Witryny chłodnicze ranking

Ostatnio aktualizowane: 09.07.20

 

Najlepsze witryny chłodnicze w 2020 roku

 

Witryny chłodnicze to niezbędne wyposażenie każdego sklepu detalicznego, baru czy punktu gastronomicznego. W zależności od charakteru działalności warto dobrać urządzenie najbardziej dopasowane do naszych potrzeb. Przeczytaj nasz ranking, by dowiedzieć się co jest dostępne na rynku.

 

Beko WSA 14000

 

1.Beko WSA 14000Pierwsza nasza propozycja to Beko WSA 14000, tureckiego producenta. Ta witryna chłodnicza jest kompaktowych rozmiarów. Jej wysokość wynosi 85 cm, szerokość 54 cm, a głębokość 60 cm. Waga lodówki wynosi 34 kilogramów, a jej pojemność 139 litrów. Wyposażony w jeden agregat model ten wywarza hałas na poziomie 42 dB. Dobowe zużycie energii tej witryny wynosi 1,7 kWh. Jest ona klasy energetycznej B. W zestawie z chłodziarką otrzymamy trzy druciane półki oraz kosz na owoce. Osoby, które dbają o higieniczne przechowywanie żywności na pewno zainteresuje zastosowana przez producenta uszczelka antybakteryjna. Uszczelki w drzwiach zostały pokryte specjalną substancją antybakteryjną, która nie tylko hamuje rozwój drobnoustrojów, lecz również tworzy barierę antyseptyczną. Drzwiczki chłodziarki fabrycznie otwierają się w prawą stronę, jednak w razie potrzeby można zmienić kierunek ich otwierania. Zakres chłodzenia w urządzeniu możemy dostosować do naszych potrzeb dzięki sterownikowi obsługiwanemu mechanicznie. Według użytkowników jest to dobra lodówka, która jest pojemna i wygodna w użytkowaniu.

 

 

 

Whirpool ADN 203

 

2.Whirpool ADN 203Następna w naszym zestawieniu jest Whirpool ADN 203. Ten model ma wysokość 173 cm, a jego szerokość i głębokość wynosi 60 cm. Waga urządzenia to 65 kg. Pojemność witryny wynosi 350 litrów, a jej moc przyłączeniowa sięga 230 W. Przekłada się to na dzienne zużycie prądu, przy włączonym oświetleniu LED, na 2,14 kWh. Gdy światło w chłodziarce wyłączymy jej dzienne zużycie energii spada do 2,07 kWh. Przy pracy witryna chłodnicza generuje hałas na poziomie 43 dB. Zakres temperatur w tym modelu wynosi od 0 do +10 stopni Celsiusa. Temperaturę dostosowujemy sami do naszych potrzeb dzięki wbudowanemu panelowi sterowania. A jej kontrolowanie ułatwi nam wbudowany termometr. Urządzenie zostało wyposażone w 6 drucianych półek, których maksymalna ładowność wynosi 50 kg. Producent wyposażył też lodówkę w zamek z kluczykiem. Jeśli więc witryna znajduje się w sklepie lub barze to mamy kontrolę nad tym, kto do niej sięga. Czytając opinie konsumentów możemy uznać, że jest to najlepsza witryna chłodnicza. Jej użytkownicy przekazują, że lodówka jest pojemna, energooszczędna i ładnie się prezentuje.

