Najlepszy syfon do bitej śmietany Hendi

Ostatnio aktualizowane: 21.04.19

 

Jaki syfon do bitej śmietany Hendi wybrać?

 

Syfon do bitej śmietany umożliwia przygotowanie nie tylko smacznej śmietanki, ale także sosów, kremów czy musów. Urządzenie to okazuje się nieocenione podczas rodzinnych uroczystości. Jest standardowym wyposażeniem każdego punktu gastronomicznego. Z uwagi na to, że na rynku pojawiają się coraz to nowsze produkty, wybór najbardziej odpowiedniego często jest dość problematyczny. Z pomocą przychodzi nasz krótki poradnik. Dowiesz się z niego, czym charakteryzują się najlepsze syfony do bitej śmietany Hendi. Co więcej, przygotowaliśmy dla Ciebie zestawienie uwzględniające 3 cenione sprzęty. Ich krótkie opisy znajdziesz na końcu artykułu.

Marka Hendi oferuje wyposażenie i sprzęt dla gastronomii. W sklepie znajdziemy artykuły bufetowe, urządzenia do obróbki termicznej produktów spożywczych oraz wiele innych. Firma zajmuje się produkcją od blisko 70 lat. Cały czas poszerza swój asortyment o nowe, przydatne produkty. Zyskała ona już duże grono zadowolonych konsumentów.

Kupując syfon do bitej śmietany musimy mieć na uwadze przede wszystkim jego funkcjonalność. Na rynku znajdują się produkty umożliwiające przygotowanie jedynie zimnych sosów i kremów, oraz takie, które pozwalają nam także przyrządzić ciepłe dodatki do potraw. Jeśli zależy nam na tym, aby wybrane przez nas urządzenie spełniało wiele zadań, warto postawić na drugi model. Wszystko uwarunkowane jest jednak naszymi potrzebami.

Właściciele punktów gastronomicznych podkreślają, że najlepszy syfon do bitej śmietany Hendi w 2019 roku to taki, który jest funkcjonalny i spełnia swoje zadanie. Warto, aby atrakcyjnie się prezentował, bo dzięki temu możemy przygotowywać śmietankę, czy sosy na oczach klientów. To znacznie podnosi prestiż miejsca. Ważne jest także, aby sprzęt był łatwy w czyszczeniu. Dużym plusem jest możliwość jego mycia w zmywarce. Należy zwrócić także uwagę na pojemność sprzętu. Przyjmuje się, że najbardziej optymalna jest ta, oscylująca w granicach 0,5 l.

 

 

Syfony do bitej śmietany Hendi – ranking

 

 

Hendi Profi Line 588017

 

Hendi Profi Line 588017 to produkt o niezwykle eleganckim wyglądzie. Dzięki temu będzie idealny do punktów gastronomicznych. Przy jego użyciu można dozować bitą śmietanę i inne produkty na oczach klienta.

Produkt ma pojemność 0,5 l. Umożliwia przygotowanie bitej śmietany, a także sosów i kremów o temperaturze do 70 st. C. Sprawdzi się także do dekoracji cappuccino, kaw, shake’ów i lodów. Używając go z łatwością wykonamy efektowne wzorki, które wzbudzą uznanie w oczach innych osób. Do zestawu dołączone są 3 końcówki ze stali nierdzewnej oraz szczoteczka. Sprzęt używa się z nabojami do syfonów do bitej śmietany (N2O), które należy zakupić osobno. Warto podkreślić, że można myć go w zmywarce bez obaw o jego uszkodzenie.

Użytkownicy prezentowanego produktu są z niego zadowoleni. Przede wszystkim doceniają jego profesjonalny design. Plusem jest także łatwość obsługi oraz to, że przy użyciu tego modelu można przygotować nie tylko bitą śmietanę, ale także smaczne sosy czy musy.

 

 

 

 

Hendi Kurt Scheller Edition 975886

 

Hendi Kurt Scheller Edition 975886 to syfon do bitej śmietany, przy pomocy którego można przygotować atrakcyjnie prezentujące się desery i dania. Model ten sprawdzi się nie tylko w warunkach domowych, ale także w profesjonalnym punkcie gastronomicznym.

Produkt ma pojemność 0,5 l. Jest on w całości wykonany z wysokiej jakości aluminium, odpornego na zarysowania i wszelkiego rodzaju uszkodzenia. W zestawie otrzymujemy 3 końcówki z polipropylenu oraz szczoteczkę. Decydując się na ten produkt musimy pamiętać o dokupieniu nabojów do syfonów (N2O), gdyż nie są one dołączone do sprzętu. Prezentowany model jest przeznaczony jedynie do przygotowania zimnych sosów i kremów. Nie można go także myć w zmywarce, bo wysoka temperatura może doprowadzić do jego zniszczenia.

Konsumenci doceniają przede wszystkim przystępną cenę sprzętu. Jest ona adekwatna do jakości oraz oferowanych przez produkt możliwości. Kupujący chwalą także prosty wygląd oraz to, że urządzenie łatwo się czyści.

 

 

 

 

Hendi Kitchen Line 588369

 

Hendi Kitchen Line 588369 to syfon do bitej śmietany Hendi w dobrej cenie. Jego pojemność to 0,5 l, a średnica jest równa 8 cm. Sprzęt wykonany jest w całości z wysokiej klasy aluminium. Materiał ten zapewnia dużą żywotność.

W zestawie dostępne są 2 plastikowe końcówki i szczoteczka. Butla wyposażona jest w plastikową głowicę, którą łatwo się prowadzi. Należy także osobno dokupić naboje do bitej śmietany (N2O). Sprzęt sprawdzi się podczas przygotowywania zimnych sosów i kremów, zarówno w domu, jak i małych oraz średnich punktach gastronomicznych. Modelu nie można używać do przyrządzania gorących dodatków. Brak odporności na wysokie temperatury powoduje, że produkt nie nadaje się do mycia w zmywarce.

Konsumenci, którzy mieli okazję przetestować prezentowany sprzęt są zdania, że to ciekawa i godna uwagi propozycja. Największym plusem jest to, że urządzenie ma wystarczającą pojemność i dodatkowo nie jest zbyt drogie.

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...