Najlepsza niania elektroniczna Avent

Ostatnio aktualizowane: 12.04.21

Ta strona utrzymuje się dzięki czytelnikom. Kiedy robisz zakupy za pośrednictwem naszych linków, otrzymujemy niewielką prowizję. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o nas.

 

Jaką nianię elektroniczną Avent wybrać?

 

Elektroniczna niania to urządzenie, które ułatwi Ci opiekę nad niemowlakiem. Nasłuchiwanie czy dziecko się już obudziło sprawia, że nie możemy nawet przez chwilę się zrelaksować. Na szczęście na rynku znajdziemy urządzenia, jakimi są elektroniczne nianie. W tym poradniku chcielibyśmy przedstawić Ci cechy dobrego produktu tego typu oraz przedstawić najlepsze nianie elektroniczne Avent.

Dlaczego Avent? Jest to znana marka sprzętów ułatwiających rodzicom pielęgnację maluszka. Dystrybutorem produktów jest Philips. Wyroby tej firmy cechują się nie tylko solidnym wykonaniem, ale też tym, że są bezpieczne dla najmłodszych i pozytywnie wpływają na ich rozwój, zarówno fizyczny, jak i psychiczny.

Dobra niania elektroniczna ma solidną baterię, która jest stanie działać bez zarzutów przez długi czas. Dobrze jeśli urządzenie ma też czujnik pojemności baterii, który powiadomi nas o tym, że ta zaczyna się wyczerpywać. Należy też pamiętać o baterii w odbiorniku.

Niania składa się z dwóch elementów, czyli z nadajnika i odbiornika. Nie bez znaczenia jest zatem zasięg produktu. Odbiornik zawsze ustawiamy w innym pokoju, dlatego tak ważne jest to, aby sygnał był jak największy. Niektóre modele pozwalają nam na jego odbiór również poza domem – na przykład w ogródku.

Ciekawym urozmaiceniem jest czujnik ruchu. Urządzenie z takim rozwiązaniem ma dodatkowy element, który montuje się przy łóżeczku, najczęściej na materacyku. Dzięki temu zostaniemy poinformowani, że dziecko się obudziło gdy tylko zacznie się ruszać, a nie dopiero wtedy, gdy zacznie nas wołać lub płakać. Inną interesującą funkcją jest odtwarzanie kołysanek, jak również kanał zwrotny, który pozwoli uspokoić dziecko, gdy się obudzi, a Ty chwilowo nie będziesz mógł do niego podejść.

Zapewne zastanawiasz się, czym cechuje się najlepsza niania elektroniczna Avent w 2021 roku. Wspomnieliśmy już o baterii, zasięgu i ciekawych funkcjach. Jednocześnie nie zapominaj o wysokiej bezawaryjności.

 

 

Nianie elektroniczne Avent – Ranking

 

 

Philips Avent SCD501/00 

 

Niania elektroniczna Avent w dobrej cenie model DECT SCD501/00 to urządzenie, które cechuje najwyższa jakość dźwięku bez zakłóceń. Jest to zasługa technologii DECT. Dzięki niej bez problemu wyłapiesz najbardziej ciche gaworzenie, śmiech dziecka, a także to, że ma czkawkę. Dźwięk, jaki przekazuje niania jest klarowny i pozbawiony zakłóceń.

Za sprawą tego, że sprzęt ma system szyfrowania danych, przesył informacji jest zabezpieczony i poufny. Nie musisz obawiać się, że ktoś z zewnątrz odbierze sygnały z Twojej niani.

Maleńkie dzieci nie lubią ciemności i gdy obudzą się w nocy bardzo płaczą, dlatego niania ma wmontowaną lampkę nocną o przyjemnym, delikatnym i ciepłym świetle.

Urządzenie jest zasilane akumulatorowo-sieciowo, a więc użyjesz je w dowolnym miejscu w swoim domu lub poza nim. Na naładowanej baterii działa bez przerwy przez 24 h.

Model ten posiada system regulacji pracy, w tym głośności, co znacznie ułatwi Ci dostosowanie niani do swoich potrzeb.

Produkt ten ceniony jest przez konsumentów za łatwą obsługę i wysoką bezawaryjność, a także czysty dźwięk.

 

 

 

 

Philips Avent SCD506 

 

Philips Avent Niania elektroniczna SCD506/52 to nowoczesny sprzęt o zasięgu wewnętrznym 50 m i zewnętrznym do 330 m. Jest czuły, dzięki czemu wyłapuje nawet bardzo cichy płacz niemowlaka, jego gaworzenie czy też inne odgłosy. Dźwięk, jaki przekazuje jest bardzo wyraźny. Urządzenie jest wyposażone w praktyczną lampkę nocną i ma wbudowane melodie – kołysanki. To ułatwi Ci usypianie maluszka. Poza tym lampka przyda się w nocy, gdy maluch na chwile się obudzi.

Prezentowany model ma wskaźnik poziomu hałasu informujący o dźwiękach, jakie wydaje niemowlak. Bardzo wygodnym rozwiązaniem jest sygnalizacja utraty zasięgu oraz niskiego poziomu naładowania baterii. Zabezpieczy nas to przed sytuacją, w której nie mielibyśmy kontroli nad maluszkiem. Warto podkreślić, że niania ma tryb Eco zmniejszający zużycie energii, a na naładowanym akumulatorze działa do 24 h.

Rodzice w swoich ocenach podkreślają, że to funkcjonalny, łatwy w obsłudze sprzęt, którego ogromną zaletą jest system komunikacji zwrotnej. W ten sposób bez przechodzenia do pokoju dziecięcego, możemy uspokoić naszą pociechę.

 

 

 

 

Philips Avent SCD30/52 

 

Jeśli szukasz urządzenia z kamerką, polecamy Ci model Philips Avent SCD630/52. Przesyła on dźwięk i obraz w wysokiej jakości. Wyposażony jest w dość spory, 3,5 calowy wyświetlacz LCD oraz rejestrator obrazu, która nagrywa również w nocy.

Zastosowana tutaj  dwukierunkowa komunikacja to świetne rozwiązanie, gdy chcemy uspokoić dziecko, a nie możemy od razu do niego podejść. Model ten ma tryb wibracji, wbudowany termometr, lampkę nocną i kołysanki. Maksymalny zasięg prezentowanego urządzenia to 300 m na zewnątrz oraz do 50 metrów wewnątrz.

Nie musisz się obawiać, że ktoś będzie miał dostęp do nagrań niani. Urządzenie zapewnia Ci prywatne i bezpieczne połączenie za sprawą technologii FHSS.

Jest to sprzęt energooszczędny z funkcją Eco, gwarantującą minimalny pobór prądu. Nie musisz się martwić, że niania nagle się rozładuje, zwłaszcza, że dodatkowo posiada ona system ostrzegający o niskim poziomie baterii.

Produkt ten ceniony jest za funkcjonalność, łatwość obsługi, a także świetną jakość przesyłanego dźwięku i wyraźny obraz.

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status
film indirfilm indirmefull program indir