Najlepsza walizka dla dzieci Trunki

Ostatnio aktualizowane: 09.07.20

 

Jaką walizkę dla dzieci Trunki wybrać?

 

Dla wielu rodziców spakowanie swoich maluchów to nie lada wyczyn, bowiem dzieci lubią zabierać na wakacje swoje ulubione zabawki. Z tego powodu warto zainwestować w specjalną walizkę dla najmłodszych, w której każda pociecha będzie mogła przechowywać swoje skarby. Niestety, niewielu rodziców wie, jak zakupić dobrej jakości produkt, tak by przypadł on do gustu maluchowi, a jednocześnie był funkcjonalny. Jeśli należysz do takiej grupy opiekunów, to polecamy Ci lekturę naszego poradnika. Dowiesz się z niego, jakie są najlepsze walizki dla dzieci Trunki i jak je znaleźć. W artykule zamieściliśmy też niewielki ranking, w którym opisaliśmy trzy ciekawe modele tego producenta.

Marka Trunki jest znanym producentem, który wprowadził na rynek wiele kolorowych walizek na kółkach, dedykowanych dla najmłodszych. Wszystkie oferowane sprzęty mają ciekawe kształty i kolory, dzięki czemu przyciągają uwagę maluchów. Produkty wykonano z wysokiej jakości materiałów, które są w pełni bezpieczne dla dzieci.

Zakup walizki dla malucha nie jest prosty, bowiem musimy wybrać model, który będzie kompromisem między pakownością, a eleganckim designem. Obecnie na rynku znajdziemy wiele walizek, które swoim wyglądem przypominają zwierzęta hodowlane. Jeśli chcesz, aby Twój maluszek sam nosił swoje zabawki, polecamy Ci inwestycję w kolorowy model o ciekawym designie, który zaciekawi dziecko.

Równocześnie, najlepsza walizka dla dzieci Trunki w 2020 roku powinna być w stanie zmieścić wszystkie skarby Twojej pociechy. Niestety, bardzo pakowne modele są również na ogół ciężkie, a jak wiesz mały szkrab nie będzie w stanie sam ciągnąć takiego modelu. Z tego powodu zalecamy kupno walizki o pojemności do 10 l.

Zapewne wielu opiekunów zastanawia się, jakie produkty są lepsze – na dwóch kółkach czy czterech. W tym poradniku chcielibyśmy zalecić wybranie drugiego typu walizek. Wynika to z tego, że dzieci dysponują dużo mniejszą siłą niż dorośli. Dlatego wypchane po brzegi modele łatwiej będzie im pchać, gdy będą miały 4 kółka.

 

 

Walizki dla dzieci Trunki – ranking

 

 

Trunki Tru-P061

 

Jeśli chcesz sprezentować swojemu maluchowi elegancką walizkę o kolorowym wzorze, polecamy Trunki Tru-P061. Model jest różowy i wyglądem przypomina zwierzątko, dzięki czemu malec na pewno będzie chciał z niego korzystać.

Dużą zaletą prezentowanego sprzętu jest to, że jeździ on na 4 kółka. Sprawia to, że nawet, gdy Twoja pociecha w pełni załaduje produkt, łatwo będzie jej go pchać. Pojemność sprzętu wynosi 18 l, zatem maluszek zmieści w nim wszystkie swoje skarby. Obudowa została wykonana z wysokiej jakości plastiku, który nie odkształca się. Co więcej, materiał ten jest bardzo lekki, więc zapakowana walizka nie powinna ważyć więcej niż 50 kg. Dodatkowo, produkt posiada wygodne, dobrze wyprofilowane rączki, które pozwalają na wygodne jego pchanie.

Największym atutem, który posiada ta walizka dla dzieci Trunki w dobrej cenie, to specjalne siedzenie, na którym malec będzie mógł odpocząć. Posiada ono gumowe wykończenia, co zapewnia wygodę. Równocześnie, za sprawą doczepionych rogów dziecko ma zapewnioną stabilność.

 

 

 

 

Trunki Kucyk Bluebell 0185

 

Model Trunki Kucyk Bluebell 0185 to bardzo ciekawa i kolorowa walizka, przeznaczona dla najmłodszych. Swoim kształtem sprzęt przypomina kucyka w kolorze fioletowym z różowymi dodatkami.

Za sprawą 4 kółek bardzo prosto jest pchać prezentowany produkt. Jednak największą zaletą prezentowanego modelu jest to, że posiada on specjalne siedzisko dla dziecka. Dzięki temu zmęczony maluch może odpocząć. Wygodę i bezpieczeństwo gwarantują specjalne uchwyty w kształcie rogów. Pojemność walizki wynosi 18 l, zatem dziecko zmieści w niej wszystkie swoje ulubione zabawki oraz skarby. Obudowę wykonano z wysokiej jakości plastiku, który jest bardzo lekki. Sprawia to, że pchanie sprzętu nie sprawi dziecku problemu.

W opiniach konsumentów przewija się informacja, że miękkie, gumowe wykończenia są bardzo wygodne. Co więcej, wewnątrz modelu znajdują się specjalne pasy, które utrzymują nieruchomo ładunek. Poza tym dzięki kolorowemu designowi walizki, maluchy chętnie z niej korzystają podczas wakacyjnych wyjazdów. Dodatkowo do modelu dołączono ładny identyfikator.

 

 

 

 

Trunki TRU0109

 

Specjalnie dla dzieci, które lubią kolorowy design, marka Trunki przygotowała model Trunki TRU0109. Jest to bardzo ładna walizka w kolorze błękitnego nieba, dodatkowo przyozdobiono ją wzorem tęczy, motyli, słońca i chmurek. Kształtem produkt przypomina jednorożca, zatem malec na pewno będzie chętnie sięgał po prezentowany model.

Produkt jest bardzo pojemny, bowiem jego ładowność to aż 18 l, co oznacza, że maluszek zmieści w środku wszystkie swoje ulubione zabawki. We wnętrzu walizki zamontowano specjalną blokadę, która utrzymuje rzeczy w nieruchomej pozycji. Obudowa modelu jest wykonana z wysokiej jakości plastiku, który jest bardzo wytrzymały. Dzięki temu ciężko go zarysować. W momencie, gdy nie podróżujesz, walizka może posłużyć dziecku jako pojazd do poruszania się. Bowiem posiada wygodne siedzenie. Z kolei róg jednorożca stanowi wygodny uchwyt, który zapewnia stabilizację.

Zdaniem konsumentów prezentowany model jest nie tylko wygodny, ale i bardzo dobrze się prezentuje. Z tego powodu, wielu rodziców zakupiło swoim malcom ten oto produkt.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status