ᐅ Dobre kuchenki mikrofalowe Amica – Ranking i Opinie

Najlesza kuchenka mikrofalowa Amica

Ostatnio aktualizowane: 15.12.19

 

Jaką kuchenkę mikrofalową Amica wybrać?

 

Kuchnia XXI wieku to pomieszczenie pełne różnych sprzętów, które ułatwiają nam gotowanie potraw, a także ich podgrzewanie. Wśród najpopularniejszych urządzeń, poza klasyczną kuchenką, należy wymienić mikrofalówkę. Dobrze dobrane urządzenie pozwoli nam nie tylko odgrzać obiad, ale też ułatwi nam przygotowanie różnych dań i słodkości. Jeśli zastanawiasz się, czym cechują się najlepsze kuchenki mikrofalowe Amica zapraszamy Cię do lektury tego poradnika.

Zacznijmy od przedstawienia marki Amica. To jej poświęcimy ten artykuł, na końcu którego przedstawimy trzy różne modele tej znanej i cenionej w Europie polskiej firmy produkującej AGD. Nie da się ukryć, że Amica jest jednym z prężniej rozwijających się przedsiębiorstw. Firma oferuje nam niedrogie, solidne sprzęty z wieloma innowacyjnymi rozwiązaniami.

Mikrofalę dobieramy przy uwzględnieniu naszych potrzeb. Jeśli chcemy tylko  odgrzewać niewielkie porcje obiadowe, wystarczy nam mały sprzęt, ale jeśli ma ona nam służyć również do rozmrażania czy przygotowywania półproduktów na obiad, wybierzmy duży model. Coraz częściej spotkamy też urządzenia łączące w sobie funkcję mikrofali i piekarnika.

Obsługa jest niezwykle istotna. Możesz wybrać model sterowany przy użyciu wyświetlacza lub klasyczny z pokrętłami. Konsumenci uważają, że najlepsza kuchenka mikrofalowa Amica w 2019 roku to taka, która ma łatwy system obsługi. Nie ma znaczenia, czy urządzenie ma wyświetlacz czy pokrętła, najważniejsze jest to, aby wybranie funkcji było możliwie najprostsze. Na uwagę zasługują też urządzenie z systemem wagowym. Mikrofalówki tego typu dobierają czas pracy przy uwzględnieniu wagi produktu i jego typu.

Moc urządzenia nie jest bez znaczenia. Im jest ona większa, tym wydajniejszy jest dany model. Trzeba jednak pamiętać, że nie zawsze potrzebujemy najmocniejszej mikrofali. Często wystarcza nam  sprzęt o mocy 600 W. Jeśli jednak ma on funkcję grilla, jego moc często przekracza nawet 1500 W.

 

 

Kuchenki mikrofalowe Amica – Ranking

 

 

Amica AMM25BI 

 

Jeśli lubisz nowoczesne sprzęty, polecamy Ci Amica AMM25B. Jest to mikrofala z elektronicznym systemem sterowania, której obsługa jest bardzo intuicyjna. Ustawienie parametrów pracy sprzętu nie zajmie Ci dużo czasu. Poza tym elektroniczny system sterowania jest bardzo precyzyjny.

Urządzenie ma moc 900 W, ale gdy uruchomimy funkcję grilla pracuje z mocą nawet 1000 W. Tak mocny sprzęt jest wydajny. Poza tym zaletą grilla zastosowanego w tym produkcie jest to, że jest on kwarcowy, a co za tym idzie pozwala nam przygotować pyszne, chrupiące potrawy w krótszym czasie niż w klasycznym grillu.

Kolejną, godną uwagi funkcją jest rozmrażanie czasowe zapobiegające rozwojowi bakterii, które umożliwia znaczne skrócenie czasu rozmrażania. Nawet jeśli zapomnisz wyjąć kurczaka na obiad, nie musisz obawiać się, że jego przygotowanie zajmie Ci bardzo dużo czasu. Wkładasz go do mikrofali i ta zdecydowanie szybciej rozmraża mięso. Ważne jest to, że kuchenka sama określa czas rozmrażania – w zależności od typu produktu i jego wagi.

Konsumenci bardzo pozytywnie oceniają wszystkie funkcje, jakie ma prezentowana mikrofala, jak również jej atrakcyjny wygląd.

 

 

 

 

Amica AMGF23E1GB

 

Szukasz czegoś nowoczesnego, ale niezbyt drogiego? Jeśli tak, zapoznaj się z opisem urządzenia Amica AMGF23E1GB. Jest to produkt z elektronicznym systemem obsługi, który pozwala na dobranie mocy oraz czasu pracy.

Moc urządzenia to 900 W, ale sprzęt ma też grill kwarcowy o mocy 1000 W, dzięki któremu dania wyjęte z mikrofali mogą być chrupiące. Wśród ciekawych rozwiązań zastosowanych w tym sprzęcie należy wymienić 8 automatycznych programów pracy. Wystarczy, że włożymy do mikrofali potrawę, ustawimy jej wagę i typ, a urządzenie samo dobierze program. Jest to duże ułatwienie, bo nie musimy kontrolować, czy danie jest już ciepłe. Nie można też zapomnieć o funkcji Quick Start. Dzięki niej szybciej przygotujesz ulubione danie zaraz po powrocie do domu

Sprzęt ma pojemność 23 l, więc stanowi odpowiednią propozycję dla kilkuosobowej rodziny. Można w nim podgrzać nawet większe dania. Konsumenci w swoich ocenach potwierdzają, że kuchenka jest łatwa w obsłudze. Zauważają też, że jest to bardzo atrakcyjny, nowocześnie wyglądający model.

 

 

 

 

Amica AMG20M70V

 

Kuchenka mikrofalowa AMG 20M70V to sprzęt o mocy 700 W. Urządzenie ma sterowanie mechaniczne – pokrętła znajdują się z przodu. Regulacja pracy sprzętu jest bardzo łatwa.  Produkt ma następujące wymiary: wysokość – 26,2 cm, szerokość – 45,2 cm oraz głębokość – 32 cm. Pojemność mikrofali to 20 l.

Kuchenka mikrofalowa ma funkcję czasowego rozmrażania. Ważne jest to, że  sama dobiera optymalny czas trwania rozmrażania. Cały proces uważany jest za bardziej higieniczny niż tradycyjny i do tego zapobiega rozwojowi bakterii.

Na szczególną uwagę zasługuje specjalny system rozchodzenia się mikrofal, który gwarantuje równomierne podgrzewanie potraw. Zestaw zawiera talerz obrotowy i podstawkę do talerza obrotowego.

Jest to bardzo klasyczne, białe urządzenie pasujące do każdej kuchni. Biały kolor bez problemu dopasujemy do innych elementów wyposażenia pomieszczenia. Wiele osób wybrało ten model ze względu na koszty zakupu. W swoich ocenach konsumenci podkreślają, że jest to niezawodna kuchenka mikrofalowa Amica w dobrej cenie.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status