Roboty kuchenne wielofunkcyjne ranking

Ostatnio aktualizowane: 23.09.20

 

Kenwood Prospero+ KHC29.POSI to ceniony pomocnik kuchenny do trudnych zadań. Jakie zalety i wady urządzenia wskazali użytkownicy? Sprawdźmy. Robot wielofunkcyjny umożliwia przygotowanie różnorodnych potraw. Jeśli chcesz wyposażyć się w taki sprzęt, powinieneś przeczytać przygotowany przez nas ranking. Podczas jego tworzenia poddaliśmy analizie dostępne na rynku modele i spośród setek urządzeń wybraliśmy te, które cieszą się największym uznaniem konsumentów. Pierwsze miejsce w zestawieniu zdobył wielofunkcyjny robot kuchenny Kenwood Prospero+ KHC29.POSI. Model ten jest wyposażony w wiele różnorakich funkcji i przystawek, więc może się stać w Twojej kuchni swoistym centrum dowodzenia. Łatwa wymiana mieszadeł i przystawek sprawia, że praca staje się przyjemniejsza i szybciej przebiega. Model ma atrakcyjny design, dostępny jest w wersji srebrnej i białej. Wyposażono go również w wytrzymały 1000 W silnik z możliwością ustawienia prędkości pracy. Kolejną propozycję stanowi robot kuchenny Philips HR7778/00. Jest on uznawany za funkcjonalny i łatwy w obsłudze. Jeśli chcesz poznać opisy innych, ciekawych modeli, przejdź do naszego rankingu.

 

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

 

 

Jaki robot kuchenny wielofunkcyjny kupić?

 

Przewodnik zakupowy

Robot kuchenny to idealny sprzęt do kuchni. Dzięki niemu zaoszczędzimy dużo miejsca. Wszystko dlatego, że łączy w sobie kilka urządzeń. Przyrząd ten staje się coraz bardziej popularny i dlatego też na rynku znajdziemy wiele różnych modeli tego typu urządzenia. Wybór tego najbardziej odpowiedniego może być więc trudny. Dlatego też stworzyliśmy poradnik o tym, jaki robot kuchenny wielofunkcyjny wybrać.

Typy – jaki jest najlepszy robot kuchenny wielofunkcyjny?

Istnieją 2 główne rodzaje urządzeń tego typu. Poniżej przedstawiliśmy każdy z nich:

robot wielofunkcyjny z malakserem – jest to urządzenie podobne do zwykłego robota kuchennego. Posiada wiele funkcji, takich jak siekanie, mieszanie i rozdrabnianie produktów. Jest wyposażony w malakser oraz rozdrabniacz. Do zestawu dołączone są również różne przystawki, które mogą umożliwić nam na przykład wyciskanie soku lub zmielenie kawy. Zwróć uwagę na pojemnik, jaki posiada urządzenie przez Ciebie upatrzone. Jeżeli jest wystarczająco duży i wykonany z hartowanego szkła lub solidnego plastiku, to może posłużyć nam tak samo, jak blender kielichowy. Wybierzmy model, który posiada możliwość jego rozbudowy. Dzięki temu możemy spersonalizować urządzenie i dodać do niego elementy, które są nam szczególnie potrzebne.  

Robot wielofunkcyjny z malakserem powinien mieć moc wynoszącą co najmniej 800 W. Mniejsza nie pozwoli nam rozdrobnić wielu produktów. Ważna jest także pojemność pojemnika przyrządu.

robot wielofunkcyjny z misą – jest to urządzenie, które posiada mniejszą liczbę funkcji niż wcześniejszy wariant. Jest on jednak o wiele bardziej wydajny. Jest to starsza wersja robota kuchennego, dlatego może mieć limitowaną funkcjonalność. Sprzęt ten miesza produkty jednostronnie, zgodnie z ruchem wskazówek zegara. To wersja tradycyjna. W tej planetarnej mieszadła obracają się wokół własnej osi oraz misy. Wybierając robota wielofunkcyjnego z misą, musimy zwrócić szczególną uwagę na jej pojemność. Nie zapominajmy także o mocy, która w tym przypadku powinna wynosić co najmniej 1 000 W. Warto także pomyśleć o możliwości rozbudowy przyrządu.

