Najlepszy oczyszczacz powietrza Sharp

Ostatnio aktualizowane: 29.05.20

 

Oczyszczacze powietrza Sharp – Przewodnik zakupowy, ranking i test w 2020

 

Jaki oczyszczacz powietrza Sharp wybrać?

 

W dzisiejszych czasach smog staje się coraz większym problemem. Jego stężenie z dnia na dzień zwiększa się, więc warto zadbać o nasze płuca. Urządzeniem, które nam to ułatwi jest oczyszczacz. Ze względu na popularność, możemy znaleźć bardzo wiele modeli. Dlatego też trudno dokonać dobrego wyboru przy jego zakupie. Aby Ci pomóc, stworzyliśmy ten poradnik i umieściliśmy w nim 3 najlepsze oczyszczacze powietrza Sharp.

Firma Sharp została założona w 1912 r. Od tego czasu projektuje swoje produkty w taki sposób, aby jak najlepiej służyły rodzinom i firmom. Zależy jej na poprawie jakości życia zwykłych ludzi i sprawieniu, aby stało się ono łatwiejsze. Produkty wytwarzane przez tę firmę łączą w sobie nowoczesną technologię i prostotę użytkowania. Zasada, którą obrała za swoje motto “uczciwość i kreatywność’’ towarzyszy pracownikom, jak i osobom na wyższym szczeblu.

Na samym początku zwróćmy uwagę na system filtrowania. Dowiedzmy się, co dokładnie urządzenie potrafi oczyścić. Jeżeli cierpimy na alergie to ważne, by mogło wychwycić także alergeny. Istotne, aby oczyszczacz mógł również pochłaniać zapachy i zostawiać pomieszczenie zawsze świeżo pachnące.

Upewnijmy się, że przyrząd posiada funkcję nawilżania powietrza. Oczyszczanie to tylko pierwszy etap dla zdrowego powietrza. Zwróćmy uwagę na wielkość pojemnika. Jeżeli jest on wystarczająco duży, to zapobiegniemy ciągłego uzupełniania go wodą.

Aby podnieść jakość powietrza możemy wybrać model, który posiada funkcję jonizacji. Oczyszczacz napełni je jonami ujemnymi. Działają one przeciwstawnie do jonów dodatnich, które wytwarzane są przez urządzenia elektroniczne w danym pomieszczeniu. Dobrym pomysłem jest wybranie przyrządu z lampą UV. Usunie ona wirusy, roztocza, grzyby i wszelkie bakterie.

Nie zapominajmy również o wydajności oczyszczacza. Parametr ten liczony jest w metrach kwadratowych pomieszczenia, do jakiego dany model został przystosowany. Tutaj liczy się zasada, że im wydajniejsze jest urządzenie, tym efektywniej będzie działać. Musimy jednak zwrócić uwagę, czy nasze pomieszczenie jest wyższe niż standardowe. Należy wtedy zaopatrzyć się w mocniejszy produkt.

 

 

Oczyszczacze powietrza Sharp – Ranking

 

 

SHARP FU-Y30EU-W

 

Przyrządem, który z pewnością Państwa zainteresuje jest Sharp FU-Y30EU-W. Produkt ten został przystosowany do pomieszczeń, których powierzchnia nie przekracza 21 m2. Możemy go bezpiecznie zamontować na podłodze. Nie potrzebujemy wygospodarować dla niego żadnego specjalnego miejsca. Został wyposażony w filtr HEPA (kilka sztuk znajduje się w zestawie). Oprócz tego produkt ten posiada również filtr wstępny, który ma mikroporowatą strukturę.

Urządzenie to ma aż trzy poziomy pracy wentylatora. Dzięki temu sami możemy zadecydować, czy ma pracować cicho, średnio lub maksymalnie. Dodatkowo posiada funkcję, dzięki której pozbywa się nieprzyjemnych zapachów i pozostawia powietrze czyste i nawilżone.

Najlepszy oczyszczacz powietrza Sharp w 2020 oprócz skuteczności powinien cechować estetyczny wygląd. W przypadku tego sprzętu design z pewnością nie będzie burzył nam harmonii urządzonego pomieszczenia. Jego panel sterowania jest bardzo łatwy w obsłudze, co sprawia, że już po kilku chwilach będziemy wiedzieć, jak działa sprzęt. Konsumenci szczególnie chwalą produkt za jego niezawodność i wielofunkcyjność.

 

 

 

 

Sharp Fz-C70Hfe

 

Produktem, którego nie mogło zabraknąć na naszej liście jest oczyszczacz do powietrza Sharp Fz-C70Hfe. Urządzenie to posiada filtr HEPA, który zatrzymuje w sobie większość drobnoustrojów i bakterii. Jest to idealny wybór dla alergików, ponieważ filtr ten bez problemów wciągnie kurz i alergeny, pozostawiając powietrze świeże i czyste.

Dodatkowo filtr ten został wyposażony w technologię Plasmacluster. Wypuszcza ona z przyrządu jony ujemne, które dołączają się do bakterii i grzybów. Zachodzi pomiędzy nimi reakcja tworząca rodniki hydroksylowe. Dzięki tej technologii wszystkie alergeny i bakterie zostają unieszkodliwione.

Produkt ten doskonale oczyszcza powietrze i dodatkowo nawilża powietrze w całym pomieszczeniu. Oprócz tego model ten wygląda estetycznie i dobrze łączy się z nowoczesnymi stylizacjami. Został pomalowany na biało, co sprawi, że nie będzie wyróżniał się spośród innych dodatków w pomieszczeniu. Użytkownicy wystawiają temu produktowi zazwyczaj pochlebne opinie. Szczególnie chwalą sobie jego nowoczesną technologię i elegancki wygląd.

 

 

 

 

Sharp Fz-C100Dfe

 

Oczyszczacz powietrza, którego nie możesz przeoczyć to Sharp Fz-C100Dfe. Posiada on filtr HEPA. Wykorzystano w nim specjalną technologię, dzięki której jony dodatnie i ujemne zostają uwolnione do powietrza. Dołączają się one do bakterii, grzybów, wirusów i alergenów znajdujących się w powietrzu. Jego działanie opiera się na zasadzie rozkładania się białek na powierzchni wspomnianych patogenów, co oznacza, że pozostają one zlikwidowane. Dlatego też przyrząd ten polecany jest dla wszystkich osób, które cierpią na alergie.

Szczególnie warto wspomnieć, że ten nawilżacz powietrza Sharp w dobrej cenie usunie także wirusy, takie jak H1N1, H5N1, polio czy Coxsackie. Łącznie technologia użyta w tym produkcie zlikwiduje 27 różnych typów patogennych wirusów. Dlatego też decydując się na zakup tego przyrządu, jesteśmy pewni, że żadne z wspomnianych wirusów nas nie zaatakuje.

Opinie oczyszczaczu są bardzo pochlebne. Konsumenci uznali, że produkt Sharp Fz-C100Dfe doskonale spełnia swoje zadanie i znacznie podnosi jakość powietrza w pomieszczeniu, w którym został umieszczony.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status