Najlepsza waga dla niemowląt Beurer

Ostatnio aktualizowane: 24.04.19

 

Jaką wagę dla niemowląt Beurer wybrać?

 

Rodzice przekonują, że waga dla niemowląt czasami się przydaje, zwłaszcza gdy dziecko słabo przybiera na wadze i trzeba regularnie kontrolować jego ciężar. Dlatego też każdy, kto ma w swoim domu tak małe dziecko, powinien zaopatrzyć się w tego typu produkt. Dostępne na rynku modele różnią się między sobą nie tylko wyglądem, ale i dokładnością pomiaru. Nasz poradnik zawiera wskazówki, jak kupować wagę dla niemowląt, a ranking przybliży Ci 2 najlepsze propozycje marki Beurer.

 

 

Beurer, czyli niemieckie przedsiębiorstwo założone w 1919 roku, oferuje szeroką gamę produktów mających na celu ochronę i kontrolowanie zdrowia. Zajmuje się ono produkcją m.in. ciśnieniomierzy, koców elektrycznych, urządzeń do masażu czy właśnie wag. Wszystkie te sprzęty mają zapewnić komfort ich użytkownikowi (zarówno fizyczny, jak też psychiczny).

Produkty, takie jak wagi dla niemowląt, mogą okazać się niezbędne. Dotyczy to w szczególności wcześniaków, ponieważ dzięki wagom możemy uważniej obserwować ich rozwój i szybciej reagować w przypadku pojawienia się jakichkolwiek nieprawidłowości. To bardzo ważne, gdyż pierwsze miesiące przybierania na wadze mają bardzo duże znaczenie dla późniejszego dorastania malucha.

Wiele osób uważa, że najlepsza waga dla niemowląt Beurer w 2019 roku to taka, która posłuży też nieco starszym dzieciom. Jest w tym wiele prawdy. Dobry model powinien umożliwiać nam zważenie malucha, kiedy już trochę podrośnie, a nie tylko w czasie pierwszych dni jego życia.

Zanim pójdziemy na zakupy, musimy przemyśleć, jaki rodzaj wagi kupimy. Możemy wybierać spośród modeli mechanicznych oraz elektronicznych. Sprzęt mechaniczny bywa mniej dokładny i zwykle służy wyłącznie do ważenia niemowląt (dziecko z niej wyrasta). Z kolei urządzenie elektroniczne zazwyczaj jest niezwykle dokładne i może nam posłużyć nieco dłużej.

Każda dobra waga, bez względu na rodzaj, powinna być wyposażona w wanienkę, w której będziemy mogli bezpiecznie ułożyć naszą pociechę do zważenia. Ten element musi być dość duży i mieć wysokie brzegi, aby niemowlę nie wypadło ze środka.

To jeszcze nie wszystko. Przy wyborze takich produktów liczy się dokładność pomiaru. Jeżeli nasza pociecha ma duże problemy z przybieraniem na wadze, dobrze jest kupić model, który będzie miał dokładność do 2 g lub 5 g. W innym przypadku produkt z dokładnością do 10 g bądź 20 g w zupełności nam wystarczy do kontroli wagi malucha.

Zwracajmy też uwagę na sam materiał wykonania wagi dla niemowląt. Powinien on być przyjemny w dotyku, a nie zimny. Produkt nie może mieć też żadnych ostrych krawędzi, a wszystkie elementy muszą być dopasowane.

 

 

Wagi dla niemowląt Beurer – ranking

 

 

Beurer BY 80

 

Beurer BY 80 to waga dla niemowląt wyposażona w wyświetlacz LCD o dużych rozmiarach. Umożliwia on odczytanie dokładnego wyniku i zwiększa komfort użytkowania produktu. Wgłębiona powierzchnia ważenia sprawia, że możemy ułożyć dziecko w bezpiecznej i wygodnej dla niego pozycji. Dodatkowo znajduje się tutaj opcja szybkiego przełączania jednostek z kilogramów na funty, bądź uncje. Urządzenie włącza się za pomocą jednego przycisku.

Opisywany przez nas sprzęt waży z dokładnością do 5 g, dlatego przyda się on w przypadku, gdy nasza pociecha jest wcześniakiem. Dzięki niemu możemy dokładniej kontrolować przyrost masy ciała dziecka. Maksymalne obciążenie w tym przypadku wynosi 20 kg. Dużą zaletą tego produktu może być obecność funkcji o nazwie Hold. Dzięki niej możliwe jest uzyskanie dokładnego pomiaru ciała niemowlęcia nawet, gdy ono się porusza.

Konsumenci uważają, iż najlepsze wagi dla niemowląt Beurer dają bardzo dokładny pomiar, a jednocześnie estetycznie wyglądają. Właśnie taki jest ten model. Nie tylko dobrze sprawuje on swoją funkcję, ale również ma nowoczesny design. Produkt jest utrzymany w biało-złotej kolorystyce, a poza tym jest łatwy w czyszczeniu. To urządzenie jest zasilane dwiema bateriami AA, które są dołączone do zestawu. W efekcie od razu po zakupie możemy wypróbować wagę i zapoznać się ze wszystkimi jej funkcjami.

 

 

 

 

Beurer Janosch Kaczka JPS 11

 

Waga dla niemowląt Beurer Janosch Kaczka JPS 11 to model o wyjątkowo oryginalnym i miłym dla oka designie. Ma on bardzo żywe kolory i unikatowy wzór, który może zainteresować maluchy. Produkt wyróżnia się też dużym zakresem pomiaru wynoszącym od 2 kg do 100 kg. Ma on też bardzo dużą czułość, a podziałka wskazuje wynik co 50 g, dlatego każdy rodzic będzie mógł uważnie kontrolować wzrost wagi swojej pociechy.

Prezentowane urządzenie jest łatwe do utrzymania w czystości. Ma ono również gumowe, antypoślizgowe nóżki, dlatego starsze dziecko może się z jego pomocą ważyć samodzielnie (nie ma tu ryzyka upadku). Odczytywanie pomiarów w tym przypadku ułatwia duży i czytelny wyświetlacz, a ukazujące się na nim cyfry mają wielkość 22 mm. Produkt jest zasilany litową baterią 3 V CR 2032, która jest dołączona do zestawu. Dzięki temu sprzęt jest od razu gotowy do użycia.

Jak wynika z opinii wydawanych przez konsumentów, ten produkt to waga dla niemowląt Beurer w dobrej cenie, która z pewnością przyda się w każdym domu. Mogą z niej korzystać nie tylko dzieci, ale również osoby dorosłe. Poza tym istnieje tutaj możliwość przeliczenia kilogramów na funty albo uncje, a automatyczne wyłączanie pozwala skutecznie oszczędzać baterię, co pozytywnie wpływa na jej dłuższą żywotność.

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...