 

Funkcje

Roboty wielofunkcyjne, jak wskazuje ich nazwa mają wiele funkcji. Od naszych preferencji zależy, które z nich chcemy znaleźć w urządzeniu. Spośród wielu, jednymi z najpopularniejszych są: mikser, blender, młynek, wyciskarki i malakser. Zaopatrzone są także w wiele dodatkowych elementów i funkcji, które pomogą nam w codziennym gotowaniu. W zestawie możemy znaleźć maszynkę do mielenia mięsa, tarczę do frytek, przystawkę do zagniatania ciasta, przystawkę do ubijania piany, sokowirówkę i młynek do zbóż. Roboty kuchenne mogą dodatkowo posiadać tryb pulsacyjny. Znacznie ułatwi on nam kruszenie produktów. Możemy z powodzeniem używać go do lodu.

Opcja turbo z kolei sprawi, że sprzęt będzie działał na pełnych obrotach przez określony czas. Może nam to pomóc w rozdrobnieniu niektórych produktów. Do niektórych modeli została dołączona także waga. Niektóre z przepisów wymagają precyzyjnego odmierzenia ilości, w czym może pomóc nam ten oto element.

 

Moc

Jak powszechnie wiadomo, moc robota kuchennego wielofunkcyjnego wpływa na czas pracy. Im wyższa moc, tym urządzenie może dłużej pracować, bez obawy o przegrzanie silnika. Wybierając sprzęt o mocy od 400 W do 600 W, możemy być pewni, że popracuje nie więcej niż 10 minut. Może to okazać się niewystarczającym czasem. Dlatego dla robotów kuchennych wielofunkcyjnych z malakserem optymalna moc to 800 W, a dla modeli z misą to 1 000 W. Musimy jednak uważać, ponieważ producenci często zamiast mocy czynnej na opakowaniu umieszczają moc bierną. Wyliczają ją bazując na pracy pod pełnym obciążeniem trwającym 10 minut.

 

Ilość obrotów

Najlepsze roboty kuchenne wielofunkcyjne to takie, które pracują z szybkością na poziomie, co najmniej 300 obrotów/min. Takie sprzęty są wydajne i potrafią rozdrobnić wiele produktów. Niektóre modele posiadają szybkość na poziomie kilkunastu tysięcy obrotów/min. Roboty z misą zazwyczaj pracują z szybkością jedynie 200 obrotów. Dobrym rozwiązaniem jest wybranie typu, który posiada różne poziomy prędkości. Najszybsze urządzenia posiadają aż 12 poziomów. Dzięki tej funkcji możemy dopasować prędkość do danego produktu.

 

Materiał

Jeżeli wybieramy model z misą, to musimy zwrócić szczególną uwagę na tworzywo, z jakiego została misa wykonana. Nie najlepszym wyborem jest plastik, który jest zwyczajnie mniej wytrzymały. Dobrym wyborem może być stal nierdzewna, stal szlachetna INOX lub nawet aluminium.

Zabezpieczenia

Roboty kuchenne wielofunkcyjne są maszynami, które często ulegają awariom. Dlatego też producenci starają się im zapobiec. Najczęściej spotkamy zabezpieczenie przed wyjęciem mieszadeł. Możemy je wyjąć jedynie po wyłączeniu robota. Nie musimy obawiać się więc, że stanie się to podczas pracy. Ważne jest, aby posiadał on zabezpieczenie przed przegrzaniem. Inaczej może być niebezpieczny dla naszego zdrowia. Niemniej użyteczne jest zabezpieczenie przed uruchomieniem z niezamkniętą przykrywką.

