Najlepszy robot kuchenny MPM

Ostatnio aktualizowane: 09.07.20

 

Roboty kuchenne MPM – Przewodnik zakupowy, ranking i test w 2020

 

Jaki robot kuchenny MPM wybrać?

 

Robot kuchenny to urządzenie, które pomaga nam w wielu czynnościach w kuchni. Z pomocą jednego sprzętu możemy ubijać, mieszać, zagniatać, rozdrabniać oraz kroić, a nawet wyciskać. Kupno takiego produktu oszczędza nasz czas, a także miejsce w kuchni, ponieważ w jednym urządzeniu mamy kilka. Jeśli i Ty zdecydowałeś się kupić robot kuchenny, z całą pewnością przyda Ci się nasz poradnik. Jeżeli jeszcze nie wiesz, co jest istotne podczas wybierania takiego produktu, to zapraszamy Cię do przeczytania poniższego artykułu.

MPM to marka, która odpowiada na potrzeby swoich klientów. Najpierw dokładnie obserwuje rynek, a potem realizuje swoje pomysły. Firma ta zajmuje się projektowaniem i produkowaniem małego AGD. Produkty MPM znane są w całej Polsce ze swoich niskiej awaryjności oraz atrakcyjnej ceny.

Kupując sprzęt przede wszystkim sprawdźmy jego moc. Im większa moc, tym wydajniej pracuje urządzenie. Mocny robot poradzi sobie więc z twardymi składnikami, takimi jak lód czy warzywa. Najczęściej możemy spotkać urządzenia o mocy od 300 W do 600 W. Najlepiej jednak, aby robot miał około 1000 W. Wtedy poradzi sobie z każdym produktem.

Nie mniej ważna jest regulacja prędkości obrotów danego urządzenia. Najlepiej dla nas będzie, jeżeli regulacja ma kilka stopni. Pozwoli nam to dostosować prędkość do danego składnika, co skutkuje efektywniejszym rozdrobnieniem lub poszatkowaniem produktu.

Kolejnym aspektem podczas wyboru robota kuchennego jest bezpieczeństwo jego użytkowania. Standardem w najnowszych urządzeniach są antypoślizgowe nóżki i rączki. Zapobiega to zsunięciu się robota ze stołu. Dobrze, aby interesujący nas model miał blokadę przed wyjęciem mieszadeł w trakcie pracy. Oczywiście ważne jest także zabezpieczenie przed przegrzaniem się – automatyczne wyłączenie.

Najlepsze roboty kuchenne MPM mają dodatkowe funkcje. Jedną z najbardziej znanych jest przyspieszenie, czyli turbo. Umożliwia nam to chwilowe przyspieszenie obrotów mieszadeł tak, aby mogły one rozdrobnić bardzo twardy składnik. Niektóre modele mają także tryb pulsacyjny, który używany jest zwykle przy stopniowym rozdrabnianiu twardych produktów.

 

 

Roboty kuchenne MPM – ranking

 

 

MPM MRK-11 

 

Jeżeli szukasz wielofunkcyjnego robota kuchennego, to mamy dla Ciebie ciekawą ofertę – MPM MRK-11. Urządzenie to ma miskę o pojemności 1,5 l. Moc sprzętu wynosi 800 W, więc poradzi on sobie nawet z rozdrabnianiem twardych składników. Pomogą nam w tym także ostre noże wykonane ze stali nierdzewnej.

Prezentowany produkt ułatwia wiele kuchennych czynnością. Jedną z jego funkcji jest zagniatanie i mieszanie ciasta. Poradzi on sobie także z rozdrabnianiem i ścieraniem wszelkiego rodzaju warzyw i owoców. Ponadto produkt ma też funkcję wyciskarki, co pozwoli nam przygotować sok. Model wyposażony został w funkcję pulsacyjną, dzięki której rozdrabnia twarde warzywa.

Jest to urządzenie umożliwiające przygotowanie sałatki, ciasta, a także soku. Nie zajmuje ono zbyt dużo miejsca na kuchennym blacie, więc nie musimy martwić się o to, czy robot zmieści się w naszej kuchni. Jest to produkt często chwalony przez użytkowników. Cenią oni jego wielofunkcyjność oraz ładny design. Internauci zaznaczają, że oprócz funkcjonalności producent zadbał także o bezpieczeństwo użytkowania produktu.

 

 

 

 

MPM MRK -05 

 

Osobom, które lubią mieć pracę swoich urządzeń pod kontrolą, polecamy MPM MRK-05. Jest to robot kuchenny MPM w dobrej cenie, który umożliwia nam regulowanie prędkości pracy łopatek. Możemy więc bardzo łatwo dopasować prędkość pracy sprzętu do danego składnika. Moc tego urządzenia wynosi 700W.

Z pomocą funkcji krojenia w kostkę oraz w plastry możemy szybko i sprawnie przygotować sałatkę. Mamy także możliwość ucierania, ubijania oraz miksowania, więc przygotowanie pysznego ciasta także nie powinno zająć nam dużo czasu. Pojemność misy tego modelu to 2 l. W efekcie czego możemy jednocześnie przygotować sporą ilość ciasta.

Urządzenie jest wyposażone w funkcję turbo i pulsowanie. Jest ono w stanie rozdrobnić i wymieszać nawet twarde składniki. Dzięki zabezpieczeniu przed przegrzaniem się produkt wyłączy się zanim jego silnik zostanie uszkodzony. Jest to jeden z najchętniej wybieranych modeli. Według Internautów sprzęt znacznie ułatwia pracę w kuchni.

 

 

 

 

MPM Oliwia MRK-10 

 

MPM Oliwia MRK-10 to urządzenie, które nie pozwoli Ci tracić cennego czasu. Zostało ono wyposażone w dwie misy: jedna do blendera a druga do malaksera. Produkt ten przeznaczony jest zarówno do rozdrabniania składników miękkich i twardych. Poradzi sobie ze wszystkimi produktami spożywczymi – dzięki wysokiej mocy wynoszącej 800 W.

Z pomocą tego robota kuchennego możemy przygotować ciasto (ma on funkcję ubijania oraz mieszania). Z kolei za sprawą ostrych noży ze stali nierdzewnej pokroimy sałatkę warzywną. Oprócz tego możemy także wycisnąć sok z cytrusów.

Internauci chwalą kompaktowe wymiary opisywanego urządzenia. Zauważają, że ładnie prezentuje się w kuchni i jest bardzo pomocny. Konsumenci napisali wiele pozytywnych komentarzy na temat tego robota. Często wspominają o wysokiej mocy urządzenia, a także o jego wielofunkcyjności. Jest to jeden z najczęściej wybieranych robotów kuchennych na rynku.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status