Najlepsza choinka sztuczna na pniu

Ostatnio aktualizowane: 08.05.21

Ta strona utrzymuje się dzięki czytelnikom. Kiedy robisz zakupy za pośrednictwem naszych linków, otrzymujemy niewielką prowizję. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o nas.

 

Choinka sztuczna na pniu – Przewodnik zakupowy, ranking i test

 

Wybór odpowiedniej sztucznej choinki to duże wyzwanie szczególnie dlatego, że każdemu zależy na tym, aby zakupione drzewko wyglądało, jak najbardziej naturalnie. Użytkownicy polecają model Premium o wysokości 180 cm wykonany z połączenia naturalnego i syntetycznego materiału. Korona choinki zrobiona jest z niepalnego PVC w kolorze ciemnozielonym. Naturalny pień sosnowy jest osadzony na podstawie z tworzywa sztucznego, dzięki czemu drzewko można szybko ustawić na właściwym miejscu. Polecanym produktem jest także choinka diamentowa My Christmas Tree o wysokości 220 cm. Igliwie wykonane z folii PVC oraz giętkiego drutu o średnicy 2,5 mm pozwala na bogate przybranie. Gałązki ozdobione są masą perłową, imitują kryształki lodu, dzięki czemu drzewko wygląda bardzo naturalnie.  

 

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

Najlepszy produkt

Zalety

Drewniany pień z sosny jest poddany procesowi fumigacji, który zapobiega pojawianiu się szkodników przez wiele lat. Igliwie jest przyozdobione srebrzysto-kryształowymi dodatkami, które subtelnie odbijają światło z lampek. Gęste gałązki można formować w dowolne kształty.

Wady

Choinka sprzedawana wraz ze stojakiem wykonanym z tworzywa sztucznego wymaga dodatkowego wzmocnienia. Mocowanie pnia bezpośrednio do podstawy nie jest trwałe.

Podsumowanie

Sztuczna choinka z naturalnym pniem charakteryzuje się gęstą koroną w ładnym zielonym kolorze. Igliwie jest zakończone kryształkami, które odbijają światło z lampek, tworząc ciekawy efekt. Naturalny pień sosnowy ma średnicę 7-8 cm oraz wysokość 65 cm. Szerokość choinki wynosi 90 cm, wysokość korony 115 cm, a całości 180 cm.

Drugi wybór

Zalety

Sztuczna choinka z gęstym igliwiem pomalowanym na końcach na kolor biały imitujący śnieg leżący na gałązkach. Sosnowy pień jest odpowiednio wysuszony, jednak zachowuje optymalną wilgotność, aby kora nie odpadała. Wewnątrz pnia znajduje się metalowy wkład ułatwiający dopasowanie wszystkich elementów.

Wady

Wysoka na 220 cm sztuczna choinka wymaga stabilnej podstawy. Stojak dołączony do zestawu nie zapewnia odpowiedniej podpory i wymaga dodatkowego wzmocnienia w miejscu łączenia się pnia z podstawą.

Podsumowanie

Sprzedawana na naturalnym pniu z drewna sosnowego choinka ma wysokość wynoszącą aż 220 cm. Średnica drzewka to 90 cm, dzięki czemu nie ma problemu ze znalezieniem odpowiedniego miejsca. Sosnowy pień ma wysokość 80 cm i jest osadzony na podstawie wykonanej z tworzywa sztucznego.

Rozważ też

Zalety

Drzewko składa się z trzech elementów przesyłanych w kartonie osobno. Rozłożenie choinki wymaga poświęcenia dosłownie kilku minut. Naturalny pień z drewna sosnowego ma odpowiednią wilgotność, dzięki czemu kawałki kory nie odpadają. Grube gałązki nie uginają się pod ciężarem ozdób wykonanych ze szkła lub ceramiki.

Wady

Do gałązek sztucznej choinki na stałe przyklejono szyszki, które mają stanowić element dekoracyjny. Niektórym osobom nie przypadło to do gustu.

Podsumowanie

Drzewko o całkowitej wysokości 160 cm ma końcówki gałązek pokryte drobnymi, białymi kryształkami, które przypominają zmrożony śnieg. Korona ma wysokość 100 cm, a naturalny pień 60 cm. Szerokość samej podstawy wynosi 36 cm, a korony w najszerszym miejscu 55 cm. Ilość gałązek liczy aż 137 sztuk.