 

Roboty kuchenne wielofunkcyjne w dobrej cenie

Dobre roboty kuchenne wielofunkcyjne znajdziemy już do 300 zł. Im większa cena, tym więcej funkcji i części przyrząd posiada. Jedne z najdroższych produktów mogą osiągnąć cenę nawet 5 000 zł.

 

 

Najlepsze roboty kuchenne wielofunkcyjne w 2020 roku

 

Roboty wielofunkcyjne ułatwiają nam przygotowywanie potraw. Dzięki nim można szybko i sprawnie zmiksować produkty, bez konieczności czynnego udziału w tej czynności. Dlatego też warto zainwestować tego typu sprzęt. Na rynku można znaleźć wiele modeli różnej jakości. W związku z tym, przy wyborze należy zwrócić uwagę na moc urządzenia oraz na posiadane przez niego funkcje. Pozwoli to na wybranie produktu idealnie dopasowanego do swoich potrzeb. Poniżej stworzyliśmy ranking robotów kuchennych wielofunkcyjnych, które przypadną do gustu nawet wymagającym użytkownikom.

 

Nasze zalecenia

 

Kenwood Prospero+ KHC29.POSI 

 

Robot wielofunkcyjny to marzenie niejednej pani domu. To wszechstronne urządzenie do wielu zadań. Taki jest właśnie robot kuchenny Kenwood Prospero+ KHC29.POSI. Wyposażono go w silnik 1000 W, który może pracować z sześcioma prędkościami regulowanymi przez użytkownika pokrętłem. Do dyspozycji kucharza jest także misa o pojemności 4,3 l i 3 różne, wytrzymałe mieszadła. Wymiary urządzenia wraz z misą wynoszą 33 x 26 x 29 cm.

Kolejne elementy wyposażenia to przystawki pozwalające na mielenie mięsa, wyciskanie cytrusów, a także blendowanie, miksowanie, rozdrabnianie, siekanie i szatkowanie różnych produktów żywnościowych. Dzięki tym elementom, a także budowie robota pozwalającego na ruch planetarny, będziesz w stanie za jego pomocą przygotować niemal każdą potrawę.

Robot został wykonany ze stali nierdzewnej i wysokiej jakości tworzywa. Dzięki takiej budowie, że górną część maszyny można odchylić, łatwo wymienia się wszelkie przystawki i mieszadła. A specjalnie skonstruowana przykrywka pasująca do misy zapobiegnie rozchlapywaniu mieszanych składników. 

Kenwood Prospero+ KHC29.POSI jest ceniony przez panie domu za jego wszechstronność w pracach kuchennych wynikającą z dużej ilości elementów wyposażenia, a także za ładny wygląd i dobre wykonanie ułatwiające zachowanie sprzętu w czystości.

Kenwood Prospero+ KHC29.POSI to ceniony pomocnik kuchenny do trudnych zadań. Jakie zalety i wady urządzenia wskazali użytkownicy? Sprawdźmy.

Zalety
Łatwe mocowanie mieszadeł:

Dzięki odchylanej górnej części robota, można go obrócić o 90 stopni w górę tak, aby łatwo zamontować/zdjąć mieszadła potrzebne do pracy.

Duża misa:

Misa, wykonana ze stali nierdzewnej ma pojemność 4,3 l. Pozwala to na jednokrotne przygotowanie wypieków, dla dużej ilości osób.

Bogate wyposażenie w przystawki:

Sprzęt w swoim wyposażeniu ma, obok mieszadeł różnego typu, także szklany bleneder o pojemności 1,2 l, malakser 1,4 l z trzema tarczami, maszynkę do mielenia, wyciskarkę do cytrusów i sokowirówkę z kubkiem na sok.

Wydajny silnik:

Urządzenie jest wyposażone w silnik o mocy 1000 W, a użytkownik może samodzielnie zarządzać prędkością jego pracy w 6-cio stopniowej skali, za pomocą praktycznego pokrętła.

