Najlepszy oczyszczacz powietrza Philips

Ostatnio aktualizowane: 06.07.20

 

Oczyszczacze powietrza Philips – Przewodnik zakupowy, ranking i test w 2020

 

Jaki oczyszczacz powietrza Philips wybrać?

 

Niestety wraz z rozwojem przemysłu rośnie zanieczyszczenie powietrza. Nawet we własnym domu coraz trudniej jest oddychać świeżym powietrzem. Z tego powodu wiele osób decyduje się na zakup oczyszczaczy powietrza. Pomogą one użytkownikom choć przez chwilę odetchnąć powietrzem wolnym od smogu. Obecnie, na rynku możemy znaleźć wiele produktów o wątpliwej jakości, które nie spełnią naszych oczekiwań. Dlatego przygotowaliśmy ten oto poradnik, z którego dowiesz się, na co zwrócić uwagę, oraz czym charakteryzują się najlepsze oczyszczacze powietrza Philips. Co więcej, na końcu naszych porad znajdziesz niewielkie zestawienie, gdzie dokładnie opisaliśmy trzy interesujące modele.

 

Philips jest znaną na całym świecie holenderska marką, która dała się poznać konsumentom jako dystrybutor sprzętów gospodarstwa domowego. Powodem popularności firmy jest używanie innowacyjnych rozwiązań. Dzięki nim każdy nowy projekt cechuje się niewielkimi gabarytami i większą wydajnością. Warto dodać, że urządzenia marki Philips odznaczają się dużą energooszczędnością, co sprawia, że są przyjazne środowisku.

Kupując oczyszczacz powietrza koniecznie zwrócić uwagę na kilka funkcji. Jedną z kluczowych spraw jest zastosowanie systemu filtrowania. Dobrze, aby interesujący Cię model poza niwelowaniem zanieczyszczeń i smogu mógł uporać się z sierścią, kurzem, włosami i zapachami. Co więcej, jeśli interesuje Cię najlepszy oczyszczacz powietrza Philips w 2020 roku, to zwróć uwagę, by urządzenie było w stanie poradzić sobie z alergenami i bakteriami. Sprawi to, że Twój pokój będzie nie tylko czystszy, ale i bezpieczniejszy dla osób z alergiami.

Ciekawym udogodnieniem jest opcja nawilżania powietrza. Szczególnie przyda się ona zimą, gdy ciągle działający kaloryfer może spowodować wysuszenie powietrza w pokoju. Wiedz jednak, że nie każdy model ma taką opcję. Inną interesującą opcją, która podniesie jakość wdychanego powietrza to jego jonizacja. Poprawia ona środowisko, w którym przebywamy. Wytworzone jony ujemne neutralizują te dodatnie generowane przez naszą elektronikę. Ostatnim udogodnieniem, które przyda się w oczyszczaczu jest lampa UV, której działanie likwiduje roztocza, grzyby i wirusy.

 

 

Oczyszczacze powietrza Philips – ranking

 

 

Philips AC3256/10

 

Jeśli zależy Ci na zakupie wydajnego oczyszczacza, który swoją pracą nie zanieczyszcza środowiska, to polecamy model Philips AC3256/10. Urządzenie może działać w pokoju, którego powierzchnia mieści się w granicach 31 m2 a 95 m2. Moc maszyny to aż 60 W, co gwarantuje efektywną pracę.

Atutem prezentowanego produktu są dwa wydajne filtry, które zatrzymują nie tylko zanieczyszczenia, ale i kurz oraz bakterie. Sprawia to, że pokój staje się przyjazny dla alergików. Pierwszy filtr należy wymieniać co dwa lata, drugi co roku. Za sprawą nowoczesnych technologii urządzenie przez cały czas działa na najwyższych obrotach. Dodatkowo technologia VitaShield IPS pozwala na pozbycie się nawet niewielkich cząsteczek, których wielkość nie przekracza 0,02 um. Dzięki temu Twoje środowisko będzie czyste i bezpieczne.

Opinie konsumentów o prezentowanym sprzęcie są bardzo pochlebne. Wielu użytkowników doceniło to, że maszyna może działać nocą, gdyż emitowany hałas nie przekracza 33 dB. Co więcej, każda osoba może samodzielnie zaprogramować czas pracy od 1 do 24 godzin.       

 

 

 

                    

Philips Combi 2w1 AC4080/10

 

Model Combi 2w1 AC4080/10 to bardzo nowoczesne urządzenie, które pozwala na usunięcie z najbliższego środowiska zanieczyszczeń i zarazków. Dodatkowo maszyna łączy w sobie również funkcje nawilżacza, dzięki temu dba o właściwy ekosystem. Największą zaletą modelu jest jego pełna automatyczność. Wbudowany system dokonuje pomiaru jakości powietrza za pomocą czujników, a następnie samodzielnie dostosowuje tryb pracy.

Maszyna przeznaczona jest do działania w pomieszczeniach, których powierzchnia nie przekracza 43 m2. Zaś wydajność modelu to 300 m3/h, co gwarantuje szybkie oczyszczenie pokoju z nieprzyjemnych zapachów i zanieczyszczeń. Sporym atutem produktu jest wbudowany filtr HEPA z aktywnym węglem, który nie tylko pochłania bakterie i wirusy o wielkości 0,02 um, ale również oczyszcza powietrze. Wbudowany wentylator posiada możliwość dostosowania prędkości do potrzeb użytkownika. Maksymalny przepływ powietrza, jaki możemy ustawić to 210000 l/h. Wymiary maszyny to: 24,9 cm x 24,9 cm x 33,9 cm.

Zdaniem konsumentów największą zaletą tego modelu jest jego cicha praca, która nie przeszkadza podczas snu. Dzięki temu możemy cieszyć się czystym powietrzem również w nocy. Co więcej, prezentowany produkt posiada wbudowany zegar, po upływie ustawionej godziny aparatura sama się wyłączy.

 

 

 

 

Philips AC4012/10

 

Jeśli interesuje Cię zakup nowoczesnego oczyszczacza do powietrza, którego praca nie zagraża środowisku to polecamy model Philips AC4012/10. Urządzenie to pozwala na pozbycie się zanieczyszczeń, które wkradają się do naszego pokoju przez szpary w oknie. Co więcej, sprzęt ten posiada specjalny czujnik, który uruchamia aparaturę, gdy klimat w pokoju ulegnie pogorszeniu. Istotnym elementem jest to, że maksymalna powierzchnia pomieszczenia, w którym działa produkt to 30 m2.

Moc urządzenia wynosi 30 W, co gwarantuje szybką i wydajną pracę. Dużym atutem modelu jest wbudowany filtr HEPA z aktywnym węglem. Pozwala to na dokładne usunięcie bakterii i zarazków, których wielkość wynosi nawet 0,02 um. Ten wydajny oczyszczacz powietrza Philips w dobrej cenie pozbywa się również brzydkich zapachów. Wielu alergików używa urządzenia, w celu poprawy jakości otaczającego ich środowiska.

Opinie konsumentów o prezentowanym sprzęcie są bardzo pochlebne. Wielu użytkowników wybrało maszynę ze względu na jej elegancki design, który dobrze współgra z każdym wnętrzem. Co więcej, niski poziom hałasu, utrzymany na poziomie 56 dB traktowany jest jako jedna z wiodących zalet.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status