 

 

Jaką choinkę sztuczną na pniu wybrać?

 

Wbrew pozorom, sztuczna choinka nie zawsze prezentuje się gorzej, niż żywa. Często wygląda ona znacznie lepiej, a dodatkowo nie gubi igieł, dlatego nie musimy ich sprzątać (co czasem okazuje się dość trudne). Ponieważ w sklepach można znaleźć wiele różnych modeli, wybór dobrej jakości produktu bywa kłopotliwy. Poniższy poradnik z kilkoma wskazówkami z pewnością ułatwi Ci zakup. Na jego końcu umieściliśmy specjalny ranking 3 sztucznych choinek na pniu.

 

 

 

Sztuczne, świąteczne drzewko skrywa wiele zalet. Do jego podstawowych atutów należy zaliczyć m.in.: trwałość, łatwość w przechowywaniu i przystrajaniu bombkami czy światełkami. W przeciwieństwie do żywej choinki, ta sztuczna nie ma kłujących igieł, którymi możemy się skaleczyć. Poza tym nie jest ona pokryta żywicą, więc nie osiada na niej tak szybko kurz. Po zakończeniu bożonarodzeniowego okresu takie drzewko wystarczy owinąć folią lub zapakować w pudełko i schować do szafy.

Najlepsza sztuczna choinka na pniu w 2021 roku wygląda elegancko i wprowadza w domu prawdziwy, świąteczny nastrój. Obecnie mamy bardzo duży wybór tego typu produktów, dlatego pod względem designu z pewnością każdy z nas znajdzie coś dla siebie. Do wyboru mamy sztuczne jodły, świerki i sosny o różnej wysokości. Niektóre z nich są dostępne w kilku wersjach kolorystycznych, a więc nie tylko zielonej, ale i np. białej czy czarnej. Często takie choinki są oprószone sztucznym śniegiem lub już przybrane ozdobami, więc nie musimy już kupować bombek.

Robiąc zakupy powinniśmy zwrócić uwagę na rozmiar produktu. Choć większości z nas marzy się drzewko sięgające do sufitu, nie każdy może sobie na takie pozwolić. W tej kwestii wiele zależy od metrażu pomieszczenia. Do bardzo małego pokoju polecamy zakup niewielkiego modelu. Ustawienie bardzo dużej choinki mogłoby ograniczyć naszą swobodę ruchów. To często negatywnie wpływa na świąteczny nastrój domowników. Ciekawym rozwiązaniem w tym przypadku są np. drzewka przeznaczone do ustawienia na biurku czy półce. Nie zabierają one dużo przestrzeni, a jednocześnie ozdabiają pomieszczenie.

Najlepsze sztuczne choinki na pniu mają stabilny stojak oraz igliwie wykonane z wysokiej jakości materiału. Najlepiej w tej roli sprawdza się folia PCV. Gałązki powinny być uplecione na grubym drucie, inaczej po powieszeniu dużych i ciężkich ozdób ugną się i połamią. To z kolei sprawi, że na kolejne Boże Narodzenie ponownie będziemy musieli kupić świąteczne drzewko.

 

Sztuczne choinki na pniu – ranking

 

1. Choinka Sztuczna na Naturalnym Pniu 180 cm Premium

 

Gęsta i bardzo trwała sztuczna choinka  jest wykonana z dbałością o każdy szczegół. Igliwie zrobione z niepalnego materiału PVC sprawia, że korona wygląda bardzo naturalnie. Ozdobiona sztucznym śniegiem i drobnymi kryształkami imitującymi lód wygląda, jak prawdziwa sosna diamentowa. Gałązki wykonane z drutu można dowolnie formować i układać. 

Sztuczne drzewko sprzedawane jest wraz ze stojakiem wykonanym z tworzywa sztucznego. Drewniany pień o wysokości 65 cm poddano procesowi fumigacji, który polega na usunięciu szkodników i zabezpieczeniu materiału przed ewentualnym pojawieniem się insektów. Wysokość drzewka wynosi 180 cm, a samej korony 115 cm. Szerokość stojaka to 45 cm, a całej choinki 90 cm. 

Osoby, które zakupiły model na naturalnym pniu zwracają uwagę na precyzyjne wykonanie oraz wygląd drzewka. 