Praktyczna przykrywka misy:

W przypadku mieszania rozchlapujących się składników wystarczy użyć dobrze dopasowanej przykrywki, aby łatwo utrzymać porządek wokół. Przykrywka zapobiega chlapaniu, ale jednocześnie ma otwór pozwalający na dokładanie kolejnych składników w trakcie pracy urządzenia.

Wady
Trudność w przechowywaniu:

Wszystkie elementy wyposażenia robota zajmują sporą ilość miejsca, nie w każdej kuchni znajdzie się dodatkową przestrzeń na schowanie tak wielu elementów.

 

 

 

 

Philips Avance Collection HR7778/00

 

Philips Avance Collection HR7778/00 to ciekawy robot kuchenny, który spełni oczekiwania nawet wymagających użytkowników.  Przyrząd wyposażony został w metalową końcówkę, która przeznaczona jest do wyrabiania ciasta. Pozwala ona na szybkie i skuteczne wymieszanie składników. Urządzenie posiada w zestawie także końcówkę do ubijania śmietany i białek. Dzięki niej możesz z łatwością przygotować krem do deseru.

Obsługa tego modelu jest bardzo prosta. Za pomocą chromowanego pokrętła, można ustawić prędkość pracy urządzenia (12 trybów). Sprzęt wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, które umożliwiają rozdrabnianie twardych produktów, takich jak lód. Ostrza są zrobione ze stali nierdzewnej, a obudowa z tworzywa sztucznego. Ponadto do wnętrza można wrzucać nawet duże kawałki owoców, co zmniejsza czas przygotowania napojów, takich jak smoothie.

Przyrząd wyposażony jest w zbiornik o pojemności 3,4 l, a także w naczynie blendera o wielkości 2,2 l. Dzięki temu możesz za jednym razem przygotować posiłek dla całej rodziny. Moc tego produktu wynosi 1300 W. Użytkownicy doceniają ten model za bogaty zestaw dodatków, który pozwala na przygotowanie wielu potraw.

Wielofunkcyjny robot kuchenny Philips HR7778/00 ma moc 1300 W. Pojemność misy roboczej jest równa 3,4 l. Urządzenie ma srebrno-czarny kolor.

Zalety
Antypoślizgowe nóżki:

U podstawy robota zamontowano antypoślizgowe nakładki. W rezultacie produkt nie przesuwa się po blacie w trakcie użytkowania, co wpływa na komfort użytkowania. Nie musimy też obawiać się o to, że produkt ześlizgnie się na podłogę.

Pielęgnacja:

Dołączone do zestawu akcesoria można myć w zmywarce. Według konsumentów jest to duże ułatwienie. Warto dodać, że również ręczne czyszczenie nie jest trudne i czasochłonne.  

PowerChop:

Zastosowana w urządzeniu technologia PowerChop gwarantuje efektywne siekanie. Solidnie wykonane ostrze dobrze radzi sobie z krojeniem zarówno miękkich, jak i twardych składników. Dzięki temu prezentowany model jest uznawany za funkcjonalny.

Końcówka:

Sprzedawana w zestawie, metalowa końcówka umożliwia szybkie wyrabianie ciasta na chleb. W rezultacie możemy w łatwy sposób przygotować domowe pieczywo bez sztucznych dodatków.

Wady
Misa:

Część osób twierdzi, że misa robocza powinna być solidniej wykonana. Spód pojemnika stosunkowo szybko się wyrabia, dlatego niekiedy konieczna okazuje się jego wymiana.

