Najlepszy nawilżacz powietrza HB

Ostatnio aktualizowane: 14.08.20

 

Jaki nawilżacz powietrza HB wybrać?

 

Zbyt suche powietrze w pokoju może mieć bardzo negatywne skutki nie tylko dla naszej cery, ale również zdrowia. Jednym z najczęstszych efektów jest trudność z oddychaniem. Dodatkowo, zdaniem lekarzy, powoduje to również problemy ze snem, co negatywnie wpływa na naszą wydajność w pracy i ogólne samopoczucie. Jeśli opisany problem jest Ci bliski polecamy zakup nawilżacza powietrza. Wiedz jednak, że zakup odpowiedniego urządzenia jest trudniejsze niż się wydaje. Z tego powodu przygotowaliśmy ten oto poradnik, z którego dowiesz się, na co zwrócić uwagę, oraz jakie cechy powinny mieć najlepsze nawilżacze powietrza HB. Co więcej, na końcu artykułu zamieściliśmy listę trzech godnych polecenia modeli.

HB jest znaną marką, która w krótkim czasie zdobyła uznanie polskich konsumentów. W swojej ofercie firma posiada zarówno nawilżacze, jak i osuszacze powietrza. Dodatkowo, producent dystrybuuje klimatyzatory, wentylatory, grzejniki, a także sprzęty kuchenne, jak blendery, grille, lodówki i sokowirówki. Modele oferowane przez HB cechują się dużą wytrzymałości i precyzją działania, dzięki temu przydadzą się w każdym domu.

Decydując się na zakup nawilżacza powinieneś w pierwszej kolejności rozważyć, jaki typ urządzeń preferujesz. Pierwszym modelem jest sprzęt tradycyjny, umieszczany na grzejniku. Są to stalowe lub ceramiczne pojemniki, które napełnia się wodą. Takie produkty cechują się niską ceną i niskimi kosztami eksploatacji. Ich wadą jest jednak słaba wydajność.

Drugim rodzajem urządzeń, które występują na rynku są nawilżacze parowe, które zaraz po uruchomieniu podgrzewają wodę, co wytwarza mgiełkę. Na zakup takich modeli najczęściej decydują się rodzice, których dzieci mają problemy z oddychaniem. Wadą takich produktów jest wysokie zużycie prądu.

Trzecim rodzajem nawilżaczy są urządzenia ewaporacyjne. Sprzęty tego typu pochłaniają powietrze, a następnie wypuszczają chłodną mgiełkę. Są one wysoce energooszczędne, jednak generują duży poziom hałasu. Pamiętaj, że jeśli chcesz kupić najlepszy nawilżacz powietrza HB w 2020 roku, to koniecznie zwróć uwagę na jego wydajność oraz ilość zużywanej energii. Dzięki tym parametrom urządzenie będzie nie tylko wydajne, ale i tanie w utrzymaniu.

 

 

Nawilżacze powietrza HB – Ranking

 

 

HB AW1015DW

 

Jeśli zależy Ci na zakupie nowoczesnego i wydajnego urządzenia, które przywróci dobre warunki w Twojej sypialni, polecamy model HB AW1015DW. Produkt jest przeznaczony do użytku w pokojach dziecięcych, gdyż pomoże maluchom w spokojnym i nieprzerwanym śnie. Prezentowany model to urządzenie ewaporacyjne, które w czasie pracy emituje chłodną mgiełkę. Takie działanie nie podnosi temperatury pokoju, co dobrze wpływa na sen użytkownika.

Dużą zaletą modelu jest możliwość samodzielnego wybrania jednego z trzech stopni nawilżenia. Dzięki temu każdy samodzielnie dostosuje sposób pracy urządzenia do własnych potrzeb i wymiaru pokoju. Dużym udogodnieniem jest opcja zaprogramowania czasu pracy nawilżacza. Sprawi to, że model sam się wyłączy. Wiedz jednak, że sprzęt ten po pełnym napełnieniu może pracować nawet przez 14,5 h.

Opinie konsumentów o tym sprzęcie są bardzo pochlebne. Wiele osób doceniło nawilżacz za jego elegancki design i dużą efektywność w działaniu. Licznej grupie użytkowników do gustu przypadła spora wydajność maszyny, wynosząca 150 ml/h.

 

 

 

 

HB UH2005DBL

 

Model HB UH2005DBL to wysokiej klasy nawilżacz, który w efektywny sposób pomoże Ci uporać się z suchym powietrzem w pokoju. Urządzenie zaliczane jest do produktów ultradźwiękowych, czyli takich, które wykorzystują ultradźwięki do rozbijania cząsteczek wody. Dzięki takim procesom tworzy się mgiełka.

Prezentowany produkt daje możliwość wybrania jednego z dwóch stopni nawilżenia. Dzięki temu każdy użytkownik samodzielnie dopasuje sposób pracy sprzętu do wielkości pokoju, warunków panujących w mieszkaniu i własnych upodobań. Maszyna posiada możliwość zaprogramowania czasu pracy, po którego upływie model samodzielnie się wyłączy. Wydajność nawilżacza to 200 ml/h, co bardzo dobrze sprawdzi się w pokoju, którego wymiary nie przekraczają 9 m2.

Ten nawilżacz powietrza HB w dobrej cenie posiada wiele pozytywnych opinii konsumentów. Dużą grupa użytkowników doceniła jego elegancki design, który na pewno wpasuje się do każdego pokoju. Również spora energooszczędność została doceniona przez kupujących. Dzięki temu eksploatacja maszyny jest bardzo tania. Warto dodać, że nawilżacz nie generuje zbyt dużego hałasu.

 

 

 

 

HB UH1055DB

 

Wielu konsumentów, którym zależy na zakupie możliwie najnowocześniejszego urządzenia, wybiera model HB UH1055DB. Jest to wysokiej klasy, godny polecenia ultradźwiękowy nawilżacz, który w szybki i efektywny sposób pomoże Ci się uporać z suchym powietrzem w pokoju. Choć nie jest to jedyna cecha, warto dodać, że maszyna cechuje się eleganckim i ciekawym designem. dzięki temu dobrze dopasuje się do każdego wnętrza.

Dużą zaletą urządzenia jest jego cicha praca, która nie będzie przeszkadzała domownikom w ich codziennych czynnościach. Co więcej, emitowana mgiełka jest chłodna, zatem sprzęt może być używany również latem. Kolejną zaletą modelu jest generator jonów. Produkty z tą funkcją są szczególnie polecane alergikom, bowiem pomagają oczyścić powietrze z kurzu i zarazków. Dużym udogodnieniem ze strony producenta jest wbudowany higrostat, który pozwala na całodobową kontrolę poziomu nawilżenia pokoju. Ułatwi Ci to kontrolę wilgoci.

Wiele osób doceniło maszynę za jej cichą pracę i dużą energooszczędność. Poza tym urządzenie jest w pełni bezpieczne, gdyż w momencie wyparowania całej wody, aparatura samodzielnie wyłączy się. Pomoże Ci to uniknąć awarii.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status