Sztuczne drzewko sprzedawane wraz ze stojakiem oraz pniem wykonanym z naturalnego drewna sosnowego sprawia wrażenie naturalnej choinki pochodzącej z lasu. Wysokość korony wynosi 115 cm, a drewnianego pnia 65 cm. Całość ma wysokość wynoszącą 180 cm oraz szerokość 90 cm. 

Zalety 
Proporcje:

Drewniany pień ma 65 cm wysokości, a korona 115 cm wysokości, dzięki czemu całość wygląda bardzo naturalnie. 

Gęstość korony:

Zielona część ma wysokość 115 cm oraz szerokość 90 cm. Gałązki są gęsto rozmieszczone i można je swobodnie formować.  

Ozdoby:

Gałązki są zakończone kryształkami i sztucznym śniegiem imitującymi kawałki lodu. 

Impregnowany pień:

Drewniany pień poddano procesowi fumigacji polegającemu na eliminacji szkodników oraz ochronie przed insektami. 

Igliwie z PVC:

Choinka ma gęste igliwie wykonane z niepalnego PVC, co jest bardzo ważne, jeśli chodzi o bezpieczeństwo. 

Wady 
Stojak:

Stojak wykonany z tworzywa sztucznego wymaga wzmocnienia między pniem a podstawą. 

 

 

 

 

2. Choinka Diamentowa na Pniu Sztuczna 220 cm MyChristmasTree Premium

 

Wysoka choinka na naturalnym pniu jest odpowiednia do pomieszczenia o większej przestrzeni, gdzie niewielkie drzewko będzie słabo widoczne. Igliwie wykonane z dobrej jakości folii PVC w ciemnozielonym kolorze w połączeniu z sosnowym pniem wygląda bardzo naturalnie. Gałązki na drucie o grubości 2,5 mm pozwalają się formować, a końcówki igieł pomalowane na biało przypominają leżący śnieg. 

Drzewko ma 220 cm wysokości oraz naturalny pień o wysokości 80 cm. Korona choinki ma aż 140 cm wysokości, dzięki czemu można ją bogato ozdobić wedle upodobań. Drewniany pień jest odpowiednio wysuszony, jednak zachowuje optymalną wilgotność, która zapobiega odpadaniu kory. 

Konsumenci poszukujący wysokiej na ponad 2 metry choinki chętnie wybierają modele na naturalnym pniu, ponieważ zajmują znacznie mniej miejsca niż tradycyjne. 

Wysokie drzewko choinkowe o wymiarach 220 cm, wysokości oraz 90 cm szerokości ma koronę wykonaną z grubego drutu, oraz niepalnej folii PVC. Sosnowy pień jest odpowiednio wysuszony i wzmocniony metalowym wkładem ułatwiającym złożenie elementów. 

Zalety 
Ozdobne gałązki:

Końcówki gałązek przyozdobiono masą perłową, która wygląda jak kryształki lodu. 

Folia PVC:

Igliwie wykonano z niepalącej się folii PVC w kolorze ciemnozielonym. 

Pień sosnowy:

Drzewko wygląda bardzo naturalnie dzięki wykonanemu z sosny pniu. 

Trwałość:

Sztuczne igliwie przymocowano do drutu bardzo solidnie, dzięki czemu choinka nie gubi igieł. 

Wady 
Niestabilny stojak:

Podstawa wykonana z tworzywa sztucznego wymaga wzmocnienia w miejscu, gdzie sosnowy pień styka się ze stojakiem.

 

 

 

 

3. Choinka Sztuczna na Pniu Sosna Diamentowa 160 cm

 

Sztuczna choinka z ozdobnym igliwiem pokrytym białymi kryształkami wygląda, jak naturalne drzewko w zimie. Elementy dekoracyjne imitują szron oraz subtelnie odbijają światło z lampek choinkowych. Gałązki można bez przeszkód formować, dzięki zastosowaniu giętkiego drutu, który wytrzyma pod ciężarem ozdób wykonanych ze szkła lub ceramiki. 

Wysokość drzewka wynosi 160 cm, przy czym korona ma 100 cm, a podstawa tylko 60 cm. Takie proporcje sprawiają, że wygląda bardzo naturalnie. Szerokość u samego dołu korony wynosi 55 cm, a szerokość podstawy 36 cm. Ilość przymocowanych gałązek wynosi 137 sztuk. 