 

 

 

 

Zelmer ZHM0861X

 

Bardzo dobrym modelem, z którym warto się zapoznać jest Zelmer ZHM0861X. Ten dobry i tani robot kuchenny wielofunkcyjny zastąpi w Twoim domu mikser. Obudowa produktu jest szaro-srebrna, a kształt uniwersalny, więc sprawdzi się jako uzupełnienie każdej kuchni. Sprzęt cechują niewielkie rozmiary, zatem nie będzie przeszkadzał na blacie w trakcie pracy. Moc tego modelu wynosi 400 W. Mimo niewielkich gabarytów urządzenie jest bardzo wydajne.

Konsument ma możliwość regulacji prędkości pracy (5 poziomów). Dzięki temu można dostosować obroty do tworzonego posiłku. Użytkownik nie musi asystować w trakcie pracy urządzenia, gdyż stojak i misa obracają się samoistnie. To sprawia, że wszelkie składniki z łatwością się łączą.

Sprzęt wyposażony jest także w tryb turbo i funkcję zwalniania, przez co można szybko tworzyć smaczne posiłki. Do zestawu dołączona jest łopatka i kubek do miksowania. Dołączona misa ma pojemność 3 l. Użytkownicy doceniają ten model za wysoką jakość wykonania.

Zelmer ZHM0861X to bardzo dobry wielofunkcyjny robot kuchenny do 200 zł. Urządzenie ma moc równą 400 W. Produkt sprzedawany jest z misą o pojemności 3 l.

Zalety
Regulacja:

Na obudowie umieszczono solidnie wykonany przycisk do regulowania szybkości pracy robota. Użytkownik może ustawić jedną z 5 prędkości, a także skorzystać z Funkcji Turbo.

Rączka:

Mikser ma odpowiednio wyprofilowaną rączkę, co powoduje, że jej utrzymanie w dłoni nie jest trudne. Dodatkowo element ten został pokryty antypoślizgową powłoką, co chroni przed wyślizgnięciem się sprzętu z rąk.

Kubek miksujący:

Do zestawu dołączony jest kubek miksujący. Z jego pomocą będziemy mogli przygotować pyszne, a przede wszystkich zdrowe koktajle z owoców i warzyw.

Pielęgnacja:

Z opinii Internautów wynika, że czyszczenie produktu nie jest trudne. Większość akcesoriów można myć w zmywarce, co pozwala zaoszczędzić czas.

Bezpieczeństwo:

Sprzęt ma zabezpieczenie przed wyjęciem końcówek podczas pracy. Dzięki niemu nie musimy się obawiać o to, że końcówki odłączą się od produktu, co mogłoby prowadzić do przykrych konsekwencji.

Wady
Obudowa:

W komentarzach niektórych konsumentów pojawia się informacja, że obudowa modelu wykazuje małą odporność na zarysowania.

 

 

 

 

Bosch MCM68885 

 

Wiele praktycznych funkcji posiada model Bosch MCM68885. Robot ten pozwala na łatwe i szybkie przygotowanie smacznych dań w tym ciast, sosów i kremów.

Do zestawu dołączona jest naczynie robocze o pojemności 3,9 l, a także zbiornik o objętości 1,5 l, przeznaczony do miksowania owoców i warzyw, i przygotowywania napojów. Ponadto sprzęt daje możliwość krojenia produktów spożywczych w równą kostkę, słupki oraz w plasterki. Model wyposażony jest w nóż ze stali nierdzewnej, który pozwala na rozdrabnianie i siekanie.

Dzięki specjalnym przyssawkom, które uniemożliwiają przesuwanie się przyrządu. Dodatkowo jest on bardzo stabilny. Poza tym urządzenie można włączyć jedynie po zamknięciu pokrywy, co ogranicza ryzyko wyrządzenia sobie krzywdy. Robot wyposażony jest w duży wyświetlacz LCD. Z jego pomocą można regulować prędkość pracy. Moc tego produktu wynosi 1250 W. Użytkownicy doceniają ten model za wiele przydatnych funkcji oraz za wydajność pracy.

Bosch MCM68885 to wielofunkcyjny robot kuchenny o mocy 1250 W. Pojemność misy roboczej wynosi 3,9, a blendera jest równa 1,5 l. Waga produktu wynosi ok. 6 kg.  

