ᐅ Szczoteczka elektryczna dla dzieci Oral-B Mickey. Jaką wybrać

Najlepsza szczoteczka elektryczna dla dzieci Oral-B Mickey

Ostatnio aktualizowane: 15.12.19

 

Jaka jest najlepsza szczoteczka elektryczna dla dzieci Oral-B Mickey w 2019 roku?

 

Szczoteczka do zębów to sprzęt, który gości w każdym domu. To, jaką szczoteczkę wybierzemy zależy od naszej wiedzy na temat czyszczenia zębów i od naszych preferencji w tym zakresie. Jedne osoby zdecydowanie wolą szczoteczki tradycyjne, inne nie wyobrażają sobie prawidłowego utrzymania jamy ustnej bez szczoteczki elektrycznej. Dla tych właśnie osób przygotowaliśmy dzisiejszy poradnik dotyczący szczoteczek elektrycznych. Dziś skupiamy się na szczoteczkach dla dzieci firmy Oral-B. Jest to amerykański producent znanych i uznanych sprzętów do pielęgnacji jamy ustnej.

Nic tak nie przekonuje, jak przedstawienie, jaki stopień czystości zębów można uzyskać stosując szczoteczki Oral-B. Modele tego producenta oferują wiele trybów szczotkowania. Poszczególne egzemplarze mogą pracować w technologii 2D lub 3D. Oznacza to, że najbardziej zaawansowane poruszając się wykonują ruchy oscylacyjne, rotacyjne i pulsacyjne. Technologia 3D dodatkowo pozwala na dodatkowe ruchy wymiatające płytki nazębnej. Wpływa to na znacznie dokładniejsze usuwanie z zębów płytki nazębnej niż robi to szczoteczka manualna.

Również najlepsze ze szczoteczek typu Oral-B wykonują do 48800 ruchów na minutę i 20 tysięcy ruchów pulsacyjnych. Poprzez wykonywanie szybkich ruchów rotacyjnych okrągła główka szczoteczki skutecznie rozbija płytkę nazębną. Gdy jesteś początkującym użytkownikiem takiej szczoteczki, możesz skorzystać z funkcji stopniowego przyzwyczajania do odpowiedniej długości czyszczenia zębów. Odpowiednio ustawiony timer stopniowo, przez określony okres czasu, wydłuża czyszczenie każdej z partii jamy ustnej, aż powoli dojdziemy do wymaganych 2 minut.

Szczoteczki elektryczne dla dzieci dodatkowo są wzbogacane o szereg zabawnych melodyjek, które uatrakcyjniają dziecku używanie szczoteczki. Również umieszczone na obudowie ilustracje lub wizerunki postaci ze znanych bajek przyciągają dzieci i powodują, że chętnie sięgają po swoją szczoteczkę.

Gdy kupujesz nową szczoteczkę dla swojego dziecka zwróć uwagę na kilka spraw, które mogą stanowić o tym, czy zakup będzie udany. Przede wszystkim sprawdź, jak dług, po naładowaniu do pełna akumulatora, szczoteczka będzie pracowała. Jeśli czas ten będzie krótszy niż kilka dni, nie będziesz zadowolony z takiego zakupu. Dobrym rozwiązaniem jest również, gdy szczoteczka ma wskaźnik poziomu naładowania baterii. Również istotna jest regulacja prędkości obrotów. Istotne jest to zwłaszcza przy użytkownikach nowych, którzy muszą przyzwyczaić dziąsła do działania szczoteczki.

Dzieciom firma Oral-B oferuje również dodatkowe aplikacje, które po kupieniu szczoteczki są do ściągnięcia i oferują dodatkową zabawę przy czyszczeniu zębów. Dzieci są w ten sposób motywowane do czyszczenia i uczone prawidłowych nawyków higieny jamy ustnej.

 

 

Oral-B Stages Power Mickey

Oral-B Stages Power Mickey to szczoteczka do zębów przeznaczona dla dzieci od 3 roku życia. Elektryczny model czyści zęby wykonując ruchy oscylacyjne. A melodyjka towarzysząca myciu motywuje dziecko do dłuższego czyszczenia zębów.

 

Najważniejsze zalety

Mała główka szczoteczki to jest to, czego potrzebuje dziecko, aby zacząć świadomie dbać o zęby. Przedstawiony model zapewnia skuteczność w czyszczeniu i wygodę podczas mycia. Mała główka o miękkim włosiu dociera do każdego zęba i przestrzeni międzyzębowej.

 

Najważniejsze wady

Zakupiony model nie ma zapasowych końcówek czyszczących w zestawie. Zatem po zużyciu początkowej końcówki trzeba kolejna dokupić. Również model szczoteczki jest na tyle uproszczony, że nie ma regulacji prędkości pracy.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Szczoteczki elektryczne dla dzieci Oral-B Mickey są przeznaczone dla dzieci powyżej trzeciego roku życia, które samodzielnie zaczynają dbać o zęby. Oral-B Stages Power Mickey to model z wizerunkiem lubianej Myszki Miki. Szczoteczka jest przystosowana do wymiany końcówek czyszczących, więc po zużyciu jednej końcówki, wymienia się ją na nową i używa kolejny okres. Dla ułatwienia rozpoznania, kiedy należy wymienić główkę szczoteczki na nową producent zastosował w niej niebieski wskaźnik. Są to specjalne niebieskie paseczki umieszczone między włosiem szczoteczki. Gdy kolor niebieski zblednie i stanie się biały, znaczy to, że czas wymienić główkę szczoteczki na nową. Gdy zakupimy kilka zapasowych końcówek, aby się nie zgubiły, można je przechowywać w specjalnym schowku w rączce szczoteczki.

Oral-B Stages Power Mickey czyści zęby ruchem oscylacyjnym. Włosie w tym modelu szczoteczki jest miękkie i nie podrażnia dziąseł dziecka. A dzięki zastosowaniu w środkowym rzędzie końcówki szczoteczki dłuższego włosia dziecko bez wysiłku dokładnie wyczyści zarówno siekacze, jak i trzonowce.

Dodatkowo, w trakcie mycia, dziecku towarzyszy 1 z 16 melodyjek, które równocześnie służą jako sygnalizator długości czyszczenia partii zębów.

Rączka urządzenia jest wykonana z miękkiego tworzywa zapobiegającego wyślizgiwaniu się szczoteczki z ręki. W celu naładowania szczoteczki do kolejnego użycia odkłada się ją na stację dokującą, która ma małe, kompaktowe wymiary. Zastosowane zasilanie w tym modelu jest za pomocą akumulatora 1x Ni-MH. Po pełnym naładowaniu akumulator wystarcza na 5 dni szczotkowania, po 2 minuty dwa razy dziennie.

 

Ta dobra i tania szczoteczka elektryczna dla dzieci Oral-B Mickey współpracuje również z aplikacją Disney MagicTime. Kupno szczoteczki udostępnia dzieciom aplikację, która dodatkowo zachęca je do szczotkowania zębów. Po zakupie można pobrać aplikację z App Store lub Google Play. Ciekawe obrazy aplikacji  wyłaniają się stopniowo i im dłużej dziecko szczotkuje zęby, to kolejny obraz staje się wyraźniejszy. Aplikacja pozwala na zdobywanie odznak i nagród za prawidłowo wykonane czyszczenie. A rodzicom udostępnia kalendarz do zapisywania postępów dziecka.

 

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status