Konsumenci posiadający choinkę na naturalnym pniu o wysokości 160 cm zwracają uwagę na gęste igliwie, które można wygodnie formować. Do drzewka przymocowano szyszki stanowiące element dekoracyjny. 

Sztuczna sosna diamentowa na naturalnym pniu ma wysokość 160 cm. Gałązki można dowolnie układać w zależności od potrzeb oraz powiesić na nich ciężkie ozdoby. Drzewko sprzedawane jest wraz ze stojakiem oraz płótnem jutowym. 

Zalety 
Gęstość:

Liczba gałązek składających się na koronę wynosi 137 sztuk. 

Proporcje:

Korona ma wysokość 100 cm, a podstawa wraz z pniem 60 cm, dzięki czemu drzewko jest proporcjonalne. 

Pień:

Sosnowy pień o wysokości 60 cm sprawia, że choinka wygląda na naturalną. 

Wady 
Przymocowane szyszki:

Producent na stałe przymocował szyszki, które stanowią element dekoracyjny. Nie każdemu podoba się taka ozdoba.

 

 

 

 

Jak zrobić sztuczną choinkę na pniu?

 

Chcesz zachwycić swoich bliskich i zaproszonych do domu gości oryginalną choinką? Możesz samodzielnie zrobić sztuczne drzewko bożonarodzeniowe na pniu. Nie jest to zbyt trudne zadanie i nie wymaga artystycznych zdolności (choć bez wątpienia mogą się przydać). Sprawdź, jak krok po kroku wykonać sztuczną choinkę z prawdziwym pniem.

 

 

Zalety sztucznej choinki na pniu

Nie każdy z nas może postawić w swoim domu żywą choinkę na święta. Choć prawdziwe, świąteczne drzewko pięknie pachnie, to po kilku tygodniach trzeba je wyrzucić ze względu na obsypujące się igły. O sztucznych choinkach mówi się, że są ekologiczne, ponieważ nadają się do użytku przez kilka sezonów. Również samodzielnie zrobione drzewko na pniu można schować i wyjąć tuż przed kolejnym Bożym Narodzeniem. To doskonała dekoracja do domu i biura. Zaletą samodzielnie robionej choinki jest to, że możemy zdecydować o jej wysokości, w efekcie czego z pewnością zmieści się w wybranym miejscu. Ponadto do jej wykonania można zaangażować wszystkich domowników, w tym dzieci, co pozwoli miło i kreatywnie spędzić czas z bliskimi.

 

Potrzebne przedmioty

Przygotowując poprzednie części artykułu chcieliśmy podpowiedzieć, jaka sztuczna choinka na pniu jest polecana przez konsumentów. Jednak pomyśleliśmy, że samodzielnie zrobione drzewko może sprawić więcej radości domownikom i pozwolić wprowadzić do domu prawdziwą bożonarodzeniową atmosferę.

Aby własnoręcznie zrobić świąteczne drzewko musimy przygotować kilka niezbędnych przedmiotów. Podstawowym elementem jest pień, może być nim grubsza gałązka znaleziona w lesie lub parku. Nie trzeba jej intensywnie oczyszczać i zdzierać kory, gdyż wtedy z pewnością nie będzie uwalniała pięknego zapachu. Jeżeli pień będzie dodatkowo pokryty żywicą, wtedy spostrzeżenie, że bożonarodzeniowa choinka nie jest żywa nie będzie takie proste.

Do zrobienia drzewka będzie nam dodatkowo potrzebny: styropian wycięty na kształt stożka (w sklepach są gotowe, uformowane w ten sposób), mocny klej (np. nakładany na gorąco), sztuczne gałązki iglaków lub girlanda oraz farba w zielonym kolorze.

 

 

Robimy sztuczną choinkę na pniu – od czego zacząć?

