Najlepsza bezprzewodowa stacja pogodowa

Ostatnio aktualizowane: 15.04.21

Ta strona utrzymuje się dzięki czytelnikom. Kiedy robisz zakupy za pośrednictwem naszych linków, otrzymujemy niewielką prowizję. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o nas.

 

Jaką bezprzewodową stację pogodową wybrać?

 

Bezprzewodowe stacje pogodowe to urządzenia, dzięki którym uzyskujemy informacje o aktualnej temperaturze oraz wilgotności powietrza. Wiele sprzętów tego typu pokazuje także pogodę na kilka najbliższych dni oraz przekazuje informacje na temat faz księżyca, czy wschodów i zachodów słońca. Z uwagi na funkcjonalność produktu, wiele konsumentów decyduje się na jego zakup. W związku z tym pojawiają się wątpliwości i pytanie, jaki model jest godny uwagi. Aby pomóc Ci w wyborze, przygotowaliśmy poradnik. Na jego końcu znajdziesz także, według nas, 3 najlepsze bezprzewodowe stacje pogodowe.

Kluczową kwestią podczas zakupów jest sprawdzenie funkcji w interesującym nas modelu. Podstawowym zadaniem stacji pogodowej jest informowanie o aktualnej temperaturze. Urządzenie wskazuje także ciśnienie powietrza oraz poziom wilgotności. Aby wszystkie podawane dane były możliwie najdokładniejsze, produkt musi być solidnie wykonany i mieć czujnik o odpowiednim zasięgu, najlepiej nie mniej niż 30 m.  

Jaka jest najlepsza bezprzewodowa stacja pogodowa w 2021 roku? To pytanie zadaje sobie z pewnością wiele osób. Musimy pamiętać, że dobrej jakości urządzenie musi posiadać nie tylko ciekawe funkcje, ale także konieczne jest to, aby było wykonane z odpornych na uszkodzenia materiałów. Zwracajmy uwagę na jakość obudowy. Należy wybierać modele, w których element ten został wyprodukowany przy użyciu dobrych gatunkowo tworzyw.

Niezwykle ważny jest także wyświetlacz stacji pogodowej. To na nim pokazywane są wszystkie informacje. Musi być on odpowiednio duży i czytelny, żeby odczytywanie informacji nie sprawiało problemu. Konsumenci podkreślają, jak istotna jest funkcja podświetlenia. Pozwala ona zapoznać się z danymi nawet wtedy, kiedy w pokoju panuje mrok. Równie ważny jak ekran jest sposób montażu. Najbardziej popularne na rynku modele można zawiesić na ścianie bądź postawić w dowolnie wybranym przez siebie miejscu. Stacje bezprzewodowe zasilane są zwykle bateryjnie, dlatego sprawdźmy, czy do wybranego przez nas produktu zostały dołączone baterie. Polecamy zakup urządzeń wyposażonych we wskaźnik zużycia energii. Jest to niezwykle przydatna opcja.

 

 

Bezprzewodowe stacje pogodowe – ranking

 

 

GreenBlue GB520

 

W naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć GreenBlue GB520. Jest to nowoczesna stacja pogody wyposażona w duży, czytelny wyświetlacz. Dzięki niemu można bez problemu odczytać interesujące nas informacje. Warto podkreślić, że element ten został wykonany z dobrych gatunkowo tworzyw. Dlatego nie musimy się martwić o to, że na powierzchni pojawią się zarysowania lub inne uszkodzenia.

Umieszczony w sprzęcie czujnik ma zasięg do 60 m. Model przekazuje dokładne informacje na temat pogody oraz faz księżyca. Urządzenie ma kompaktowe rozmiary, dlatego nie zajmuje wiele miejsca. Można je położyć na meblach lub zamontować na ścianie. Do zestawu dołączone są baterie do zasilania oraz instrukcja w języku polskim.

Konsumenci uważają, że prezentowany model to bezprzewodowa stacja pogodowa w dobrej cenie. Tym co przekonuje do zakupu produkt jest jego solidne wykonanie. Użytkownicy doceniają także funkcję prognozowania pogody. Osoby, które przetestowały sprzęt potwierdzają, że kolorowy wyświetlacz jest wystarczająco duży i łatwo odczytać z niego informacje.

 

 

 

 

Technoline WS-6760

 

Technoline WS-6760 to wykonana z odpornych na uszkodzenia materiałów bezprzewodowa stacja pogodowa. Urządzenie zostało wyposażone w szereg przydatnych funkcji. Poza standardowym pomiarem temperatury otoczenia, potrafi także wskazać wilgotność oraz ciśnienie atmosferyczne. Użytkownik otrzymuje także informacje na temat faz księżyca oraz godzin wschodów i zachodów słońca.

Prezentowany sprzęt wyposażony jest w duży, czytelny wyświetlacz. Odczytywanie danych nie stanowi żadnego problemu. Zewnętrzny czujnik ma zasięg równy 50 m. Warto dodać, że stacja pogodowa Technoline ma wbudowany budzik z funkcją drzemki. Produkt można umieścić zarówno na meblach, jak i powiesić na ścianie. Urządzenie jest zasilane bateriami. Na ekranie wyświetla się wskaźnik zużycia energii.

Opinie na temat Technoline WS-6760 są pozytywne. Konsumenci chwalą możliwość podświetlenia ekranu. Pozwala to odczytać informacje nawet wtedy, kiedy jest ciemno. Dużą zaletą jest także trwała obudowa oraz mnogość dostępnych funkcji. Użytkownicy podkreślają, że jest to jeden z najlepszych modeli dostępnych obecnie na rynku.

 

 

 

 

Oregon Scientific BAR 208HG

 

Oregon Scientific BAR 208HG to stacja pogodowa polecana przez konsumentów. Urządzenie prognozuje pogodę na najbliższe 24 godziny w promieniu od 30 km do 50 km z dokładnością wynoszącą 75%. Wymiary sprzętu wynoszą: 9,4 cm x 5,1 cm x 18,25 cm. Model jest zasilany bateriami (dołączone do zestawu). Ma kompaktowe rozmiary, dlatego można go umieścić w dowolnie wybranym przez siebie miejscu.

Stacja wskazuje temperaturę oraz wilgotność powietrza zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Wysyła ostrzeżenia przed zmianą pogody (upał, mróz, burza, wiatr, mgła). Ciekawą funkcją jest tzw. alarm przymrozku. Uaktywnia się on, kiedy temperatura spada poniżej 3 st. C. Model wyposażony jest w duży wyświetlacz z opcją podświetlania.

Z pojawiających się w Internecie opinii wynika, że Oregon Scientific BAR 208HG to niezawodny sprzęt. Jest łatwy w obsłudze, a wyświetlane na ekranie informacje czytelne. Zasięg czujnika wynosi 30 m.

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status
film indirfilm indirmefull program indir