Najlepszy parowar Zelmer

Ostatnio aktualizowane: 10.07.20

 

Jaki parowar Zelmer wybrać?

 

Żyjąc w ciągłym biegu, często zapominamy o zdrowym odżywianiu się, co ma negatywne skutki dla naszego zdrowia oraz samopoczucia. Urządzeniem, które pomoże nam przywrócić zbilansowaną dietę jest parowar. Dzięki takiej maszynie przygotujesz posiłki pozbawione tłuszczu i konserwantów, jednocześnie zachowując wszystkie zdrowe witaminy. Jeśli jednak nie wiesz, jak zakupić taki sprzęt, to polecamy Ci lekturę tego poradnika. W naszym tekście znajdziesz wiele przydatnych informacji o tym, na co zwrócić uwagę podczas zakupów oraz jakie cechy powinny mieć najlepsze parowary Zelmer. Aby dodatkowo ułatwić Ci podjęcie decyzji, sporządziliśmy również niewielkie zestawienie, gdzie umieściliśmy trzy ciekawe sprzęty tego producenta.

 

 

Polska marka Zelmer jest znanym dystrybutorem i producentem zajmującym się branżą AGD. W swoich projektach używa nowoczesnych technologii, co pozwala na oferowanie konsumentom wysokiej jakości urządzenia. Obecnie w swoim asortymencie Zelmer posiada maszynki do mięsa, mikrofalówki, miksery, czajniki elektryczne, wagi łazienkowe, wentylatory, suszarki, żelazka, roboty kuchenne, ekspresy ciśnieniowe i odkurzacze.

Kupując parowar w pierwszej kolejności, musimy zwrócić uwagę na moc, jaką ta maszyna oferuje. Parametr ten powinien być związany z gabarytami sprzętu. Im więcej półek ma urządzenie, tym więcej watów powinien mieć sprzęt. Wartość ta waha się od 400 W do nawet 2000 W. W tym poradniku chcielibyśmy polecić Ci możliwie najsilniejsze sprzęty, gdyż zdecydowanie skróci to czas potrzebny na przygotowanie potrawy. Wiedz również, że w czasie pracy parowary nie pochłaniają zbyt dużo prądu, zatem są to bardzo energooszczędne maszyny. Najlepszy parowar Zelmer w 2020 roku zużywa dużo energii tylko na początku swojej pracy, potem zużycie mocy spada, bowiem aparatura jedynie podtrzymuje temperaturę.

Nieodzownym elementem każdego parowaru są pojemniki na żywność, w których umieszczamy różne składniki. Wbrew powszechnej opinii nie musimy wcale inwestować w możliwie najwyższy produkt. Ważne jest jednak, aby przed dokonaniem zakupu dokładnie oszacować nasze potrzeby. Jeśli zależy Ci na przygotowaniu dużej ilości dań, to sugerujemy wybór modelu, który ma wiele mniejszych pojemników na ryż lub kaszę. Istotne jest również rozmieszczenie zbiorników na jedzenie. Klasyczne warianty segregują pojemniki w pionie. Alternatywą są urządzenia z rozmieszczeniem poziomym, co jednak prowadzi do mieszania się zapachów.

 

 

Parowary Zelmer – ranking

 

 

Zelmer ZSC1100V

 

Jeśli planujesz się zdrowo odżywiać, to polecamy Ci zakup parowaru Zelmer ZSC1100V. Jest to bardzo innowacyjne urządzenie, które pozwoli Ci na przygotowanie takich potraw jak ryż, mięso lub warzywa. Wszystkie elementy są gotowane na parze, zatem pozbawione są tłuszczu.

