Najlepsza choinka sztuczna ubrana

Ostatnio aktualizowane: 15.10.18

 

Jaką choinkę sztuczną ubraną wybrać

 

Nie każdy lubi ubieranie choinki i wiele osób nie ma na to czasu, ale trudno jest nam sobie wyobrazić dom w grudniu bez takiej ozdoby. Niezależnie od kręgu kulturowego, choinka stała się symbolem grudnia. Kojarzy nam się z miłym, rodzinnym czasem. Jak więc cieszyć się pięknym drzewkiem, którego dekoracją nie musimy się przejmować? Odpowiedzią są sprzedawane w sklepach produkty sztuczne. Mają one komplet dekoracji, często zamontowanych na stałe. Takie wygodne rozwiązanie to coraz popularniejszy wybór. Jeśli zastanawiasz się, jakie cechy ma najlepsza ubrana sztuczna choinka w 2018 roku, zapraszamy Cię do dalszej części artykułu.

 

 

 

Pierwsza decyzja na etapie wyboru choinki dotyczy wielkości drzewka. Gotowe produkty dostępne są w wersji dużej i małej. Wysokie modele mają ok. 150 cm – 180 cm, a niskie 30 cm. Jeśli masz małe dziecko lub zwierzę i chcesz ustawić drzewko poza jego zasięgiem, wybierz niski produkt do postawienia na szafce.

Chociaż choinka kojarzy nam się z zielenią, wielu producentów oferuje też białe produkty. Wyglądają one bardzo estetycznie i nowocześnie. Jeśli chcesz nieco odejść od tradycji, to będzie dobry wybór. Oświetlenie jest obowiązkowym elementem drzewka. Polecamy Ci produkty z lampkami LEDowymi, które pobierają niewiele prądu. Jeśli wybierzesz drzewo ze zwykłym oświetleniem, Twoje rachunki w okresie świątecznym mogą wzrosnąć.

Warto przyjrzeć się, jak przytwierdzono elementy dekoracyjne, zwłaszcza gdy masz dzieci i zwierzęta, które mogą je ściągnąć. Jeśli będą odpadać, Twoje drzewo nie będzie wyglądać zbyt atrakcyjnie. Na rynku znajdziemy także bardzo nowoczesne produkty, które mają wbudowane głośniki i pozwalają nam na słuchanie świątecznych piosenek.

Nie bez znaczenia jest jakość materiałów i stabilność konstrukcji. Konsumenci uważają, że najlepsze ubrane sztuczne choinki to takie, które są atestowane i mają odpowiednią, wspartą konstrukcję. Opierają się na specjalnym drewnianym lub metalowym stojaku, lub jak w przypadku małych drzewek są umieszczone w niewielkiej doniczce.

 

 

Choinki sztuczne ubrane – Ranking

 

 

vidaXL LED 150 cm 

 

VidaXL LED 150 cm to piękna, zielona choinka o wysokości 150 cm. Ma ona aż 170 gałązek, na których znajdziemy 28 lampek LEDowych świecących w 7 kolorach. Produkt wykonany jest z włókna szklanego i metalu, dlatego jest uważany za bardzo solidny.

To piękne drzewko świąteczne z kolorowymi, mieniącymi się światełkami może stanowić wyjątkową ozdobę każdego wnętrza. Ustawisz je w domu, biurze czy sklepie. Ponieważ choinka nie jest dodatkowo przystrojona, możesz sam dobrać do niej elementy dekoracyjne.

Wiele osób uważa, że to doskonały wybór, bo drzewko ma przytwierdzone światełka, których nie trzeba każdego roku zdejmować i ponownie nakładać, co minimalizuje ilość pracy, jaką musimy włożyć w dekorowanie swojego domu. Składanie choinki też nie jest problematyczne. Znajdujący się w zestawie stojak i pozostałe elementy szybko ze sobą połączymy.

Wiele osób uważa, że VidaXL LED 150 cm to doskonała inwestycja na długie lata. Drzewko jest rozbudowane, ma dużo igieł i przez to świetnie się prezentuje. Nawet po kilku sezonach wciąż możemy mieć piękną, świąteczną dekorację.

 

 

 

 

oneConcept Everwhite 180 LED

 

Jeśli chcesz zrobić wrażenie na domownikach i swoich gościach, koniecznie kup produkt oneConcept Everwhite 180 LED. Jest to duża, bo aż 180 cm choinka z symulacją sypiącego śniegu. Taka ozdoba będzie stanowić piękny, świąteczny dodatek do Twojego domu. Z całą pewnością zaskoczy nie tylko dzieci, ale też wszystkich dorosłych.

Komplet składa się z choinki, 30 częściowego zestawu złotych i czerwonych ozdób oraz oświetlenia LED. Wszystkie elementy zestawu są nie tylko dobrze wykonane, ale też ładnie się prezentują.

Jak to się dzieje, że z choinki pada śnieg i można regulować jego intensywność, a także odsłuchiwać kolędy? Prezentowane drzewko ma system wentylacji, który transportuje kulki śnieżne przez pień do czubka drzewa. Te następnie spadają do parasola znajdującego się na dole choinki. Potem z powrotem wracają do pnia. Konsumenci bardzo pozytywnie odnoszą się do tej funkcji, jednocześnie podkreślając, że padający śnieg jeszcze piękniej wygląda, gdy towarzyszą mu kolędy. Drzewko ma głośnik z którego wypływają dźwięki takich hitów, jak Jingle Bells.

 

 

 

 

Jysk Choinka Midgard W33 Z 5 Led Mix

 

Jeśli szukasz czegoś niewielkiego, odpowiedniego do ustawienia na biurku lub na stoliku w salonie Twojej uwadze polecamy JYSK Midgard W33 Z5 LED MIX. Prezentowany produkt to malutka choinka o wysokości 33 cm. Ma ona średnicę zaledwie 16 cm, więc nie będzie Ci przeszkadzać na biurku.

Prezentowany model został wykonany z PE (polietylen) i polipropylenu. Jakość użytych do produkcji materiałów jest bardzo dobra, więc drzewko będzie zdobić Twoje wnętrza przez długi czas.

Choinka ozdobiona jest pięcioma, pięknie świecącymi żarówkami LED, które nie pobierają zbyt dużo prądu. Jest to model zasilany trzema bateriami, więc nie musisz go ustawiać blisko kontaktu.

Wiele osób podkreśla, że jest to bardzo atrakcyjna ubrana sztuczna choinka w dobrej cenie, którą warto kupić. Jest subtelną propozycją dekoracyjną w okresie świątecznym.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...