Pierwszym krokiem do zrobienia efektownie wyglądającej choinki na pniu jest pomalowanie styropianowego stożka zieloną farbą. Dzięki temu uda nam się uniknąć białych prześwitów, które mogą pojawić się nawet po przyozdobieniu drzewka dużą ilością dekoracji. Następnie należy nabić stożek na pień. Aby go przy tym nie uszkodzić dobrze jest wykonać w nim otwór przy pomocy nożyczek lub ostrego nożyka (uważajmy, aby się nie skaleczyć). Kiedy korpus choinki jest już gotowy możemy zacząć przyklejać do niego naszykowane wcześniej gałązki, przykładowo świerku lub sosny. Czasami konieczne będzie ich przycięcie, choć nie należy z tym przesadzać. Różnej długości gałęzie pozwalają uzyskać kształt prawdziwej, rosnącej w lesie choinki.

 

Jak udekorować sztuczną choinkę na pniu?

Kiedy upewnimy się, że klej utrzymujący na miejscu gałązki lub girlandę jest już suchy, możemy przejść do udekorowania swojego drzewka. Osobom preferującym minimalizm polecamy ograniczenie się jedynie do światełek, zwłaszcza jeśli choinka nie jest za duża. Jeżeli ma to być bogato ozdobione drzewko, nie ma przeszkód, abyśmy sięgnęli po kolorowe bombki i łańcuchy. Dekoracje także możemy przygotować samodzielnie wykorzystując do tego kolorowe arkusze papieru, szyszki, wstążki itp. (ograniczeniem jest tak naprawdę nasza wyobraźnia). Na koniec możemy delikatnie spryskać końcówki gałązek sztucznym śniegiem, który będzie imitował szron. To sprawi, że choinka będzie bardziej realistycznie wyglądać i nikt od razu nie domyśli się, że jest sztuczna.

 

 

» Przejrzyj produkty z poprzednich lat

 


Produkty te nie są już dostępne

 

Sosna Diamentowa 220 cm

 

Choinka Sosna Diamentowa 220 cm wygląda bardzo realistycznie. Jej koronę umieszczono na naturalnym pniu, który pachnie lasem i pozwala stworzyć we wnętrzu wyjątkową atmosferę. Produkt mierzy 220 cm. Gałązki są pokryte gęstymi i długimi igłami, przycięto je na kształt stożka. Na ich końcach pięknie połyskują białe kryształki wyglądające, jak szron lub sopelki lodu.

Do drzewka dołączono prawdziwe szyszki, które podobnie jak pień, są pokryte naturalną żywicą. Produkt ma podstawę wykonaną ze stabilnego stelaża, która nie została zabetonowana w donicy. To sprawia, że choinka nie jest zbyt ciężka i w razie potrzeby możemy ją przesunąć w inne miejsce.

Drzewko jest wysokie i doskonale pasuje do salonu czy jadalni. Nie wymaga ono przyozdabiania dużą ilością bombek, gdyż nawet bez dekoracji świetnie wygląda we wnętrzu. Pień choinki przykryto jutowym workiem. Produkt wygląda tak, jakby został niedawno przyniesiony z lasu, ale w przeciwieństwie do prawdziwego drzewka nie gubi igieł.

Produkt Sosna Diamentowa 220 cm stoi na podstawie ze stabilnym stelażem. Choinka ma wysokość 220 cm. Drzewko zostało wykonane z dobrej gatunkowo folii PVC.

Zalety
Realistyczny wygląd:

Choinka wygląda, jak prawdziwa nie tylko ze względu na naturalny pień, ale też gęste, przycięte w stożki gałązki.

Nie wymaga wielu ozdób:

Nawet jeśli nie mamy dużej ilości bombek, na pewno uda nam się efektownie przyozdobić choinkę. Także bez dekoracji drzewko doskonale wygląda.

Roztacza piękny zapach:

Ponieważ pień jest naturalny i pokryty żywicą roztacza w domu niepowtarzalny, leśny zapach. To pozwala stworzyć w domu prawdziwie świąteczną atmosferę.

Kryształki na gałązkach:

Na gałązkach są kryształki wyglądające, jak sopelki lodu lub szron. Połyskują one przy świetle lampek choinkowych.

Łatwe przechowywanie:

Drzewko jest zapakowane w duże i solidne pudełko, do którego możemy je później z powrotem schować.

Wady
Obsypujące się kryształki:

Część kryształków obsypuje się z gałązek, dlatego trzeba często zamiatać podłogę wokół choinki.

 

MCHP02/180 zielony

 

Sztuczna choinka MCHP02/180 zielony to jodła umieszczona na wysokim, naturalnym pniu z sosny. Wymiary produktu to: wysokość – 180 cm i średnica – 70 cm. Drzewko waży ok. 12 kg i jak zapewnia producent, można je ustawić zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Powyższy model wyposażono w stabilny stojak owinięty jutową tkaniną, która dodaje mu elegancji.

