Najlepszy warnik do wody 20l

Ostatnio aktualizowane: 26.04.19

 

Jaki 20 l warnik do wody wybrać?

 

Właścicielom lokali gastronomicznych na pewno przyda się dobrej jakości warnik do wody. W takim produkcie szybko podgrzejemy wodę, a co więcej jej temperatura zostanie utrzymana przez wiele godzin. Chcąc, by model służył Ci przez wiele lat sporządziliśmy krótki poradnik, który pomoże Ci znaleźć dobre gatunkowo urządzenie.

Poniżej pokażemy Ci, jak znaleźć najlepszy 20 l warnik do wody w 2019 roku. Jest to optymalna pojemność, która pozwoli Ci przygotować odpowiednią ilość napoju dla gości restauracji lub Twojej rodziny w czasie przyjęcia. Dokonując zakupu zwróć uwagę na przeznaczenie produktu. Niektóre warniki pozwalają na przechowywanie w nich nie tylko wody, ale też soków, herbat, kawy lub piwa i wina. W innych modelach przygotujesz też pyszną, gorącą czekoladę. Ważne jest jednak to, by wnętrze produktu miało warstwę zabezpieczającą przed przywieraniem. Najlepszą decyzją będzie zainwestowanie w urządzenie ze stali nierdzewnej. Kluczowe jest sprawdzenie, czy interesujący Cię model posiada niezbędne certyfikaty i spełnia normy HACCP. Tego typu urządzenia są bezpieczne, gdyż w czasie pracy nie wytrącają się niebezpieczne związki chemiczne.

Najlepsze 20 l warniki do wody mają grube ścianki, gdyż wtedy podgrzany napój nie traci zbyt szybko ciepła. Jest to szczególnie ważne, gdy urządzenie będzie używane przez wiele godzin. Dobrą decyzją będzie inwestycja w model o podwójnych ściankach, bo wtedy obudowa wolniej się nagrzewa, a ryzyko poparzenia spada.

Jak w przypadku wielu urządzeń elektrycznych, niezbędne jest sprawdzenie mocy warnika. Im produkt ma więcej watów, tym szybciej podgrzeje wodę. Szczególnie polecamy sprzęty o wydajności nie mniejszej niż 2000 W. Ważnym parametrem jest też maksymalna temperatura podgrzewania cieczy we wnętrzu produktu. Na rynku dostępne są 2 typy urządzeń. Pierwszym z nich są produkty gastronomiczne, które zalecane są w domach i na użytek prywatny. Wodę podgrzejesz w nich maksymalnie do temperatury 90 st. C. Drugim rodzajem są modele gastronomiczne, w których najwyższe ciepło, jakie ciecz osiąga to 110 st. C.

 

 

20 l warniki do wody – ranking

 

 

Redfox WB – 20S

 

Prezentujemy warnik do wody o pojemności 20 l – Redfox WB – 20S. Jest to wydajne urządzenie do podgrzewania i przechowywania wody, które sprawdzi się w lokalach gastronomicznych. W modelu przechowasz również wino lub piwo w optymalnej temperaturze. Moc sprzętu to 2500 W.

Naczynie ma specjalnie wyprofilowane uchwyty, które wykonano z nie nagrzewającego się materiału. Dzięki temu przenosząc sprzęt się nie poparzysz. Cały warnik został zrobiony z wytrzymałej stali nierdzewnej o wysokim połysku. W konsekwencji model nie tylko dobrze się prezentuje, ale jest też odporny na  zarysowania. Grube ściany sprawiają, że temperatura we wnętrzu utrzymuje się na ustawionym poziomie przez długi czas. Poza tym użytkownik nie musi się martwić, że przypadkowe dotknięcie obudowy produktu zakończy się bolesnym poparzeniem. Dużym atutem sprzętu jest grzałka z termostatem, która pozwala na precyzyjne ustawienie temperatury pracy.

Opinie konsumentów o prezentowanym warniku są bardzo pochlebne. Urządzenie ma dobre zabezpieczenia termiczne chroniące przed przegrzaniem. Produkt jest wydajny i utrzymuje temperaturę napoju przez długi czas. Osoby, które zakupiły ten model są też zadowolone z jego prostej obsługi.

 

 

 

 

Soda Pluss WB20

 

Model Soda Pluss WB20 to nowoczesne urządzenie, które sprawdzi się w restauracjach. Sprzęt pozwala na zagotowanie wody, a następnie jej przechowywanie w odpowiedniej temperaturze. Umożliwia to przygotowanie kawy, bądź herbaty w dowolnym momencie. W prezentowanym modelu przechowasz też wino i piwo.

Obudowa produkty została wykonana ze stali nierdzewnej o wysokim połysku. Materiał ten jest odporny na korozję, zarysowania, a także uszkodzenia mechaniczne. Warnik ma wbudowaną grzałkę z termostatem, więc precyzyjnie ustawisz temperaturę cieczy. Dużym atutem jest funkcjonalny wskaźnik poziomu cieczy, co ułatwia nalewanie wody. Produkt ma też wbudowany kran do nalewania napoju. Element ten posiada zabezpieczenia przed kapaniem, dlatego nie pobrudzisz stołu. Moc produktu to 2,5 kW, dlatego zagotowanie wody zajmuje tylko kilka minut.

Recenzje tego modelu pełne są pozytywnych opinii zadowolonych konsumentów. Sprzęt został doceniony za elegancki design oraz wydajną pracę. Wiele osób jest też zadowolonych z niewielkiej wagi (3,9 kg), która ułatwia przenoszenie warnika.

 

 

 

 

WideShop 20L

 

Warnik WideShop 20L powstał z myślą o dużych przyjęciach, dlatego sprawdzi się podczas bankietów firmowych. Do urządzenia należy wlać wodę, a następnie ją zagotować. W sprzęcie przygotujesz też inne rodzaje cieczy jak wino, piwo i napar ziołowy. Obsługa modelu jest bardzo intuicyjna, dlatego osoby, które nigdy nie miały styczności z produktem bez trudu go użyją.

Sprzęt ma grube ścianki ze stali nierdzewnej. Dzięki temu ciepło nie ucieka z wnętrza naczynia, a co więcej konsument nie oparzy się dotykając obudowy. Środek modelu pokryto specjalną powłoką, która zapobiega przywieraniu, dlatego bez trudu wyczyścisz warnik po użyciu. Sprzęt ma funkcjonalny wyświetlacz, z którego odczytasz temperaturę cieczy i zaprogramujesz pracę produktu. Użytkownik może regulować ciepło napoju w przedziale 30 – 110 s. C. Pokrywka jest szczelna, dlatego przy przenoszeniu nie oblejesz się gorącą wodą. Uchwyt wykonano z materiału, który nie przewodzi ciepła, dlatego nie poparzysz się.

Prezentowany model to dobrze wykonany 20 l warnik do wody w dobrej cenie. Model ma wiele zabezpieczeń przed przegrzaniem, dlatego nie musisz obawiać się awarii. Poza tym wskaźnik pojemności poinformuje Cię, czy należy uzupełnić ciecz.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...