Najlepsza niania elektroniczna Babyono

Ostatnio aktualizowane: 08.08.20

 

Jaką nianię elektroniczną Babyono wybrać?

 

Opieka nad maluchem nie należy do prostych zadań. Musimy bowiem mieć pełną kontrolę nad tym, co robi pociecha, ale jednocześnie czasem musimy zająć się innymi sprawami. Dobrym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest zakup niani elektronicznej. Sprzęt tego typu pozwoli Ci zostawić malca samego, zwłaszcza gdy śpi. Jednocześnie będziesz mógł szybko wykryć moment płaczu dziecka lub to, czy się obudziło. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy młody rodzic wie, jak zakupić taki sprzęt. Dlatego przygotowaliśmy ten oto poradnik. Dowiesz się z niego, jakimi kryteriami kierować się przy wyborze takiego produktu.

Babyono jest znaną marką, która zajmuje się produkcją sprzętów dedykowanych dla młodych rodziców. W swoim asortymencie producent posiada zarówno ubrania i tkaniny dla malców oraz matek, a także różne urządzenia, które ułatwiają opiekę nad pociechą. Wszystkie produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów, zatem są w pełni bezpieczne dla dziecka.

Najlepsza niania elektroniczna Babyono w 2020 roku, to taka, która sprosta naszym potrzebom i cechuje się świetną jakością dźwięku. Pamiętaj, że do wyboru mamy sprzęty analogowe i cyfrowe. Pierwszy typ produktów posiada nadajnik, który transmituje sygnał w sposób naturalny. Niekiedy może być on zakłócony przez pracę innych sprzętów domowych. Największą zaletą takich produktów jest ich niska cena. Dodatkowo modele tego typu cechują się silnym sygnałem i dużym zasięgiem pracy. Alternatywą są nianie cyfrowe, których sposób kodowania pozwala na uniknięcie zniekształceń. Dodatkowo sprzęty tego typu oferują czystszy dźwięk.

Pamiętaj, aby przed zakupem zwrócić uwagę na zasięg pracy sprzętu. Jest to szczególnie ważne, jeśli posiadasz duży dom. Pamiętaj, że im większy zasięg pracy, tym wydajniejszy będzie sprzęt. Co więcej w takiej sytuacji, dźwięk nie będzie zniekształcony, co pozwoli lepiej ocenić, co właśnie robi nasze dziecko.

Istotnym elementem jest też ilość kanałów, jakie są oferowane przez nianię. Im jest ich więcej, tym łatwiej znajdziemy taki o najmniejszej ilości zakłóceń. Jest to szczególnie ważne, gdy mieszkamy w bloku, gdzie wiele osób posiada sprzęty tego rodzaju. Możemy bowiem przez nieuwagę odebrać sygnał innego modelu. Poniżej przedstawiamy niewielkie zestawienie, w którym opisaliśmy trzy najlepsze nianie elektroniczne Babyono.

 

 

Nianie elektroniczne Babyono – ranking

 

 

Babyono 198

 

Jeśli poszukujesz dobrej jakości sprzętu, który będzie monitorował sen Twojego malucha, to polecamy Babyono 198. Jest to bardzo nowoczesna i wydajna niania elektroniczna, która pozwoli Ci w spokoju wykonywać codzienne czynności lub nawet się zrelaksować. Produkt ten jest bardzo czuły i informuje Cię o każdym ruchu malca. Dzięki temu, możesz być spokojny o to, co dzieje się z Twoją pociechą.

Warto dodać, że model posiada funkcję dwustronnej komunikacji. Dzięki czemu uspokoisz dziecko, gdy z jakiegoś powodu nie będziesz mógł od razu zjawić się w pokoju maluszka. Opcja mówienia do dziecka przez odbiornik jest dużą innowacją, z której zadowolona jest liczna grupa rodziców. Zasięg pracy produktu to 300 m, zatem bez problemu można go używać w domu. Sygnał jest bardzo wyraźny, więc będziesz wiedzieć, co się dzieje z Twoim maluchem w każdym momencie dnia. Dźwięk jest bardzo czysty i bez zakłóceń. Model posiada aż 32 kanały przesyłania sygnału, co pozwala na znalezienie tego właściwego, tak aby nie odbierać sygnału z innych niań w bloku. W łóżeczku dziecka sprzęt można łatwo zamontować za pomocą praktycznego klipsa. Aparatura jest bardzo energooszczędna, a dodatkowo posiada funkcję czuwania.

Rodzice bardzo pozytywnie ocenili dużą czułość sprzętu, która pozwala na wykrycie każde wzdechnięcie malca. Sprawia to, że w każdym momencie dnia będziesz wiedzieć, co się z nim dzieje.

 

 

 

 

Babyono 197

 

Model Babyono 197 to bardzo innowacyjny sprzęt, który pozwoli rodzicom na swobodne wykonywanie prac domowych, relaks czy drzemkę. Bowiem, niania elektroniczna wykryje każdy ruch i dźwięk malca, co zaalarmuje Cię. Produkt przeznaczony jest dla rodziców, którzy chcą od małego uczyć dzieci, by spały w swoim pokoju.

Zasięg działania urządzenia to 300 m, zarówno w domu, jak i na otwartej przestrzeni. Dzięki temu nie musisz obawiać się o powstanie zakłóceń, czy szumów podczas transmisji dźwięku. Produkt jest bezprzewodowy i posiada technologię cyfrową o częstotliwości 2.4 Ghz. Gwarantuje to czysty przekaz. Przy odbiorniku został umieszczony specjalny klips, który ułatwia montaż niani w łóżku dziecka. Sprzęt posiada aż 32 kanały, dzięki czemu bez trudu znajdziemy ten najlepszy. Co więcej minimalizuje to ryzyko przechwycenia sygnału z innej niani. Użycie innowacyjnych technologii gwarantuje, że rodzic zostanie poinformowany o każdym ruchu lub westchnieniu swojej pociechy. Jest to szczególnie ważne w przypadku najmłodszych malców, które po obudzeniu poczują się zdezorientowane brakiem rodzica w pobliżu. Maszyna sprawi, że wykryjemy, kiedy dziecko zaczyna się rozbudzać, byśmy byli przy nim, gdy otworzy oczy.

Ta wydajna niania elektroniczna Babyono w dobrej cenie cechuje się dużą czułością pracy. Tym, co przekonało liczną grupę konsumentów do zakupu sprzętu jest funkcja czuwania VOX, która pozwala oszczędzić energię. Dzięki temu praca modelu jest dużo bardziej wydajna.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status