Cechą wyróżniającą drzewko jest bujna korona i gęste, długie igliwie. Wykonano je z wysokiej jakości folii PCV. Gałązki umieszczono na grubym i wytrzymałym drucie, dlatego nie uginają się one pod ciężarem powieszonych na nich ozdób. Co więcej, ich końcówki mają biały kolor, przez co wyglądają tak, jakby były oprószone śniegiem.

Z opublikowanych w Internecie opinii wynika, że model MCHP02/180 zielony jest godny uwagi. Choinka do złudzenia przypomina żywe drzewko i wprowadza niezwykle świąteczny nastrój. W zestawie znajduje się karton, w którym produkt można przechowywać, co jest dodatkowym udogodnieniem.

 

Drzewko świąteczne sosna

 

Drzewko świąteczne sosna to efektowna dekoracja domu. Zostało ono wykonane z tworzywa sztucznego, a jego gałązki pokryto sztucznym śniegiem. Takie rozwiązanie sprawia, że produkt wprowadza prawdziwy bożonarodzeniowy nastrój, który szybko udziela się wszystkim domownikom.

Wymiary prezentowanego modelu wynoszą: wysokość – 95 cm, szerokość – 15 cm oraz głębokość – 15 cm. Idealnie pasuje on do pomieszczenia urządzonego według stylu skandynawskiego, klasycznego, vintage czy też rustykalnego. Drzewko umieszczono na wysokim pniu z szeroką podstawą, dzięki której stabilnie stoi.

Konsumenci docenili choinkę głównie za elegancki wygląd. Do złudzenia przypomina ona naturalną sosnę, a efekt potęgują znajdujące się na jej gałązkach szyszki. Drzewko sprawdza się nawet w małym pokoju, gdyż ze względu na niewielką szerokość, nie zajmuje dużo miejsca. Poza tym jest ono wyjątkowo lekkie.

 

Abud 45 cm

 

Prezentujemy choinkę Abud 45 cm, której stojak owinięto jutową tkaniną. Przez to wygląda ona bardziej elegancko i naturalnie. Gałązki produktu wyglądają tak, jakby były oprószone śniegiem. To podnosi estetykę drzewka i sprawia, że idealnie dopasowuje się ono do wystroju pomieszczenia.

Wysokość powyższego modelu wynosi ok. 45 cm. Nie zajmuje on dużo miejsca, dlatego swobodnie możemy ustawić go nawet w pokoju o niewielkim metrażu. Choinka ma bardzo gęste i długie igliwie. Ponieważ nie jest ono kłujące, z pewnością nie skaleczymy się podczas przystrajania gałązek.

Według konsumentów, jedną z największych zalet produktu jest łatwe przechowywanie. Ta sztuczna choinka na pniu w dobrej cenie nie zajmuje w szafie czy schowku dużo miejsca. W czasie świąt można ją ustawić nie tylko na podłodze, ale też np. na półce czy stole. Model Abud 45 cm to ozdoba, która z pewnością zrobi wrażenie na zaproszonych gościach.

 

2w1 Sosna KRYSZTAŁ 190 cm   

 

#Drzewko 2w1 Sosna KRYSZTAŁ 190 cm ma ścięte w stożek gałązki. Każda z nich została ręcznie pomalowana nietoksycznymi, ekologicznymi farbami. Produkt ma wysokość 190 cm, jego konstrukcja składa się z dwóch części – 70 cm pnia oraz 120 cm korony. Choinka ma długie igiełki, które przyozdobiono kryształkami i sztucznym śniegiem.

Pień został zabetonowany w donicy, co zapewnia drzewku stabilność. Nie trzeba się obawiać, że produkt przewróci się na podłogę, gdy przypadkowo potrąci go jeden z domowników (mogłoby się to skończyć stłuczeniem zawieszonych ozdób). Aby donica nie była widoczna zamaskowano ją jutową tkaniną. Choinkę łatwo się rozkłada i składa, czynności te nie zajmują zbyt dużo czasu.