Sprzęt posiada aż 5 automatycznych programów gotowania, co ułatwia obsługę. Co więcej, jeśli w czasie pracy zauważysz niedobór wody, bez problemu możesz ją uzupełnić nie wyłączając maszyny. Ciekawym udogodnieniem jest opcja zaprogramowania czasu włączenia oraz podtrzymywanie temperatury. Dzięki temu po powrocie do domu będzie na Ciebie czekał ciepły obiad. W obudowie znajdziesz podstawkę na jajka oraz specjalne pojemniki na ryż lub zupę. Konstrukcja obejmuje również aromatyzer na zioła. Moc produktu wynosi 900 W, co zapewnia szybką i wydajną pracę.

Największą zaletą, która została doceniona przez wielu klientów, jest prosta obsługa. Wszyscy konsumenci są zdania, że jest to bardzo wydajny model, który pomoże nam przygotować potrawy pozbawione tłuszczu. Wielu użytkowników uznało, że ten parowar Zelmer w dobrej cenie to sprzęt godny polecenia.

 

 

 

 

Zelmer ZSC1200X

 

Kupując urządzenia do gotowania, powinniśmy kierować się przede wszystkim ich wydajnością. Zapewni nam to bowiem szybkie przygotowanie obiadu. Takim sprzętem jest parowar Zelmer ZSC1200X. Aparatura jest bardzo prosta w obsłudze, co sprawia, że każdy z nas przyrządzi swoje ulubione danie, które będzie pozbawione tłuszczu.

Maszyna posiada aż 9 wbudowanych programów automatycznych, które dedykowane są do różnego typu potraw. Zdecydowanie ułatwi Ci to proces gotowania. Co więcej, w konstrukcji znajduje się specjalny aromatyzer na zioła, co zagwarantuje Twoim daniom niepowtarzalny aromat. Ponadto urządzenie ma również funkcję podtrzymania temperatury, zatem nawet po kilku godzinach od ugotowania, składniki wciąż będą ciepłe. Równocześnie, będziesz w stanie ustawić dokładny czas, kiedy potrawy mają być gotowe. Korpus został wykonany ze szkła szlachetnego, co gwarantuje dużą trwałość.

Użycie wysokiej jakości materiałów sprawia, że składniki nie przyklejają się do wnętrza, co ułatwia czyszczenie produktu. Jest to główna cecha, jaką docenili konsumenci. Co więcej, zestaw zawiera również podstawkę na jajka oraz pojemniki na ryż i zupę, które zdecydowanie ułatwiają przygotowanie zróżnicowanych posiłków.

 

 

 

 

Zelmer ZSC1600X

 

Jeśli planujesz zmienić swoje nawyki żywieniowe, to dobrym pierwszym krokiem będzie zmniejszenie ilości tłuszczu, który zawarty jest w naszych posiłkach. Urządzeniem, który to umożliwi jest parowar Zelmer ZSC1600X. To bardzo innowacyjny sprzęt, który do obróbki termicznej wykorzystuje parę wodną. Dzięki temu wszystkie dania będą soczyste i aromatyczne.

W obudowie znajduje się specjalny pojemnik na ryż, makaron oraz zupę. Kolejnym udogodnieniem jest podstawka na jajka oraz aromatyzer na zioła. Dzięki tym elementom, wszystkie potrawy będą nie tylko smaczne, ale również odznaczać się będą ciekawym zapachem. Moc produktu to 2000 W, co zapewnia wydajną i bardzo szybką pracę. Pojemność parowaru wynosi 12 l, zatem przygotujesz w nim obiad dla całej rodziny. Przy pomocy elektronicznego wyświetlacza LCD wybierzesz jeden z 3 poziomów gotowania oraz jeden z 9 automatycznych programów. Ponieważ wlot wody znajduje się na zewnątrz, bez problemu uzupełnisz braki cieczy w czasie pracy.

Recenzje konsumentów są pełne pochwał na temat wydajności tej maszyny. W bardzo krótkim czasie jest ona w stanie przygotować pełnowartościowy posiłek dla całej rodziny. Co więcej, sprzęt równomiernie rozprowadza wytworzone ciepło, zatem wszystkie składniki są ugotowane w równym stopniu.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status