Najlepsza szczoteczka elektryczna dla dzieci Oral-B

Ostatnio aktualizowane: 08.04.20

 

Jaką szczoteczkę elektryczną dla dzieci Oral-B wybrać?

 

Szczoteczki elektryczne wciąż zyskują na popularności, ponieważ czyszczą zęby dokładniej i mogą skutecznie zapobiegać rozwojowi próchnicy. Wbrew pozorom tego rodzaju produkty świetnie sprawdzą się nie tylko w przypadku osób dorosłych, ale i dzieci. Stworzyliśmy tym razem poradnik, który podpowie Ci, czym kierować się podczas zakupów. Dla ułatwienia dodaliśmy też ranking 3 modeli Oral-B.

 

 

Oral-B to jeden z najpopularniejszych na świecie producentów szczoteczek oraz past do zębów. Firma wciąż poszukuje innowacyjnych rozwiązań, które pomagają w walce z próchnicą i innymi problemami wynikającymi z niewłaściwej higieny jamy ustnej. Czołowe miejsce w ofercie tego amerykańskiego przedsiębiorstwa zajmują elektryczne szczoteczki, które są odpowiednie dla wszystkich grup wiekowych.

Elektryczny model szczoteczki do zębów to doskonała alternatywa dla produktu manualnego, a potwierdzają to nawet dentyści. Wszystko przez to, że produkty elektryczne wykonują więcej czyszczących ruchów na minutę, niż jesteśmy w stanie wytworzyć ręcznie, i to bez względu na prędkość działania czy wykorzystane technologie. Dobrze wyczyszczone zęby to gwarancja pięknego i przede wszystkim zdrowego uśmiechu, a także możliwość uniknięcia stresujących wizyt na fotelu dentystycznym.

Należy pamiętać, że szczoteczka elektryczna dla dzieci jest urządzeniem delikatnym, ale mimo to skutecznym. Modele przeznaczone dla maluchów nieco różnią się od produktów dedykowanych dorosłym. Różnica tkwi przede wszystkim w ilości wykonywanych na minutę ruchów. Produkty dziecięce wykonują mniej ruchów czyszczących, ponieważ zęby naszych pociech są delikatniejsze niż nasze.

Najlepsza szczoteczka elektryczna dla dzieci Oral-B w 2020 roku powinna mieć dobrze leżącą w dłoni rączkę, która ułatwi manewrowanie. Dobrze, jeśli ten element będzie pokryty antypoślizgowy materiałem. Wówczas produkt z pewnością nie wyślizgnie się niespodziewanie z dłoni i nie uszkodzi w wyniku upadku na podłogę. Dobrze wyprofilowany uchwyt wpłynie też pozytywnie na komfort użytkowania i sprawi, że mycie zębów przebiegnie sprawniej.

Produkty uznawane za najlepsze szczoteczki elektryczne dla dzieci Oral-B powinny zachęcać maluchy do dbania o higienę jamy ustnej. Dlatego też coraz więcej modeli wyposażonych jest w muzyczny timer. Takie rozwiązanie sprawia, że nasza pociecha podczas czyszczenia zębów usłyszy melodyjkę. Kiedy szczoteczka przestanie grać, należy odczytać to jako sygnał, że zęby są już dokładnie wyczyszczone. Gratką może być też sam design produktu. Wiele modeli zdobią umieszczone na uchwycie wizerunki bohaterów z ulubionych bajek i kreskówek maluchów.

 

 

Szczoteczki elektryczne dla dzieci Oral-B – ranking

 

 

Oral-B Stages Mickey

 

Chcielibyśmy zaprezentować szczoteczkę Oral-B Stages Mickey, która jest idealna dla wszystkich dzieci uwielbiających postać Myszki Miki. Za sprawą oscylacyjno-rotacyjnych ruchów produkt zapewnia dokładne wyczyszczenie zębów, co zapobiegnie rozwojowi próchnicy. Z kolei wbudowany, 1-minutowy muzyczny timer zagwarantuje maluchowi dobrą zabawę i sprawi, że pociecha będzie wiedziała, kiedy skończyć szczotkowanie.

Powyższy produkt jest zasilany akumulatorowo. Takie rozwiązanie jest bardzo wygodne, ponieważ szczoteczki nie trzeba podłączać do gniazdka, aby jej użyć. Po pełnym naładowaniu akumulator może działać nawet do 7 dni. Nie należy obawiać się o bezpieczeństwo i zdrowie dziecka, ponieważ model Stages Mickey posiada bardzo miękkie włókna, a jego konstrukcja została dopasowana do dziecięcych ust.

Według konsumentów jest to szczoteczka godna polecenia dla wszystkich dzieci powyżej 3. roku życia. Jej design oraz wbudowana melodyjka sprawiają, że maluchy myją zęby znacznie chętniej i nie jest to dla nich przykry obowiązek, tylko ciekawa forma zabawy.

 

 

 

 

Oral-B Stages Kids Kraina Lodu

 

Cechą charakterystyczną modelu Oral-B Stages Kids Kraina Lodu jest kolorystyka. Na końcówce szczoteczki znajduje się nadruk z uwielbianymi przez maluchy bohaterami filmu animowanego „Kraina Lodu”. Rękojeść została w tym przypadku pokryta antypoślizgową gumą, co zapobiega wypadaniu produktu z małej, dziecięcej dłoni.

Prezentowana szczoteczka elektryczna po pełnym naładowaniu działa do 5 dni w przypadku mycia zębów 2 razy dziennie po 2 minuty. Końcówka obraca się aż 7600 razy na minutę, w efekcie wszystkie zęby są dokładnie wyczyszczone. Producent wyposażył model Stages Kids Kraina Lodu w specjalne włókna ExtraSoft, które są delikatne dla zębów maluchów.

Konsumenci docenili produkt za ciekawy design, który zachęca pociechy do regularnego szczotkowania zębów i sprawia, że codzienne mycie jest przyjemniejsze. Obecność 2-minutowego timera sprawia natomiast, że dzieci wiedzą, przez jaki czas mają używać szczoteczki.

 

 

 

 

Oral-B Stages Power D2 Girl

 

Szczoteczka Oral-B Stages Power D2 Girl jest przeznaczona dla dziewczynek powyżej 3. roku życia. Została ona wyposażona w 2-minutowy timer, który informuje, kiedy można skończyć szczotkowanie. Zaletą są umieszczone w końcówce miękkie, elastyczne włókna czyszczące zęby. Nie podrażniają one delikatnych dziąseł, w efekcie produkt jest całkowicie bezpieczny w stosowaniu.

Na końcówce modelu Stages Power D2 Girl znajdują się nadruki księżniczek z najbardziej znanych bajek Disneya. Produkt jest zasilany dwiema bateriami AA, które zostały dołączone do zestawu. Dzięki temu szczoteczkę od razu po zakupie można wypróbować i nauczyć dziecko jej obsługi.

Spośród wszystkich atutów opisanego produktu konsumenci wymieniali najczęściej skuteczność działania oraz timer pozwalający na kontrolę czasu mycia zębów. Ta szczoteczka elektryczna dla dzieci Oral-B w dobrej cenie ma jeszcze jeden plus, czyli kształt rękojeści. Ułatwia on maluchom trzymanie produktu i sprawia, że nie wypada on z dłoni, co podnosi komfort użytkowania.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
DMCA.com Protection Status