Najlepszy wypiekacz do chleba Panasonic

Ostatnio aktualizowane: 14.08.20

 

Jaki wypiekacz do chleba Panasonic wybrać?

 

Warto dbać o to, aby na naszym talerzu pojawiały się zdrowe posiłki. Niestety oferowane w sklepach produkty spożywcze często mają bardzo ubogie w wartości odżywcze składy, dotyczy to również chleba. Polska kuchnia opiera się na pieczywie, prawie każdy z nas zjada codziennie kilka kromek chleba. Jeśli więc chcesz zatroszczyć się o swój organizm, pomyśl nad zakupem wypiekacza do chleba. Takie urządzenie pozwoli Ci w zaciszu domowym przygotować wartościowe, chrupkie, a przede wszystkim zdrowe pieczywo. Zdajemy sobie sprawę z tego, że w sklepach znaleźć można wiele sprzętów tego typu, co znacznie utrudnia wybór i rodzi różnego rodzaju wątpliwości. Aby ułatwić Ci podjęcie decyzji, przygotowaliśmy krótki artykuł. Dowiesz się z niego, jakie cechy posiadają najlepsze wypiekacze do chleba Panasonic.

 

 

Wybraliśmy tę markę, ponieważ od lat dostarcza na rynek sprzęty cechujące się funkcjonalnością i prostą obsługą. Doświadczenie przedsiębiorstwa budzi wśród konsumentów zaufanie i sprawia, że chętnie sięgają oni po oferowane przez Panasonic produkty.

Na samym wstępie warto podkreślić, że bardzo duże znaczenie ma moc urządzenia. Jeśli jest ona wystarczająco duża, pieczenie będzie efektywne, i co najważniejsze szybkie. Polecamy więc produkty, w których ten parametr oscyluje w granicach 500 W lub więcej. Ważne są także rozmiary sprzętu. Nie kupujmy zbyt dużych modeli, gdyż ich przechowywanie będzie dla nas problematyczne, a postawienie na blacie w małej kuchni niemożliwe.

Konsumenci są zdania, że najlepszy wypiekacz do chleba Panasonic w 2020 roku oferuje duży wybór trybów pracy. Zwykle urządzenia mają ich kilkanaście. Stanowi to gwarancję na to, że użytkownik znajdzie funkcje najbardziej dla niego odpowiednie i będzie miał możliwość przygotowania ulubionego rodzaju pieczywa. Wiele osób podkreśla, że dobry sprzęt powinien być także wyposażony w opcję opóźnionego startu. Nie bez znaczenia okazuje się także wygląd produktu. Choć zazwyczaj przechowujemy go w szafie i wyciągamy tylko na czas pieczenia, recenzenci w swoich opiniach przykładają do designu sporą wagę. Największą popularnością cieszą się modele jednokolorowe, najczęściej białe lub czarne, bo pasują do każdej kuchni, bez względu na jej wystrój.

 

 

Wypiekacze do chleba Panasonic – ranking

 

 

Panasonic SD-ZB2512KXE

 

Wyposażenie się w dobrej jakości wypiekacz chleba jest niezbędne do tego, aby wypiekać chrupkie i smaczne pieczywo. Warto zatem zadbać o to, żeby zakupiony przez nas sprzęt był niezawodny. Takim modelem jest Panasonic SD-ZB2512KXE. Zdobywa on mnóstwo pozytywnych opinii, które są potwierdzeniem na to, że dobrze wypełnia on swoje zadania.

Sprzęt ma następujące wymiary: 25,6 cm x 38,9 cm x 38,2 cm. Można go bez trudu zmieścić nawet w małej szafce, bądź na blacie w kuchni. Jego waga wynosi 7,6 kg. Jest to więc wariant w pełni mobilny, który bez trudu przeniesiemy w wygodne dla nas miejsce. Panasonic SD-ZB2512KXE wyposażony jest w czujnik temperatury. Czas wypieku jest taki sam przy każdym programie bez względu na warunki temperaturowe panujące na zewnątrz.

Prezentowany model posiada także automatyczny dozownik dodatków, który dodaje drożdże we właściwym momencie, a rodzynki i bakalie rozkładane są równomiernie na bochenku. Precyzja pracy urządzenia spotyka się ze sporym uznaniem ze strony konsumentów. Na uwagę zasługuje również fakt, że użytkownik ma do swojej dyspozycji aż 17 programów wypieku chleba. Wśród nich pojawia się m.in.: wiejski chleb rzemieślniczy, wiejski chleb na zakwasie, brioszka czy tryb ciasta na pizzę.

Opinie na temat tego urządzenia są bardzo pozytywne. Wiele osób uważa, że to wypiekacz do chleba Panasonic w dobrej cenie. Cechuje go nie tylko solidne wykonanie, ale też prosty design. Dzięki temu produkt wygląda dobrze w każdej kuchni. Użytkownicy podkreślają, że sprzęt łatwo utrzymać w czystości.

 

 

 

 

Panasonic SD-2511WXE

 

Każdego dnia jemy posiłek na bazie pieczywa. Warto zatem zadbać o to, by było ono wartościowe. Niestety to oferowane w sklepach często ma wiele składników, które negatywnie wpływają na nasz organizm. Jeśli więc chcesz samodzielnie wypiekać chleb i tym samy mieć kontrolę nad tym, co trafia na Twój talerz, zapoznaj się z opisem produktu Panasonic SD-2511WXE.

Urządzenie ma moc równą 550 W. Pozwala to na szybkie przygotowanie chrupiącego i smacznego chleba. Pojemność wyjmowanej formy wynosi 0,6 kg. Maszyna wyposażona jest w 14 programów pracy. Funkcja szybkiego pieczenia sprawia, że upieczenie chleba zajmuje zaledwie godzinę. Użytkownik ma możliwość upieczenia m.in chleba żytniego, na zakwasie czy pieczywa bezglutenowego. Opcja opóźnionego startu (do 13 h) sprawia, że jeśli tylko odpowiednio ustawimy urządzenie, możemy jeść świeżo wypieczony chleb zaraz po powrocie z pracy.

Przyrząd potrafi uformować 3 różne rozmiary chleba. Można także ustawić jego stopień zarumienienia. Co warto podkreślić, sprzęt cechuje wyjątkowo łatwa obsługa. Przy użyciu tylko kilku przycisków rozpoczniemy pracę i będziemy mogli cieszyć się jej efektami. Maszyna posiada automatyczny dozownik dodatków, który jest niezwykle precyzyjny i równomiernie rozkłada np. bakalie czy słonecznik na powierzchni pieczywa.

Prezentowany model zdobył uznanie sporej grupy konsumentów. W swoich recenzjach podkreślają oni, że jest to sprzęt niezawodny i wysoce bezawaryjny. Forma i mieszadła pokryte są nieprzywierającą powłoką, dzięki czemu pielęgnacja urządzenia jest łatwa. Według wielu użytkowników bardzo przydatną funkcją jest opcja szybkiego pieczenia. Jeśli nie mamy czasu, a chcemy przygotować wartościowy i zdrowy chleb to niezwykle praktyczne rozwiązanie. Dużym plusem okazała się także gwarancja producenta obejmująca pierwsze 24 miesiące użytkowania.  

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status