Przedstawiony produkt pięknie wygląda zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz, np. na tarasie lub balkonie. Choinka jest wysoka, została wykonana z solidnej folii PVC. Konsumenci chwalą drzewko nie tylko za realistyczny wygląd, ale i gęstą koronę. Nie musimy go ozdabiać bombkami, wystarczy zawiesić na gałązkach światełka, aby wprowadzić do domu bożonarodzeniowy nastrój.

2w1 Sosna KRYSZTAŁ to choinka z zabetonowanym w donicy pniem. Wysokość produktu to 190 cm, jego konstrukcja składa się z dwóch części.

Zalety
Gęsta korona:

Na każdej gałązce znajduje się duża ilość igiełek przyciętych w stożek. Korona drzewka jest gęsta, dlatego nie trzeba przyozdabiać produktu wieloma bombkami.

Stabilność:

Pień został zabetonowany w donicy, dlatego nie musimy się obawiać o stabilność choinki. Produkt na pewno nie przewróci się na podłogę, co mogłoby przyczynić się do zniszczenia szklanych ozdób choinkowych.

Zaimpregnowany pień:

Pień został w odpowiedni sposób zaimpregnowany, dlatego jest odporny na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych, w tym także na wilgoć.

Szybkie rozkładanie:

Rozkładanie drzewka zajmuje tylko kilka minut. Wystarczy włożyć górną część konstrukcji do otworu wydrążonego w pniu i wyprostować gałązki.

Wady
Nie pachnie:

Mimo że pień jest naturalny, nie pachnie lasem. Konsumenci narzekają więc, że drzewko nie wprowadza do domu w pełni świątecznego nastroju.

 

Sztuczna Sosna Diamentowa 160 cm

 

Choinka Sztuczna Sosna Diamentowa 160 cm ma podstawę wykonaną ze stabilnego stelaża. Pień drzewka nie został zabetonowany w donicy, ale mimo to zapewnia stabilność. Produkt waży ok. 10 kg, dlatego możemy go przesunąć w inne miejsce, kiedy pojawi się taka potrzeba. Wytrzymały rdzeń gałęzi wykonano z metalu, więc nie jest podatny na złamanie i odkształcenie.

Drzewko ma wysokość 160 cm (pień – 70 cm, korona – 90 cm). To dobry wybór również do pomieszczenia o niewielkim metrażu, gdyż jego szerokość wynosi ok. 60 cm. Choinka nie powinna ograniczyć wolnej przestrzeni. Pień pachnie lasem, tak samo, jak dołączone do kompletu szyszki, które można zawiesić na gałązkach.

Choinka została przyozdobiona błyszczącymi kryształkami i sztucznym śniegiem. Nawet jeśli nie udekorujemy produktu bombkami, bez wątpienia będzie efektownie wyglądać. Drzewko jest chwalone przez konsumentów za szybkie rozkładanie, łatwe przechowywanie, a także za wytrzymałość. Igły nie obsypują się z gałązek i są bardzo gęste, dlatego nie prześwituje przez nie rdzeń.

Drzewko Sztuczna Sosna Diamentowa 160 cm ma podstawę wykonaną ze stelaża. To produkt o szerokości 60 cm, jego całkowita wysokość to 160 cm (pień mierzy 70 cm).

Zalety
Elegancki wygląd:

Choinka wyjątkowo elegancko się prezentuje. Wpływają na to m.in. przycięte na kształt stożka gałązki, które ozdobiono kryształkami i sztucznym śniegiem. Drzewko wygląda, jak prawdziwe także ze względu na wysoki, pięknie pachnący pień.

Wytrzymały rdzeń:

Rdzeń korony został wykonany z metalu i jest na tyle solidny, że z pewnością nie złamie się i nie ulegnie odkształceniu. Choinkę możemy bez przeszkód użytkować przez kilka sezonów.

2-częściowa konstrukcja:

Konstrukcja drzewka składa się z dwóch części, dlatego z jej złożeniem poradzimy sobie bez pomocy domowników. Montaż produktu nie zajmuje bardzo dużo czasu, nie wymaga też użycia dużej siły.

Wady
Kłujące igły:

Podczas zawieszania ozdób na gałązkach trzeba zachować ostrożność, gdyż igły są kłujące. Możemy więc przypadkowo się zadrapać.

 

» Przejrzyj produkty z poprzednich lat

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status
film indirfilm indirmefull program indir