Najlepszy piórniki Herlitz

Ostatnio aktualizowane: 24.01.20

 

Jaki piórnik Herlitz wybrać?

 

Przyborem, który na pewno okaże się niezbędny w czasie roku szkolnego jest piórnik. To dzięki niemu, malec będzie mógł przechowywać wszystkie kredki i flamastry w jednym miejscu, tak, by się nie zgubiły. Niestety, wybór takiego produkty, jest znacznie trudniejszy, niż by się wydawało. Dlatego zachęcamy do przeczytania poniższego poradnika, z którego dowiesz się, na co zwrócić uwagę w czasie zakupów oraz jakie cechy powinien mieć najlepszy piórnik Herlitz w 2020 roku.

 

 

Zanim jednak przejdziemy do porad, warto zwrócić uwagę na samą markę, której produkty polecamy. Firma Herlitz od wielu lat zajmuje się produkcją i dystrybucją artykułów papierniczych. W swojej ofercie producent posiada eleganckie i dobrze wykonane zeszyty, długopisy, segregatory, plecaki oraz pióra.

Wybierając piórnik dla naszego dziecka powinniśmy przede wszystkim kierować się jego wiekiem. Maluszki, które dopiero rozpoczynają swoją edukację często potrzebują wielu kredek, flamastrów oraz ołówków, dlatego najlepsze będą dla nich duże modele. Zupełnie inaczej jest, w przypadku uczniów 4 klasy czy liceum, gdyż ich potrzeby są znacznie mniejsze.

Zwróćmy szczególną uwagę na piórniki dla pierwszoklasistów. Dla takich dzieci polecamy bogato wyposażone zestawy, w których znajdziemy nie tylko długopis, ale też kredki, linijki, gumki, flamastry czy podkreślacze. Wynika to z tego, że na początkowym etapie edukacji, wiele zajęć szkolnych polega na kolorowaniu i rysowaniu.

Najlepsze piórniki Herlitz nie powinny zbyt dużo ważyć. Pamiętaj, że szkolny plecak malca pełen jest książek i zeszytów, które nie są najlżejsze. Jeśli dodamy do tego kolejny, ciężki produkt, bardzo obciążymy plecy pociechy. Pamiętaj też, że bardzo duże modele nie są najlepszym rozwiązaniem, gdyż zabierają bardzo dużo miejsca w tornistrze.

Koniecznie sprawdź, z jakiego materiału wykonano produkt, który chcesz kupić dla malca. Do wyboru masz kilka tkanin. Pierwszym rodzajem są tworzywa sztuczne, z których najczęściej wyrabia się duże, prostokątne i wielopoziomowe piórniki dla dzieci.  Alternatywą są modele metalowe, przeznaczone raczej dla starszych dzieci, gdyż nie zmieścimy w nich wielu przyborów. Trzecim rodzajem są piórniki typu tuba, które wykonuje się z naturalnych materiałów (czasem z domieszką tworzywa sztucznego). Są one dość eleganckie, jednak wymagają regularnego prania.

 

 

Piórniki Herlitz – ranking

 

 

Herlitz El Smileyworld Rainbow

 

Model Herlitz El Smileyworld Rainbow to potrójny piórnik. Produkt wyróżnia się kolorowym designem. Na przedniej i tylnej części znajduje się nadruk z uśmiechniętymi buźkami w różnych barwach. Z kolei dwa zewnętrzne zamki są kolorze czarnym, zaś środkowy w żółtym.

Atutem piórnika jest jego duża pakowność. Każda z części przeznaczona jest do innych produktów. W pierwszej kieszeni znajdziesz niezbędne przybory, takie jak gumka, linijka o długości 16 cm, 2 ołówki, 1 długopis i kątomierz. Następna część przeznaczona jest na 8 kredek, a ostatnia na 14 flamastrów. Wszystkie te elementy zostały przetestowane zanim trafiły na sklepowe półki, dzięki czemu zaraz po zakupie, przybory są gotowe do użytku. Piórnik wykonano z tworzywa sztucznego, które odporne jest na zalania. Do tego, grafikę ochroniono specjalną powłoką, która umożliwia rysowanie po niej.

Powodem, dla którego tak wiele dzieci zdecydowało się na zakup modelu są jego duże rozmiary. We wnętrzu produktu zmieści się wiele przyborów, zatem maluch będzie gotowy na każdą sytuację w klasie.

 

 

 

 

Herlitz Smart Boys

 

Model Herlitz Smart Boys to ładny piórnik, który składa się z 2 części. Ze względu na to, że dominującym kolorem jest granatowy, a na nadruku na przedniej stronie jest samochód, sprzęt ten dedykowany jest raczej dla chłopców.

Atutem prezentowanego piórnika jest to, że posiada we wnętrzu pełne wyposażenie. Każda z części zapinana jest osobno na zamek, więc żaden z przedmiotów Ci nie wypadnie. We wnętrzu znajdziesz 8 kredek i 8 flamastrów. Zaś w pierwszej przegrodzie ułożono 2 ołówki HB, długopis, gumkę, temperówkę, linijkę oraz ekierkę. Sprawia to, że zawsze będziesz mieć do nich łatwy dostęp.

Piórnik został wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Dzięki temu model jest odporny na uszkodzenia, a co więcej, materiał chroni go przed zalaniem. Tkanina jest bardzo trwała, więc nie obawiaj się, że na skutek przetarcia zostanie ona przerwana. Jednak największą zaletą jest to, że rysowanie po przedniej grafice jest bardzo trudne. Wiele dzieci doceniło dużą pakowność piórnika oraz jego ładny design.

 

 

 

 

Herlitz Smart Ballerina

 

Uroczy, różowy piórnik Herlitz Smart Ballerina to model z jedną przegrodą, który jest rozkładany. Sprzęt został wyposażony w dwa wyciągane skrzydła. Na przedniej stronie piórnika widnieje niewielki nadruk z baletnicą, którą otaczają białe płatki śniegu, kwiaty oraz gwiazdki. Ze względu na dużą ilość różowego koloru, zarówno po zewnętrznej, jak i wewnętrznej stronie, sprzęt ten dedykowany jest raczej dla dziewczynek.

W centralnej części zostały ulokowane kredki (10 sztuk), 1 długopis z niebieskim wkładem, temperówka oraz gumka. Dodatkowo we wnętrzu, na jednym ze skrzydeł, znajdziesz też 14 flamastrów. Na drugim umieszczono przybory geometryczne, takie jak linijka i ekierka. Dużym atutem jest specjalna, przezroczysta kieszeń, w której możemy umieścić plan lekcji. Taka konstrukcja produktu zapewnia bardzo łatwy dostęp do wszystkich przyborów. Równocześnie model nie zabiera zbyt dużo miejsca w plecaku, co jest dodatkową zaletą. Cały produkt jest zapinany na zamek błyskawiczny, więc żaden element wyposażenia nie wypadnie.

Bogate wyposażenie spodobało się wielu rodzicom. Dzieci z kolei, były zadowolone z ładnego designu tego modelu. Dlatego ten piórnik Herlitz w dobrej cenie, to ciekawy element wyprawki dla pierwszoklasisty.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status