Najlepsza niania elektroniczna Motorola

Ostatnio aktualizowane: 14.07.20

 

Jaką nianię elektroniczną Motorola wybrać?

 

Czasem w czasie opieki nad dzieckiem, musimy je na chwilę zostawić, aby odebrać telefon, pocztę czy ugotować obiad. Sprzętem, który pomoże Ci wykonywać codzienne czynności, a jednocześnie doglądać malca jest niania elektroniczna. Jest to specjalne urządzenie, które posiada dwa nadajniki. Jeden z nich pozostaje przy dziecku, a drugi ma rodzic. Ponieważ jest to dość specjalistyczny sprzęt, do którego zależeć może bezpieczeństwo naszego malca, nie każdy z nas wie, jak dokonać właściwego zakupu. Z tego powodu przygotowaliśmy ten oto poradnik i zestawienie zawierające najlepsze nianie elektroniczne firmy Motorola.

Motorola jest amerykańskim przedsiębiorstwem, które specjalizuje się w produkcji sprzętów z branży telekomunikacyjnej. Obecnie producent jest jednym ze światowych liderów w branży radiowej. W asortymencie firmy znajdziemy telefony komórkowe oraz różne, inne urządzenia, które wykorzystują zaawansowany system łączności.

Jeśli interesuje Cię najlepsza niania elektroniczna marki Motorola w 2020 roku, to powinieneś dokładnie zapoznać się ze sprzętami, jakie oferowane są na rynku. W pierwszej kolejności powinieneś wiedzieć, że w sklepach spotkamy dwa typu urządzeń, analogowe lub cyfrowe. Pierwszy z nich transportuje sygnał w sposób naturalny, zatem może on być narażony na zniekształcenia. Jednak modele tego typu cechują się większym zakresem pracy oraz silniejszym sygnałem. Alternatywą dla nich są produkty cyfrowe, w których nowoczesna technologia niemal w całości wyeliminowała zniekształcenia i szumy. Dodatkowo urządzenia tego typu zapewniają czysty dźwięk.

Zanim dokonasz wyboru powinieneś zastanowić się, na jakim dystansie ma działać niania. Niektóre modele mogą pracować tylko na dystansie do 6 m, co może okazać się zbyt małym odcinkiem. Alternatywą są produkty, które transportują dźwięk nawet przez 20 m, a nawet 2 km. Naturalnie im większy dystans tym siła sygnału jest większa. Pamiętaj, że każda ściana lekko osłabia przekaz.

 

 

Nianie elektroniczne Motorola – ranking

 

 

Motorola MBP 622

 

Model Motorola MBP 622 to bardzo nowoczesna, elektroniczna niania, która pozwala na pełną kontrolę snu dziecka. Dzięki temu możesz spokojnie odpoczywać, wiedząc, że sprzęt poinformuje Cię o każdym ruchu malca. Warto dodać, że urządzenie pozwala na stały kontakt z pociechą, nie tylko poprzez dźwięk audio, ale i za pomocą obrazu video.

Produkt wykorzystuje technologię cyfrową, co zapewnia wysoką jakość przekazu i czysty dźwięk. Dzięki temu otrzymane dane pozbawione są szumów i zniekształceń. Zestaw składa się z 2 urządzeń, pierwsze z nich powinno zostać umieszczone w łóżku malca, a drugie rodzic powinien zawsze mieć przy sobie. Warto dodać, że sprzęt został tak skonstruowany, że można go zamocować na ścianie. Produkt rodzica posiada głośnik oraz ekran LCD. Bezprzewodowa technologia 2,4 GHz sprawia, że przesyłanie danych jest precyzyjne.

Konsumenci docenili tryb eco, który zużywa mniej energii. Dzięki temu maszyna może pracować przez długi czas. Jednak to kolorowy ekran, który prowadzi transmisje na żywo przekonał klientów do zakupu.

 

 

 

 

Motorola MBP11 

 

Model Motorola MBP11 to wysokiej klasy niania elektroniczna, która dedykowana jest dla rodziców, którzy preferują by ich malec spał sam w swoim pokoju. Innowacyjna technologia pozwala na rejestr dźwięków wydawanych przez malca, które odgrywane są w czasie rzeczywistym.

Produkt ma zasięg 300 m, zatem dobrze nada się nie tylko do mieszkania w bloku, ale i domu z ogrodem. Na całym odcinku dźwięk przesyłany jest w najwyższej jakości, co pozwala na pełną kontrolę malca. Niania posiada technologię 1,8 GHz, co gwarantuje wysoką jakość odtwarzanego głosu. Dodatkowo, maszyna jest bardzo czujna i rejestruje każde westchnienie malca. Dzięki temu będziesz mógł pojawić się przy jego łóżku, gdy tylko otworzy oczy.

Ta wydajna niania elektroniczna firmy Motorola w dobrej cenie posiada tryb eco, który gwarantuje wydajniejszą pracę. Dzięki temu maszyna działa przez długi czas, co pozwala na oszczędność baterii. Z tego powodu nie musisz się obawiać, że sprzęt przestanie działać w czasie pracy. Opinie konsumentów o tym produkcie są bardzo pochlebne.

 

 

 

 

Motorola MBP 621

 

Poszukując dobrej niani elektronicznej warto zainwestować w sprzęt, który cieszy się pozytywnymi opiniami rodziców. Dzięki temu możesz mieć pewność, że aparatura rzeczywiście działa. Takim modelem jest Motorola MBP 621. Za sprawą narzędzia, rodzice będą mogli kontrolować sen swojego malca.

Maszyna zapewnia wysokiej jakości połączenie, co jest gwarantem czystego dźwięku, bez zniekształceń czy szumów. Daje Ci to gwarancję, że usłyszysz każde westchnienie malca. Model posiada cyfrowy wyświetlacz LCD liczący 1,8 cala, który działa również w nocy. Spowodowane jest to innowacyjnym podglądem na podczerwień, które wykrywa nawet najdrobniejszy, gwałtowny ruch malucha. Równocześnie wbudowana kamera pozwala na prowadzenie transmisji na żywo. Zasięg sprzętu to 3oo m, zatem produkt nadaje się do użytkowania zarówno w niewielkim mieszkaniu, jak i na otwartej przestrzeni.

Wiele osób doceniło wydajną pracę modelu oraz wysoką jakość odtwarzanego dźwięku. Z kolei tryb eco gwarantuje wydajną pracę przy minimalnym zużyciu energii. Dzięki temu produkt będzie Ci służył przez wiele lat.

 

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status