Najlepsza szczoteczka elektryczna dla dzieci od 2 lat

Ostatnio aktualizowane: 23.01.20

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

 

 

Jaką szczoteczkę elektryczną dla dzieci od 2 lat wybrać?

 

Nawyk dbania o higienę jamy ustnej warto wyrabiać od najmłodszych lat. Aby zachęcić dziecko do mycia zębów i nieco uatrakcyjnić mu ten proces, warto zakupić elektryczną szczoteczkę, zaprojektowaną z myślą o najmłodszych. Rynek oferuje nam wiele opcji, wśród których znajdziemy produkty przeznaczone dla dzieci powyżej 5 roku życia, a także takie, z których mogą korzystać maluszki od 2 lat i tym właśnie urządzeniom chcemy poświęcić nasz poradnik. Do wyboru mamy wiele kształtów i kolorów, co sprawia, że trudno nam podjąć decyzję. Aby nieco ułatwić Ci zakup odpowiedniego urządzenia, przygotowaliśmy ten artykuł. Na końcu zamieściliśmy również ranking, w którym znajdziesz trzy najlepsze szczoteczki elektryczne dla dzieci od 2 lat.

 

 

W sprzedaży dostępne są dwa rodzaje szczoteczek dla dzieci – akumulatorowe i zasilane bateryjnie. Modele akumulatorowe są zazwyczaj cięższe i większe, dlatego przed zakupem powinniśmy ocenić, czy nasze dziecko sobie poradzi z ich użyciem. Jednak ich zaletą jest możliwość ładowania oraz większa trwałość.

W przypadku akcesoriów dla dzieci, bardzo ważna jest budowa i design produktu. Nasza pociecha może wybrać szczoteczkę ze swoim ulubionym bohaterem z bajki, a jego obecność umili codzienne dbanie o zdrowie zębów. Modele przeznaczone dla najmłodszych są zazwyczaj mniejsze i zdecydowanie lepiej dostosowane do delikatnej rączki. Upewnijmy się, że ich uchwyt jest antypoślizgowy, dzięki czemu maluch łatwiej i pewniej będzie trzymał urządzenie. Bardzo ważna jest także główka z miękkim włosiem, która nie podrażni dziąseł i mlecznych ząbków malucha.

Aby szczotkowanie nie znudziło się naszemu dziecku, dobrym rozwiązaniem jest zakup modelu z wgranymi melodyjkami. Najlepsza szczoteczka elektryczna dla dzieci od 2 lat w 2020 roku posiada zamontowany muzyczny timer, który przez 1 minutę gra wybraną melodię po to, aby dziecko przez ten czas szczotkowało górną część zębów, a przez kolejną minutę zmienia muzyczkę na inną, aby maluch zaczął myć dolną część. Niektóre produkty odtwarzają nawet do 15 melodii, a podczas mycia dają sygnały świetlne i wibrują.

 

 

Szczoteczki elektryczne dla dzieci od 2 lat – Ranking

 

 

Brushbaby Babysonic

 

Nasze zestawienie nie byłoby kompletne bez modelu Brushbaby Babysonic. Ta szczoteczka elektryczna dla dzieci od 2 lat w dobrej cenie została zaprojektowana tak, aby pomóc rodzicom w zachowaniu odpowiedniej higieny jamy ustnej swoich pociech.

Model ten posiada miękkie włosie, które nie podrażnia dziąseł i mlecznych ząbków. Wbudowany 2-minutowy timer informuje rodzica o tym, czy dziecko szczotkuje zęby wystarczająco długo, a dźwięk, co 30 sekund sygnalizuje, kiedy przejść do następnej ćwiartki zębów. Koniec mycia następuje po zaświeceniu się diody LED.

Szczoteczka posiada ergonomiczny uchwyt z antypoślizgową powłokę oraz generuje delikatne wibracje. Zasilana jest bateriami AAA, dołączonymi do zestawu.

Osoby, które zdecydowały się na zakup tego produktu zgodnie twierdzą, że jest to przyzwoity artykuł dostępny za rozsądną cenę. Poza tym użytkownikom przypadły do gustu: łatwe użytkowanie szczoteczki, jej delikatność i ciekawy wygląd.

 

 

 

 

Visiomed ProSonic Baby PSM BB1

 

Jeśli szukasz szczoteczki, która sprawi, że dziecko będzie chętniej myło zęby, model Visiomed ProSonic Baby PSM BB1 powinien Cię zainteresować.

Model ten zasilany jest przy użyciu baterii AAA dołączonej do zestawu. Posiada on dwie końcówki, z których jedna jest dwustronna, wykonana z silikonu i przeznaczona do czyszczenia dziąseł u najmłodszych maluszków. Druga końcówka nadaje się dla starszych dzieci.

Szczoteczka wyposażona jest we wbudowaną diodę, która podczas mycia oświetla jamę ustną dziecka. Jej ergonomiczny uchwyt posiada antypoślizgową powłokę, przyssawkę oraz odpływ na wodę.

Mimo, iż jest to najdroższa propozycja w naszym zestawieniu, jest ona pozytywnie oceniana przez konsumentów. W swoich opiniach podkreślają oni, że dzięki szczoteczce dzieci z zachwytem i zainteresowaniem myją swoje ząbki.

 

 

 

 

» Przejrzyj produkty z poprzednich lat

 

Produkty te nie są już dostępne

 

SEYSSO Baby-friendly

 

W naszym rankingu nie mogło zabraknąć modelu SEYSSO Baby-friendly. Jest to szczoteczka zaprojektowana z myślą o  najmłodszych, która zapewnia maksimum bezpieczeństwa naszemu dziecku.

Urządzenie wykonuje 16 000 ruchów na minutę, co stanowi optymalną prędkość dostosowaną do wieku i delikatnych ząbków mlecznych malucha. Mała, zaokrąglona główka łatwo dociera do każdego zakamarka jamy ustnej, a miękkie włókna łagodnie oczyszczają zęby bez jakiegokolwiek podrażnienia.

Szczoteczka posiada wbudowany, 2-minutowy timer, dzięki któremu wiadomo, czy ząbki są myte wystarczająco długo. Co więcej, jej ergonomiczna i lekka rękojeść pomaga nauczyć dziecko prawidłowych nawyków szczotkowania.

Model ten motywuje najmłodszych do zachowania higieny jamy ustnej dzięki atrakcyjnemu wzornictwu i podświetlanej końcówce. Jego design i kolorystyka sprawiają, że produkt podoba się zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom.

Warto wziąć także pod uwagę bardzo pozytywne opinie na temat modelu SEYSSO Baby-friendly, które sprawiają, że sprzedaje się on bardzo szybko. Użytkownicy doceniają ten produkt przede wszystkim za jego cichą pracę, lekkość i wytrzymałość.

 

» Przejrzyj produkty z poprzednich lat

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status