiele lat. Osoby, które zakupiły ten model mówią, że te nożyczki do paznokci dla dzieci w dobrej cenie to godny polecenia sprzęt.

 

 

 

 

Nuk 256257

 

Jeśli poszukujesz wysokiej jakości nożyczek, które będą odpowiednie do dziecięcych paznokci, to polecamy Ci zainteresowanie się Nuk 256257. Prezentowany produkt jest bardzo bezpieczny oraz dokładny, zatem możesz nim obcinać paznokcie u rąk oraz u nóg bez strachu, że skaleczysz swoje dziecko.

Największą zaletą produktu jest zaokrąglona końcówka. Sprawia to, że nawet jeśli przez nieuwagę ukujesz malucha nożyczkami, nie skaleczysz go. Co więcej, po zakończeniu użytkowania model należy umieścić w specjalnym futerale zabezpieczającym. Ochrania on produkt przed bakteriami, a jednocześnie sprawia, że dziecko nie będzie w stanie go samodzielnie użyć. Ostrza zostały wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która jest odporna na złamania. Równocześnie, nie musisz się obawiać o rozwijanie się rdzy czy korozji na powierzchni noża.

Wielu rodziców doceniło obecność antypoślizgowego uchwytu, który sprawia, że nasze dłonie pozostają w jednym miejscu. Gwarantuje to bezpieczne użytkowanie. Co więcej, zaokrąglone końcówki sprawiają, że nawet gdy malec się wyrywa, nie skaleczymy go.

 

 

 

 

Chicco pomarańczowe

 

Rodzicom, którzy poszukują bezpiecznych nożyczek do obcinania paznokci swojego maluszka, polecamy Chicco pomarańczowe. Jest to bardzo wydajny produkt, który gwarantuje Ci szybkie uporanie się ze zbyt długimi paznokciami. Regularne usuwanie nadmiaru płytki jest szczególnie ważne w czasie najmłodszych lat malca. Zbyt długie paznokcie mogą zaowocować skaleczeniem się.

Do zalet produktu zaliczamy zaokrągloną końcówkę. Sprawia ona, że nawet w momencie przypadkowego ukłucia malca, nie zostanie on skaleczony. Jest to szczególnie ważne, gdy obcinamy paznokcie u dzieci, które boją się tej czynności i starają się wyrwać. Prezentowany model został wykonany ze stali nierdzewnej. Dzięki temu posłuży Ci on przez wiele lat, bowiem nawet w czasie intensywnego użytkowania materiał nie złamie się. Uchwyty wykonano z antypoślizgowej gumy, która sprawia, że nożyczki stabilnie leżą nam w dłoniach.

Zaletą, która przypadła do gustu największej liczbie rodziców jest niewielkie ostrze. Dzięki temu, maluszki nie wpadają w panikę. Jest to szczególnie ważne w przypadku małych dzieci, które nie są przyzwyczajone do obcinania paznokci.

 

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status