Zalety
Bezpieczeństwo:

Prezentowany robot uznawany jest za bezpieczny. U podstawy produktu umieszczono silikonowe przyssawki, które skutecznie zapobiegają jego przesuwaniu. Dodatkowo model ma zabezpieczenie przed włączeniem w razie nieprawidłowego podłączenia akcesoriów.  

Jakość:

Do produkcji urządzenia wykorzystano m.in. tworzywo sztuczne. Jak zapewniają Internauci, materiał ten wykazuje odporność na zniszczenia, dzięki czemu robot przez długi czas atrakcyjnie się prezentuje.

Etui:

Do zestawu dołączono wygodne etui umożliwiające bezpieczne przechowywanie wszystkich znajdujących się w komplecie, wymiennych końcówek i dodatków. Zdaniem konsumentów jest to duże ułatwienie.

Wady
Obsługa:

W komentarzach niektórych użytkowników można przeczytać, że obsługa sprzętu jest nieco skomplikowana. Na początku dużą trudność stanowi wymiana poszczególnych elementów, w celu skorzystania z wszystkich, dostępnych opcji.

 

 

 

 

Berlinger MAX-1200-W

 

Bardzo interesującym modelem jest Berlinger MAX-1200 W. Robot ten pozwala na stworzenie wielu wykwintnych dań przy niewielkim wkładzie pracy. Można z jego pomocą przygotować potrawy pieczone, takie jak ciasta, czy zapiekanki. Ponadto istnieje możliwość zmieszania w nim sałatki lub wyciśnięcia soku.

Moc silnika tego modelu wynosi 1200 W, więc jest on bardzo wydajny. Do zestawu dołączone jest 2 l naczynie do przygotowywania potraw, wyciskarka do owoców i warzyw, malakser oraz 1,5 l blender. Poza tym sprzęt może pełnić funkcję tarki, młynka oraz szatkownicy. Urządzenie charakteryzuje się łatwością obsługi. Co więcej, prędkość jego pracy można regulować.

Sprzęt został wykonany z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają dużą wytrzymałość i odporność na zarysowania. Ponadto podstawa jest antypoślizgowa, więc można mieć pewność, że robot jest stabilny. Opinie o robotach kuchennych wielofunkcyjnych producenta Berlinger są bardzo pozytywne. Użytkownicy twierdzą, że jest to praktyczny i funkcjonalny model.

Wielofunkcyjny robot kuchenny Berlinger MAX ma moc 1200 W. Jego ostrza zostały wykonane ze stali szlachetnej. Pojemność misy roboczej jest równa 2 l.

Zalety
Obsługa:

Na obudowie znajdują się dobrze opisane przyciski, co powoduje, że wybranie preferowanych ustawień nie jest trudne. Ułatwienie stanowi także dołączona do zestawu instrukcja obsługi.

Podstawka:

Antypoślizgowa podstawka gwarantuje bezpieczeństwo w trakcie pracy. Użytkownik nie musi się obawiać o to, że robot upadnie na podłogę i się zniszczy.

Funkcjonalność:

Prezentowany model umożliwia przygotowanie wielu smacznych potraw i deserów. Z pomocą sprzętu zmielimy także kawę czy wyrobimy ciasto.

Wady
Noże:

Konsumenci zauważyli, że noże w trakcie pracy przemieszczają się i podskakują. Istnieje więc obawa, że elementy te szybko się uszkodzą.

Głośność pracy:

Część osób zwraca uwagę na to, że urządzenie generuje duży hałas w trakcie pracy, co przeszkadza domownikom.

 

 

 

 

Eldom MFC2000 

 

Prezentujemy Eldom MFC2000, czyli solidnie wykonany robot kuchenny. Urządzenie ma szerokie zastosowanie – można je używać m.in. do gotowania, smażenia, wyrabiania ciasta czy mielenia. Dużym atutem jest możliwość skorzystania z funkcji gotowania na parze. Opcja ta jest ceniona przede wszystkim przez osoby przestrzegające zdrowej diety.

