Najlepszy wielofunkcyjny robot kuchenny Kenwood

Ostatnio aktualizowane: 23.01.20

 

Jaki wielofunkcyjny robot kuchenny Kenwood wybrać?

 

W dzisiejszych, zabieganych czasach często nie myślimy o domowym jedzeniu. Jadamy pospiesznie, często w barach lub stołówkach, gdzie nie zawsze jedzenie jest pełnowartościowe i smaczne. Niekiedy nawet wątpliwości budzi ich świeżość. Równocześnie wszyscy mamy świadomość, jak ważne jest zdrowe odżywianie. Aby mieć pewność, co jemy, najlepiej jest gotować samodzielnie. Dlatego powinniśmy mieć kuchnię wyposażoną w sprzęt, który nam to ułatwi i zaoszczędzi czas.

 

 

Roboty kuchenne są od dawna obecne w naszych kuchniach. Ułatwiają nam  przygotowanie posiłków. Producenci urządzeń AGD nieustannie opracowują nowe modele i udoskonalają dobrze już nam znane sprzęty, po to, by usprawnić nam codzienne czynności. Tradycyjny robot, mikser czy malakser są wypierane przez nowoczesne wielofunkcyjne roboty kuchenne, które nie tylko zajmują mniej miejsca, ale także wykonują więcej czynności.

Chcemy zaprezentować kilka modeli z bogatej oferty brytyjskiej firmy Kenwood, która jest obecna na rynku od 70 lat i zyskała uznanie właśnie dzięki produkcji robotów kuchennych. Najlepsze wieloczynnościowe roboty kuchenne Kenwood mają innowacyjne rozwiązania i cieszą się popularnością na całym świecie.  Dlatego nie chcemy sugerować, jaki jest najlepszy wieloczynnościowy robot kuchenny Kenwood w 2020 roku. Przedstawiamy jedynie kilka z nich, aby pokazać, jak duża jest ich różnorodność i jak wiele mogą spełniać funkcji. Każdy odbiorca może wybrać produkt najbardziej odpowiadający jego potrzebom.

 

 

Wielofunkcyjne roboty kuchenne Kenwood – ranking

 

 

Kenwood CCC 200WH

 

Wielofunkcyjny robot kuchenny Kenwood CCC 200WH to tzw. multicooker, czyli gotujący garnek elektryczny, który gotuje tradycyjnie, gotuje na parze, miesza, rozdrabnia i blenduje. Zastępuje więc wiele innych sprzętów i urządzeń potrzebnych w kuchni. Wielkość tego nowoczesnego urządzenia wystarcza do przygotowania posiłku dla czterech osób. Składa się ono z misy – garnka ze stali nierdzewnej o całkowitej pojemności 2,5 litra. Pojemność użytkowa to 1,5 litra. Misa posiada przezroczystą pokrywkę zamykaną klamrami. Wewnątrz można zamocować noże rozdrabniające lub mieszadło, które pracują niezależnie od temperatury składników.

Garnek posiada 4 programy gotowania i 3 funkcje mieszania potraw. Do wyboru są 3 poziomy temperatury. Elektroniczny wyświetlacz z programatorem czasowym odmierza czas od 1 minuty do 3 godzin. Programowanie jest proste i – każdy „krok” wyświetla się na panelu sterowania. Istnieje też możliwość anulowania programu. Po zakończeniu gotowania automatycznie włącza się funkcja podtrzymywania ciepła. W tym trybie utrzymuje się temperatura 65 stopni C, a potrawa jest nieustannie mieszana. Zdejmowane, nieelektryczne elementy można myć w zmywarce. Aby można było korzystać z robota bez obaw, posiada on kilka zabezpieczeń – ochronę przed przeciążeniem i przegrzaniem oraz zabezpieczenie przed wygotowaniem się wody podczas gotowania na parze. Poza tym urządzenie włącza się tylko po prawidłowym zamknięciu pokrywy. W podstawie zainstalowane są antypoślizgowe nóżki.

