ᐅ Dobre tornistry szkolne na kółkach – rankingi i opinie

Najlepszy tornister szkolny na kółkach

Ostatnio aktualizowane: 16.11.19

 

Jaki tornister szkolny na kółkach wybrać?

 

Jednym z najważniejszych elementów szkolnej wyprawki jest tornister. To w nim znajdą się wszystkie książki, drugie śniadanie, piórnik oraz inne przedmioty, które każde dziecko potrzebuje do szkoły. Dlatego tornister powinien spełniać pewne kryteria. Jakie to kryteria? Przyjrzyjmy się im bliżej w poniższym poradniku.

Wiele osób decyduje się na tornister z kółkami. Warto się w niego zaopatrzyć, ponieważ dziecko musi czasem wziąć bardzo wiele przedmiotów do szkoły, co może sprawić, że torba stanie się za ciężka. Kółka sprawią, że transportowanie tornistra będzie znacznie łatwiejsze.

Najlepszy tornister szkolny na kółkach w 2019 roku ma wiele przegródek. W środku powinna znajdować się główna (największa) kieszonka. To właśnie w niej mają zmieścić się wszystkie książki i zeszyty. Z kolei w mniejszej  przegródce dziecko może umieścić śniadanie i piórnik. Kieszonki na zewnątrz mogą służyć do umieszczenia w nich mniejszych przedmiotów, jak klucze albo przybory szkolne. Koniecznie sprawdź również, czy przegrody mają dobrze wykonane zamki, które się nie zacinają.

Warto również zaznaczyć, że najlepsze tornistry szkolne na kółkach nie są ciężkie. Najlepiej, aby ich waga nie przekraczała 2,5 kg. Przedmioty, jakie dziecko nosi do szkoły stosunkowo dużo ważą. Maluch ciągnący ciężki tornister może narazić się na uszkodzenia stawów. Dlatego właśnie wybierzmy dla niego jak najlżejszy plecak.

Jeżeli chodzi o wykonanie, to najlepiej wybrać model poliestrowy. Poliester to materiał, który nie dopuści do tego, aby plecak przemókł. Tym samym książki oraz inne rzeczy są bezpieczne w środku. Poliester jest również mocny, więc na plecaku nie powstaną nieestetyczne dziury.

Ważna jest również wygoda dziecka. Dokładnie sprawdź, czy uchwyt, za który dziecko będzie ciągnąć tornister jest dobrze wyprofilowany. Niemniej jednak najbardziej istotne są kółka, które powinny być odpowiednio zwrotne, a także pozwalały maluchowi na swobodne prowadzenie tornistra.

 

 

Tornistry szkolne na kółkach – ranking

 

 

Skip Hop ZOO Pszczółka 

 

Skip Hop ZOO Pszczółka to tornister szkolny, który zadowoli wiele maluchów. Na początku skupmy się na designie. Plecak jest żółty, lecz ma czarne motywy. Całość przypomina dużą, uśmiechniętą pszczołę. Jaskrawe kolory oraz ciekawy design sprawią, że model z pewnością będzie atrakcyjny dla dziecka.

Należy również wspomnieć, że tornister bardzo łatwo się przenosi. Jest on wyposażony w dobrze wyprofilowaną rączkę, której ciągnięcie z pewnością nie sprawi maluchowi trudności. Z kolei kółka ułatwiają transport. Materiały nie zawierają toksycznych substancji, więc model jest bezpieczny dla dziecka. Tornister ma kilka kieszonek, które pomogą w szybkim poukładaniu należących do malucha przedmiotów.

Wymiary plecaka to: 40 cm x 30 cm x 14 cm. Produkt jest również wyposażony w pasek na ramię, który można swobodnie regulować. Rodzice uważają, że plecak łatwo się przenosi – nie sprawia to problemu maluchowi. Plecak ciekawie się prezentuje i może być używany zarówno do szkoły, jak i na wycieczki.

 

 

 

 

Oops Jeż 3100324 

 

Chcielibyśmy zaprezentować Oops Jeż 3100324. Jest to wytrzymały, lecz jednocześnie lekki tornister. Dlatego przedmioty umieszczone w środku są zabezpieczone przed zniszczeniem. Jednocześnie produkt jest na tyle lekki, aby dziecko nie miało problemu z przenoszeniem go.

Na zewnątrz model jest wykonany z pianki EVA. Z kolei wewnątrz jest tkanina poliestrowa. Takie połączenia gwarantuje nam, że plecak posłuży dziecku dłużej niż jeden rok. Rączka modelu jest wykonana z aluminium. Ma ona dwa poziomy regulacji, więc możemy swobodnie dopasować ją do preferencji malucha, i dodatkowo jest pokryta gumą.

Kółka tornistra mają solidne łożyska i dlatego bardzo płynnie poruszają się na każdej powierzchni. Wymiary tornistra to: 30 cm x 30 cm x 20 cm. W środku znajdziemy kilka kieszonek, które pomogą dziecku posegregować wszystkie przedmioty. Rodzice zauważyli, że plecak jest solidnie wykonany. Oprócz tego uważają oni, że transport plecaka (dzięki dobrym kółkom) z pewnością nie będzie stanowił problemu.

 

 

 

 

Paso 81997E 

 

Paso 81997E to solidny tornister szkolny na kółkach w dobrej cenie, który dziecko może nosić od pierwszych dni szkoły. Jest on wykonany z poliestru, czyli wodoodpornego materiału. Mamy więc pewność, że zapakowane do środka książki oraz drugie śniadanie będą bezpieczne. Poliester rzadko również ulega rozerwaniu.

Rączka plecaka jest dobrze wyprofilowana, dlatego ciągnięcie tornistra nie sprawi dziecku trudności. Różnokolorowy design zachęca malucha do noszenia plecaka oraz samodzielnego pakowania go. Dziecku pomogą w tym liczne przegródki umieszczone wewnątrz oraz na zewnątrz produktu. Wszystkie kieszenie, oprócz siatki na boku, są zamykane na zamek.

Wymiary plecaka to: 45 cm x 29 cm x 24 cm. W tornistrze jest wystarczająco dużo miejsca, aby włożyć do niego grube książki oraz zeszyty. Kółka są solidnie wykonane, a dziecko może nimi swobodnie skręcać. Rodzice uważają, że prezentowany produkt dobrze sprawdza się podczas codziennych marszów do szkoły oraz wycieczek. Poza tym zdaniem Internautów zamki są dobrze wykonane.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status