Opinie o Kenwood KM287

Ostatnio aktualizowane: 25.10.20

 

Najważniejsze zalety: 

Ten robot kuchenny wyróżnia efektywność działania, ma on dużą moc, dlatego skutecznie radzi sobie z mieszaniem różnego rodzaju składników. Dostępne w nim funkcje to: mieszanie, mielenie, miksowanie, zagniatanie ciasta i ubijanie piany. Z urządzenia można korzystać podczas przygotowywania różnych posiłków, co zdecydowanie zwiększa jego uniwersalność. Mikser jest sterowany elektronicznie i jest łatwy w obsłudze.

 

Najważniejsze wady:

Podczas intensywnej pracy sprzęt generuje delikatne drgania. Nie należy go ustawiać w skrajnym miejscu na blacie. W ten sposób zmniejszamy ryzyko jego przypadkowego ześlizgnięcia się na podłogę. Według użytkowników urządzenie przy najwyższej prędkości wydaje spory hałas.

 

Werdykt: 9.7/10

Ten mikser planetarny z wieloma funkcjami przyda się osobom, które lubią gotować i często przygotowują posiłki dla siebie i bliskich osób. Urządzenie jest zasilane sieciowo, ma szarą obudowę ładnie komponującą się z innymi sprzętami. Dokładne wymiary tego robota kuchennego to: wysokość – 29,2 cm, szerokość – 24,3 cm i długość – 31,3 cm. Jego waga wynosi 4,5 kg. 

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Podstawowe dane techniczne

Kenwood KM287 to robot kuchenny z misą planetarną przystosowany do przygotowywania obiadów i deserów. Moc urządzenia jest równa 900 W. Prędkość działania sprzętu można łatwo regulować i dostosowywać do aktualnych potrzeb. Pojemność misy, do której wsypuje się lub wlewa składniki wynosi 4,3 l. Model jest sterowany elektroniczne. Użytkownik ma do wyboru jedną z pięciu funkcji: zagniatanie ciasta, miksowanie, mielenie, mieszanie i ubijanie piany. W zestawie znajduje się praktyczna osłona przeciwko chlapaniu. 

Mieszadła

Kupujący otrzymuje przy zakupie trzy solidnie wykonane mieszadła. Jedno z nich, mieszadło K nadaje się do przygotowania ciasta, ciasteczek, nadzień i farszów. Przy jego użyciu można też przyrządzić puree. Trzepaczka jest wykorzystywana do robienia majonezu, różnego rodzaju sosów, sufletów i bezy. Jest niezastąpiona także przy ubijaniu śmietany. Kolejnym przydatnym elementem jest hak do ciasta. Korzystając z niego można przygotować domową pizzę, makaron, pieczywo czy nawet pączki. Test Kenwood KM287 potwierdził, że jakość wykonania elementów wymiennych jest bardzo dobra. Mieszadła zachowują swój początkowy kształt nawet po wielu latach intensywnego użytkowania.

 

Maszynka do mięsa

Z prezentowanego urządzenia można korzystać jak z maszynki do mięsa. Sprzęt ma solidną, metalową konstrukcję. Ślimacznica i podajnik z tacką również są wykonane z trwałych materiałów. Robot kuchenny dobrze radzi sobie z mieleniem mięsa, ryb, owoców, warzyw czy twardych serów. Zrobione ze stali ostrza mają bardzo dobre właściwości. Przystawka standardowa ma sito średnie i grube, jego wymiana odbywa się bez problemów. Sito średnie nadaje się podczas przygotowywania np. pieczeni rzymskiej czy mięsa na burgery. Duże oczka dobrze sprawdzają się podczas wyrabiania domowej kiełbasy. Cena Kenwood KM287 jest stosunkowo wysoka, wynosi prawie 1000 zł, ale to urządzenie można wykorzystać na wiele sposobów. Dzięki niemu przygotowywanie jedzenia jest znacznie łatwiejsze.

 

Blender szklany

W komplecie otrzymuje blender szklany o pojemności 1,25 l. Ma on wyjmowane ostrza zrobione ze stali nierdzewnej. W blenderze można przygotować zdrowy, odżywczy koktajl na bazie owoców i warzyw. Można w nim także pokruszyć lód lub zrobić smacznego drinka. Z uwagi na spore możliwości modelu Kenwood KM287, opinie na jego temat są pozytywne.

 

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status