Osoby, które korzystają wielofunkcyjnego robota kuchennego Kenwood CCC 200WH są zadowolone ze swojego wyboru. Robot ten daje im możliwość przygotowania posiłków bez dużego nakładu pracy. Jako zaletę wymieniają funkcję podtrzymywania temperatury, co jest ważne, kiedy domownicy jedzą posiłek w różnym czasie. Uważają też, że ten nowoczesny multicooker jest ozdobą kuchni.

 

 

 

 

 Kenwood FPM270 

 

Wielofunkcyjny robot kuchenny Kenwood FPM270 to   kompaktowe urządzenie, idealne do niewielkiej kuchni. Robot składa się z podstawy z silnikiem, wykonanej ze zmatowionego metalu, na którą montuje się przystawki. Są to: malakser, blender, sokowirówka, młynek do mielenia ziaren, wyciskarka do cytrusów. W zestawie znajdują się 3 metalowe tarcze do cięcia w plasterki (różne grubości) i tarcia (różna grubość oczek). W wyposażeniu jest również mieszadło do ciasta, ostrze tnące i trzepaczki.

Są to niezbędne akcesoria umożliwiające szybkie przygotowanie potraw. Robot ten posiada dwustopniową regulację prędkości obrotów, z możliwością pracy pulsacyjnej. Wykonany jest z trwałych materiałów – blender i młynek ze szkła, malakser i wyciskarka do cytrusów – z tworzywa, a metalowe elementy – ze stali nierdzewnej. Wszystkie rozkładane części nadają się do mycia w zmywarce. Urządzenie posiada w obudowie schowek na kabel oraz gumowe antypoślizgowe nóżki.

Klienci, którzy wybrali wielofunkcyjny robot kuchenny Kenwood FPM270, zapewniają, że jest to idealny sprzęt dla mniejszych rodzin. Świetnie sprawdza się w małej kuchni, gdyż zajmuje mało miejsca. Uważają też, że to wielofunkcyjny robot kuchenny Kenwood w dobrej cenie, w stosunku do jego wysokiej jakości.

 

 

 

 

Kenwood Multipro Home FDP623WH

 

Wielofunkcyjny robot kuchenny Kenwood Multipro Home FDP622WH to funkcjonalne i stosunkowo niewielkie urządzenie, dla którego znajdzie się miejsce w każdej kuchni. Robot ten składa się z podstawy, w której znajduje się silnik. Na podstawie mocuje się odpowiednie przystawki, w zależności od funkcji, z jakiej chcemy skorzystać. Multipro Home wyposażony jest w malakser, blender, sokowirówkę, mini malakser (do przygotowania małych ilości), wyciskarkę do cytrusów.

W zestawie znajdują się 4 metalowe tarcze do szatkowania, krojenia frytek, krojenia warzyw w plasterki i tarcia. Oprócz tego, zestaw zawiera  mieszadło do ciasta, trzepaczki do ubijania i ostrze tnące. Ilość i różnorodność przystawek daje właściwie nieograniczone możliwości przygotowania potraw! Robot ten jest prosty w obsłudze. Posiada ośmiostopniową regulację prędkości, z możliwością pracy pulsacyjnej. Do regulacji prędkości obrotów służy pokrętło ręcznie ustawiane. Obudowa wykonana jest z tworzywa, kielich blendera – z akrylu, a metalowe elementy – ze stali nierdzewnej. Zdejmowane elementy można myć w zmywarce. W obudowie znajduje się schowek na kabel. Urządzenie posiada gumowe nóżki, które zapewniają stabilność podczas pracy.

Użytkownicy wielofunkcyjnego robota kuchennego  Kenwood Multipro Home FDP623WH podkreślają wysoki standard wykonania i estetyczny wygląd urządzenia. Zapewniają, że robot, dzięki wielofunkcyjności,  znacznie upraszcza pracę i skraca czas przygotowania posiłków.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status