Najlepszy oczyszczacz powietrza Xiaomi

Ostatnio aktualizowane: 08.07.20

 

Oczyszczacze powietrza Xiaomi – Przewodnik zakupowy, ranking i test w 2020

 

Jaki oczyszczacz powietrza Xiaomi wybrać?

 

Chcąc poprawić jakość powietrza w domu warto wyposażyć się w solidnie wykonane urządzenie. Mowa tutaj o dobrej jakości oczyszczaczu powietrza. W związku z tym, że w sklepach dostępnych jest wiele modeli, podczas zakupów wiele osób ma wątpliwości i długo zastanawia się, jaki produkt wybrać. Postanowiliśmy ułatwić Ci podjęcie decyzji i przygotowaliśmy artykuł, w którym znajdziesz poradnik i ranking prezentujący najlepsze oczyszczacze powietrza Xiaomi.

 

 

Choć Xiaomi jest stosunkowo młodą firmą zdobyła już duże uznanie wśród konsumentów. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji smartfonów i innych urządzeń elektronicznych codziennego użytku. Tym, co wyróżnia produkty Xiaomi jest przede wszystkim funkcjonalność i atrakcyjna cena.

Wybrany przez nas oczyszczacz powietrza musi być dopasowany do wielkości pomieszczenia, w którym chcemy go postawić. Na opakowaniu każdego urządzenia znajdziemy informację od producenta na temat przeznaczenia danego modelu. Równie istotną sprawą są wymiary sprzętu – powinny być one kompaktowe, aby jego przenoszenie nie było problematyczne, a co najważniejsze produkt nie zajmował dużo miejsca w pokoju.

Najlepszy oczyszczacz powietrza Xiaomi w 2020 roku jest wyposażony w dobrej jakości silnik, który gwarantuje ciągłość pracy i daje pewność, że urządzenie nie zniszczy się zbyt szybko. Modele Xiaomi sprzedawane są w zestawie z filtrem Hepa (starcza on nawet do 6 miesięcy). Jest on solidnie wykonany i dobrze radzi sobie z usuwaniem różnego rodzaju szkodliwych substancji z otoczenia. W efekcie nie musimy się martwić o to, że zły stan powietrza w naszym domu wpłynie negatywnie na nasze zdrowie.

Wielu konsumentów jest zdania, że oczyszczacz powietrza powinien być łatwy w obsłudze. Dużym ułatwieniem jest dołączana do zestawu instrukcja. Sprawdźmy także opinie użytkowników, którzy mieli okazję przetestować sprzęt. Niektóre urządzenia umożliwiają sparowanie ze smartfonem. Co to oznacza? Po zainstalowaniu darmowej aplikacji na swoim telefonie możemy sterować oczyszczaczem powietrza bez konieczności podchodzenia do niego. Wystarczy wybrać na smartfonie interesujące nas ustawienia i zatwierdzić decyzję. Jest to niewątpliwie bardzo użyteczna opcja, która ułatwia korzystanie z produktu.

 

 

Oczyszczacze powietrza Xiaomi – ranking

 

 

Xiaomi Mi Air Purifier

 

W naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć modelu Mi Air Purifier. Według wielu użytkowników jest to oczyszczacz powietrza Xiaomi w dobrej cenie. W związku z tym produkt jest chętnie kupowany przez konsumentów. Dokładne wymiary urządzenia to: wysokość – 52 cm i szerokość – 24 cm, a jego waga wynosi ok. 6 kg.

W zestawie otrzymujemy filtr Hepa, który skutecznie oczyszcza powietrze. Znajdujący się w filtrze aktywny węgiel sprawia, że w pomieszczeniu nie znajdziemy formaldehydu, amoniaku i siarkowodoru. Jak powszechnie wiadomo, te związki chemiczne mają negatywny wpływ na zdrowie i mogą zaburzać prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Urządzenie zostało wyposażone w solidnie wykonany silnik, który gwarantuje efektywną pracę.

Użytkownicy, którzy mieli okazję przetestować oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier uważają, że jest on warty polecenia. Obsługa sprzętu nie jest trudna, więc poradzi sobie z nią każdy. Istnieje możliwość sterowania urządzeniem z poziomu smartfona po zainstalowaniu aplikacji, co jest dla konsumentów dużym ułatwieniem.

 

 

 

 

Xiaomi Mi Air Purifier Pro 

 

Xiaomi Mi Air Purifier Pro to dobrej jakości oczyszczacz powietrza, który spełni oczekiwania nawet bardzo wymagających konsumentów. Produkt ma białą obudowę, więc łatwo dopasować go do wnętrza. Co więcej, na powierzchni modelu nie pojawiają się zarysowania, które mogłyby negatywnie wpłynąć na jego wygląd.

Wymiary prezentowanego osuszacza powietrza są następujące: 73,5 cm x 26 cm x 26 cm, a waga jest równa 9,7 kg. Długość kabla zasilającego wynosi 1,8 m. Sprzęt będzie odpowiedni do pomieszczeń do 60 m2. Do kompletu otrzymujemy solidnie wykonany filtr Hepa, który dokładnie oczyszcza powietrze ze szkodliwych substancji, które mogłyby negatywnie wpłynąć na nasze zdrowie.

Konsumenci potwierdzają, że obsługa Xiaomi Mi Air Purifier Pro nie jest trudna. Jeśli pobierzemy darmową aplikację MiHome na swojego smartfona, będziemy mogli sterować urządzeniem z telefonu.

 

 

 

 

Xiaomi Mi Air Purifier 2 

 

Wiele osób zdecydowało się na zakup oczyszczacza powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 2. Tym, co przekonało konsumentów do zakupu modelu było przede wszystkim jego solidne wykonanie. Obudowa zrobiona z mocnych materiałów wykazuje odporność na uszkodzenia, a w efekcie urządzenie przez długi czas wygląda, jak nowe.

Prezentowany oczyszczacz ma następujące wymiary: 52 cm x 24 cm x 24 cm. Długość kabla zasilającego jest równa 1,8 m, a waga produktu wynosi ok. 6 kg. Przenoszenie sprzętu nie stanowi więc problemu. W urządzeniu zastosowano silnik Nidec wykonany z solidnych tworzyw. Do kompletu dołączono filtr Hepa, który dobrze radzi sobie z oczyszczaniem powietrza.

Produkt jest łatwy w obsłudze, co potwierdzają pozytywne opinie konsumentów. Jako atut użytkownicy wymieniają fakt, że urządzenie zajmuje niewiele miejsca. W rezultacie okazuje się odpowiednie także do mieszkań o małej powierzchni.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status