Najlepszy robot kuchenny Electrolux

Ostatnio aktualizowane: 09.04.20

 

Roboty kuchenne Electrolux – Przewodnik zakupowy, ranking i test w 2020

 

Jaki robot kuchenny Electrolux kupić?

 

Długie godziny spędzone w kuchni to z pewnością coś, czego każdy wolałby uniknąć. W skróceniu czasu pracy i uczynieniu go przyjemniejszym mogą pomóc specjalne urządzenia – na przykład robot kuchenny.

 

 

Jednym z producentów, którzy posiadają solidne roboty w swojej ofercie jest Electrolux – szwedzka marka od wielu lat królująca na rynku, proponująca klientom wysokiej jakości AGD. Dlatego też to modelom tej firmy chcemy poświęcić chwilę uwagi.

Najlepszy robot kuchenny Electrolux w 2020 roku będzie posiadać cechy, które konsumenci uważają za najbardziej istotne. Z nami dowiesz się, jakie to są parametry.

Najważniejsza jest moc. Od jej wartości zależy szybkość i efektywność pracy poszczególnych modeli. Im wyższa, tym szybciej i sprawniej uda się uzyskać pożądany efekt. Równocześnie moc decyduje o tym, jak długo urządzenie będzie mogło działać bez przerw. Pamiętaj jednak o tym, że wyższa moc to odpowiednio droższy produkt. Moc może mieć wartość od 200 W, w prostych modelach, do nawet 2000 W.

Zakup produktu można uznać za udany tylko wtedy, gdy dane urządzenie będzie posiadać regulację poziomu obrotów. Jest to bardzo ważna cecha robotów kuchennych. W ten sposób przy pomocy odpowiedniego pokrętła lub przycisków dopasujesz tryb pracy do własnych potrzeb. Nie zawsze przygotowywane potrawy wymagają użycia maksymalnych obrotów – czasem jest to wręcz niepożądane. Podobnie uzyskanie odpowiednio gładkiej masy może być zależne od pracy produktu. Dlatego wszystkie najlepsze roboty kuchenne Electrolux są wyposażone w dobór opisywanych ustawień.

Na urządzenia wielofunkcyjne składają się poszczególne komponenty, na przykład misa, różne trzepaczki, czasem maszynka do mielenia mięsa czy sokowirówka. Im większa ich ilość, tym szersze zastosowanie produktu. Ważne jest także tworzywo, z którego wykonane są elementy danego modelu. Szczególną uwagę powinieneś zwrócić na misy dołączone do robota – powinny być wyprodukowane ze stali nierdzewnej lub tworzyw do niej podobnych. Dzięki temu misa nie ulegnie szybkiemu zniszczeniu, a równocześnie będzie bezpieczna dla przygotowywanej żywności.

 

 

Roboty kuchenne Electrolux – ranking

 

 

Electrolux EKM4000

 

Z robotem kuchennym Electrolux EKM4000 Kitchen Assistant można przygotować wspaniałe dania dla swoich najbliższych. Ten model pomoże w wykonywaniu wielu czynności, które w normalnych warunkach większość użytkowników uznałaby za uciążliwe. Swoją szybką i efektywną pracę zawdzięcza przede wszystkim silnikowi o wysokiej mocy 1000 W. Przy tak wysokich parametrach produkt nie tylko sprawnie wyrobi lub utrze ciasto czy ubije pianę, ale również obędzie się bez ciągłego przerywania pracy.

Posiadacz urządzenia ma możliwość wyboru jednego z dziesięciu ustawień prędkości obrotów, dlatego może dostosować jego pracę do potrzeb przyrządzanego dania. Razem z robotem w komplecie są 2 misy o różnych wymiarach, dzięki którym konsument przygotuje większe ilości pożywienia.

Korpus produktu został wykonany z wytrzymałego i solidnego metalu. Zdaniem użytkowników takie wykonanie sprawia, że nie należy się obawiać o konieczność szybkiej wymiany sprzętu. Ponadto ma on ciekawy wygląd – większą jego część pokrywa interesujący, czerwony kolor, przez który sprzęt urozmaici wystrój każdego wnętrza.

 

 

 

 

Electrolux EKM4300

 

Każdemu, kto poszukuje wielofunkcyjnego urządzenia można polecić EKM4300 Kitchen Assistant marki Electrolux. Z jego pomocą można przygotować bazę do wielu różnych dań – ma to związek z tym, że do zestawu dołączono szereg różnych końcówek. Producent wyposażył model w spiralne mieszadło hakowe, końcówkę do ubijania oraz płaskie mieszadło, spomiędzy których można wybrać odpowiedni element do konkretnych celów.

Na urządzenie składają się dwie różnej wielkości miski, wykonane z trwałych i odpornych na uszkodzenia materiałów. Korpus miksera został wyprodukowany w całości z metalu, co czyni go wytrzymałym na tyle, by służyć konsumentom przez długie lata.

Szybkie tempo pracy i jej wydajność zapewnia 1000 W silnik. Moc o takiej wartości pozwoli na wyręczenie użytkownika w wielu czynnościach, nawet tych bardziej wymagających, ponieważ bez problemu pracuje nawet przez kilkanaście minut. Dodatkowo robot kuchenny ma dziesięć ustawień prędkości obrotu końcówek. Dzięki nim można kontrolować tempo pracy produktu i dostosowywać je do poszczególnych dań. Model ceniony jest za wydajną pracę oraz atrakcyjny design.

 

 

 

 

Electrolux EKM4600 

 

Model EKM4600 Kitchen Assistant od Electrolux wyróżnia się charakterystycznym, srebrnym kolorem, co czyni go idealnym dopełnieniem każdej nowoczesnej kuchni. Sprzęt zapewnia swoim użytkownikom pełną gamę funkcji, które usprawnią przygotowanie dań. Silnik produktu ma moc 1000 W, co wpływa na tempo pracy, a więc krótki czas przygotowania pożywienia. Dla dostosowania szybkości obrotu zastosowano 10 stopniową regulację prędkości, gdzie to konsument wybiera pomiędzy różnymi trybami funkcjonowania.

Na robot kuchenny składa się kilka elementów. Są to dwie duże, metalowe miski, odporne na zniszczenia i zarysowania, a także 3 różne końcówki pozwalające na osiągnięcie odmiennych rezultatów – płaska do mieszania, spiralny hak do wyrabiania ciasta oraz standardowa ubijaczka. Prostotę obsługi zwiększy podświetlenie zastosowane przy pokrętłach oraz światła LED w okolicach podkładki do miski.

Konsumenci sięgają po ten model bardzo często dostrzegając jego liczne zalety. Zauważają, że poza funkcjonalnością ma jeszcze jedną zaletę – robot kuchenny Electrolux w dobrej cenie to rzadkość, a ten z pewnością do takich należy.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
DMCA.com Protection Status