Najlepszy plecak szkolny dla chłopców piłkarski

Ostatnio aktualizowane: 18.02.20

 

Jaki plecak szkolny dla chłopców piłkarski wybrać?

 

Plecak szkolny to najważniejszy element wyprawki szkolnej. Codzienny bagaż powinien być wygodny. Jednak co to dokładnie oznacza w praktyce? Na to pytanie odpowiedzi szukają tysiące rodziców. Zastanawiając się nad zakupem odpowiedniego plecaka sugerujemy się wyglądem, zwracamy uwagę na jego cechy prozdrowotne i parametry ogólne. W poniższym poradniku postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania nurtujące rodziców.

 

 

Najlepszy piłkarski plecak szkolny dla chłopców w 2020 roku ma solidne szelki oraz dobrze wyprofilowane plecy. Pierwszy z elementów powinien być dostatecznie szeroki i miękki, natomiast drugi zawsze musi być sztywny. O tej zasadzie należy pamiętać przy zakupie plecaka dla chłopców, niezależnie od ich wieku. Ważną kwestią jest także waga tornistra, normy europejskie wskazują, że bagaż nie powinien być cięższy niż 1400 g. Natomiast ciężar spakowanego plecaka nie może przekraczać 10% wagi dziecka. Dbając o bezpieczeństwo dziecka musimy wybrać torbę z  odblaskami, których powierzchnia powinna być duża i wyraźna.

Dużą ilość komór, pojedynczych przegród, kieszonek, a także wytrzymałe dno mają najlepsze piłkarskie plecaki szkolne dla chłopców, co pozwala zachować większy porządek. Ważne, aby dodatkowo we wnętrzu (lub na zewnątrz) tornistra znajdowała się kieszeń na butelkę i organizer. Przydatna okazuje się też wygodna rączka do noszenia plecaka. Bagaż szkolny powinien być dostosowany do wzrostu i wieku użytkownika, tak aby idealnie przylegał do jego pleców. Ciekawym rozwiązaniem jest pas piersiowy i biodrowy, który sprawia, że masa plecaka rozkłada się bardziej równomiernie i odciąża kręgosłup. Pamiętajmy, że plecy dziecka tak są przeciążony poprzez ciężkie przybory.

Wygląd plecaka to kwestia, której nie można pominąć przy zakupie. Każdy z chłopców chciałby mieć tornister w barwach swojego ulubionego klubu czy wzory identyfikujące go z ulubionym sportem. Dlatego przed zakupem warto zapytać naszą pociechę, komu kibicuje. Należy jeszcze dodać, aby materiały, z których wykonany jest plecak były trwałe i wysokiej jakości, najlepiej nieprzemakalne.

 

 

Plecaki szkolne dla chłopców piłkarskie – Ranking

 

 

Herlitz Bliss Soccer 

 

Sportowy plecak szkolny Herlitz Bliss Soccer jest wykonany z miękkiego materiału. Ma także stabilną podstawę z nóżkami z tworzywa sztucznego oraz usztywniony przód. Innowacyjny system Ergo ES pozwala dopasować szkolny bagaż do wzrostu dziecka oraz zapewnia pionową, trójstopniową regulację wysokości. Ponadto plecak ma podwójnie regulowane szelki, odpowiednio wyprofilowane plecy – wykonane z materiału przepuszczającego powietrze, co zapewnia optymalny komfort i wysoki poziom elastyczności.

W swoich opiniach rodzice chwalą wagę plecaka wynoszącą ok. 900 g – po zapakowaniu książek dziecko będzie miało mniej obciążony kręgosłup. Plecak jest głęboki – 18 cm, ma 1 dużą i przestronną przegrodę główną zintegrowaną z podwójną przegrodą na książki i dodatkową 1 kieszeń przednią z zamknięciem na zamek błyskawiczny. Do wykorzystania są także dwie boczne kieszonki, do których możemy spakować dziecku butelkę z wodą. Całość sprawia, że mamy bardzo dużo miejsca na wszystkie szkolne przybory, które możemy ułożyć tak żeby ciężar był równomiernie rozłożony.

 

 

 

 

Astra Fc Barcelona 5

 

Plecak szkolny Astra Fc Barcelona 5 to idealna propozycja dla każdego młodego fana klubu FC Barcelona. Bagaż szkolny jest bardzo praktyczny – dno ma wzmocnione gąbką, w efekcie sprawdzi się zarówno w szkole, jak i na zajęciach dodatkowych. Ten najważniejszy element wyprawki szkolnej jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, które należy czyścić ręcznie w temperaturze 30 st. C.

Plecak ma dwie duże komory i bez problemu pomieści format A4. Trzy kieszenie zewnętrzne to miejsce na butelkę z napojem, a dodatkowym atutem są przegródki w przedniej części kieszeni, gdzie spokojnie zmieścimy wszystkie szkolne przybory. Ozdobne, dwukierunkowe suwaki w barwach klubu dają możliwość szybkiego dostępu do wnętrza plecaka.

Internauci doceniają profilowane gąbką plecy, które są wykonane z oddychającego materiału. Szelki są regulowane, szerokie i miękko wyściełane. Dodatkowo udogodnieniem dla chłopców jest wszyty, wygodny uchwyt do przenoszenia tornistra w dłoni.  

 

 

 

 

Derform 15 B Piłka 11 Pl15Bpi11 

 

Tornister szkolny Derform 15 B Piłka 11 Pl15Bpi11 wykonany jest z najwyższej jakości, nieprzemakalnych materiałów. Ten piłkarski plecak szkolny dla chłopców w dobrej cenie jest bardzo lekki, jego waga to niespełna 700 g, a dobrze wyprofilowane, usztywnione i wyłożone gąbką plecy skutecznie odciążą kręgosłup naszego dziecka. Szelki tornistra również wyściełane są gąbką, a ich regulacja długości dodatkowo podnosi komfort użytkowania.  

Wśród opinii konsumentów najczęściej możemy znaleźć te, które chwalą wnętrza plecaka. Ma on dwie duże komory, jedną kieszeń przednią, oraz dwie boczne, elastyczne kieszenie z siatką na napoje. Na szelkach plecaka, a także na przedniej kieszeni umieszczone są elementy odblaskowe poprawiające widoczność dziecka w nocy. Tornister ma także uchwyt materiałowy ułatwiający przenoszenie, a także suwaki zakończone dekoracyjnymi przywieszkami.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status