 

 

 

 

Camry CR 8062

 

3.Camry CR 8062Kolejny produktem wartym wspomnienia jest Camry CR 8062, o ciekawym, futurystycznym wyglądzie. Jest to dobra i tania witryna chłodnicza, która równocześnie może służyć jako podgrzewacz. Jej wymiary wynoszą 37,1 x 32 x 45,3 cm. Waga tego modelu to 8,5 kg, natomiast jej pojemność użytkowa wynosi 19 litrów. Roczne zużycie energii urządzenia wynosi 211 kWh, co plasuje je w klasie energetycznej C. Podczas pracy wytwarza ono hałas na poziomie 38 dB. Chłodziarka została wyposażona w wyświetlacz LCD, na którym możemy ustawić temperaturę chłodzenia, bądź grzania. Maksymalna temperatura schładzania, którą model ten może osiągnąć to 20 stopni poniżej temperatury otoczenia. A maksymalna temperatura podgrzewania wynosi 60 stopni Celsjusza. Urządzenie zostało wyposażone w przeźroczyste drzwiczki, podświetlane wnętrze oraz wyjmowaną półkę. Producent również uzbroił lodówkę w wygodne uchwyty, które ułatwią jej transport. Jest to najtańszy model w naszym zestawieniu. Jego użytkownicy wskazują, że wielkość urządzenia pozwala łatwo znaleźć dla niego miejsce w pomieszczeniu. Także pojemność, według konsumentów, okazuje się adekwatna do wielkości lodówki.

 

 

 

Stalgast 100 L

 

4.Stalgast 100 LRanking witryn chłodniczych kontynuujemy produktem Stalgast 100 L. Jest to chłodziarka idealna dla cukierni, czy innych punktów gastronomicznych. Urządzenie, wykonane z malowanej stali, jest przeszklone z 4 stron. Pozwala więc na prezentację sprzedawanego towaru. Drzwiczki, typu przesuwanego, zostały zamontowane z tyłu lodówki. Jego wymiary wynoszą: wysokość 67,5 cm, głębokość 45 cm i szerokość 68,2 cm. Waga lodówki to 39 kg. Model ten ma pojemność 100 litrów a jego moc wynosi 0.16 kW. Regulowany zakres temperatur wynosi od 0 do 12 stopni Celsjusza. Regulować ciepłotę możemy za pomocą pokrętła. Aktualna temperatura jest wyświetlana na ekranie LED. Tam też znajduje się włącznik światła. W zestawie otrzymamy także 2 regulowane półki, które pozwolą na eksponowanie produktów o różnych gabarytach, oraz pojemnik na skropliny. Chłodziarka została wyposażona w automatyczne odszranianie, a jej konstrukcja wymusza obieg powietrza.  Osoby, które zakupiły ten produkt są zadowolone z jego wyglądu. Dodatkowo przekazują, że możliwość manipulowania półkami daje sposobność wykorzystania chłodziarki do różnych produktów.

 

 

 

 

Liebherr BCDv 4313

 

5.Liebherr BCDv 4313Opinie o witrynach chłodniczych marki Liebherr mówią, że są do dobre i profesjonalne produkty, oraz charakteryzują się ładnym wyglądem. Jak jednak prezentują się ich parametry? Prezentowany Liebherr BCDv 4313 ma wysokość 199 cm, szerokość 60 cm, a głębokość 64,4 cm. Waga witryny to 104 kg, natomiast jej pojemość wynosi 364 litry. Urządzenie działa w zakresie temperatur od +2 do +12 stopni Celsjusza, a zużycie energii w ciągu jednego dnia wynosi w tym modelu 2 000 kWh. Natomiast podczas pracy witryna generuje hałas o natężeniu 55 dB. Wraz z chłodziarką otrzymamy pięć półek wykonanych z tworzywa sztucznego. Maksymalne obciążenie jednej półki wynosi 45 kg. Z interesujących funkcji możemy tu wymienić: automatyczne odszranianie lodówki, czy wymuszony obieg powietrza. Model ten posiada również zamykane na klucz drzwiczki, wewnętrzny, analogowy wskaźnik temperatury i, podnoszące komfort użytkowania, samoczynnie domykane drzwi. Lodówka posiada również pionowe oświetlenie LED, oraz wyświetlacz znajdujący się na górze urządzenia. Obydwa podświetlenia włączane są jednocześnie. Użytkownicy podreślają zalety zainstalowanego przez producenta podświetlania, oraz pakowność witryny.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status