Moc prezentowanego robota kuchennego wynosi 1500 W. Do zestawu dołączono wykonaną ze stali szlachetnej misę roboczą o pojemności 2 l. Jak twierdzą konsumenci, element ten jest odporny na wgniecenia i zarysowania. Użytkownik ma do wyboru 12 prędkości pracy urządzenia, dzięki czemu dopasowanie ustawień do rodzaju przygotowywanej potrawy nie jest trudne.

Publikowane w Internecie opinie na temat Eldom MFC2000 wskazują, że warto zainwestować w ten model. Ma on intuicyjny system obsługi, co biorąc pod uwagę ilość dostępnych opcji, jest bardzo istotne. Użytkowanie sprzętu ułatwia umieszczony na obudowie wyświetlacz. Jest on czytelny, dlatego odczytanie z niego informacji nie powoduje problemów.

Eldom MFC2000 to wielofunkcyjny robot kuchenny o mocy 1500 W. Produkt sprzedawany jest w zestawie z misą roboczą o pojemności 2 l i miarką.

Zalety
Do gotowania na parze:

W komplecie otrzymujemy zestaw do gotowania na parze. W efekcie będziemy mogli przyrządzać zdrowe, pełnowartościowe posiłki bez użycia oleju.

Wyświetlacz:

Na obudowie zamontowany został czytelny wyświetlacz ułatwiający obsługę urządzenia. Element ten ma odpowiednią wielkość.

Wady
Miarka:

W recenzjach konsumenci zwracają uwagę na to, że miarka nie przylega szczelnie do pokrywy. W rezultacie w trakcie przygotowywania pokarmu dużo pary przedostaje się na zewnątrz, co wydłuża gotowanie.

Czyszczenie:

Robot nie jest przeznaczony do mycia w zmywarce, co dla niektórych osób jest sporym problemem.

 

 

 

 

» Przejrzyj produkty z poprzednich lat

Produkty te nie sa juz dostepne

 

 

Thomson THFP07884

 

Bardzo dużą popularnością cieszy się robot kuchenny Thomson THFP07884. Przyrząd ten wyposażony jest nie tylko w funkcję miksowania, lecz również daje możliwość gotowania potraw. Dzięki temu można przygotowywać sosy, zupy, wypieki, a nawet desery.

Produkt ma moc równą 1500 W. Użytkownik może regulować prędkość (10 trybów), a także ustawić pracę na jeden z 18 programów automatycznych lub stworzyć własny. Model jest łatwy w obsłudze. Wyposażony został w przejrzysty wyświetlacz LCD o wymiarach 7 cm x 5 cm, który umożliwia regulację temperatury, czasu oraz prędkości pracy. Przyrząd można nagrzać do 120 st. C.

Robot wykonany jest z wysokiej jakości materiałów. Wyjmowane ostrze oraz misa zrobione są ze stali nierdzewnej. Maksymalna pojemność naczynia wynosi 3,5 l. Do zestawu dołączony jest koszyk parowy, końcówka do ugniatania, nakładka motylkowa, a także pokrywka. Konsumenci doceniają ten model za funkcjonalność i wygodę użytkowania.

 

 

» Przejrzyj produkty z poprzednich lat

Subskrybuj
Notify of
guest
2 Comments
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
View all comments
Michał
Michał
1 year ago

Ja ostatnio kupiłem i polecam Kenwood KVC7300S, urządzenie radzi sobie z najtrudniejszymi kuchennymi wyzwaniami, silnik aż 1500W. Idealny na pierwszego robota ale także jak ktoś doszukuje się perfekcjonizmu w kuchni. Można kupić na allegro w dobrych pieniądzach.

DMCA.com Protection Status